Příběhy našich studentů – Feng Shui v mém životě

S Feng Shui jsem se seznámila na Večerní školičce, která mě maximálně nadchla. Sešla se velmi příjemná skupina žen, se kterými jsme sdílely své příběhy a tím se navzájem . Zjistila jsem, že Feng Shui je živou záležitostí, kterou mohu podporovat svůj život, a proto jsem se přihlásila do Feng Shui Academy.

Že se věci dějí, jsem zjistila, už když jsem začala s úklidem a očistou solí. Od té doby čistím solí po krátkých intervalech stále. Dala jsem sůl pod postel i do všech oblastí BaGua bytu. Můj manžel na pár týdnů přešel na zdravější stravu a absolvoval portugalskou cestu do Santiaga de Compostela. Já mám průběh plynulý a jemnější.

Když se zamýšlím nad změnami, které jsem udělala, tak určitě největší změnou je posilování oblasti Pomocníků – oblast pána domu, protože muži jsou v letošním roce ohroženi. V současném semestru, když pracujeme s půdorysem domu, jsem zjistila, že náš dům má oblast pomocníků navíc. Manžel má v práci letos zajímavé zakázky, daří se mu, jen je víc v práci než doma a komunikace je rychlá a velmi věcná. Já se cítím unavená až vyčerpaná, protože přebírám i jeho práci doma. Stále něco musím, práce je hodně a komunikace málo. Vládne kov. Po tomto zjištění jsem oblast pomocníků zharmonizovala a posílila oblast vztahů, oblast paní domu. Máme v plánu i malování. Doufám, že to povede ke zklidnění, posílení mé ženské energie a celkové harmonii v rodině.

Také jsme přestavěli nábytku v dětském pokojíčku, aby se tam syn cítil dobře, seděl ve vládnoucí pozici se želvou za zády, díval se do svého směru a využíval svůj psací stůl k psaní úkolů, než aby byl psací stůl jen odkladiště hraček. Nyní je koncentrovanější a příprava do školy trvá kratší domu. Také se chystáme vymalovat, už si vybral barvy.

Těším se na následující změny, a věřím, že budou jen pozitivní.

Míla

Komentáře

Back To Top