skip to Main Content
Retreat – Moje síla podpořená prostorem

Jak jinak než přesunutím nábytku a vymalováním můžete proměnit své energie v domě i energie ve svém těle? K těmto změnám staří Mistři používali různé techniky. A my se v těchto pěti dnech společně podíváme na to, jak využít staré nauky pro dnešní život člověka v Evropě, aby opět nalezl svou vnitřní sílu a udržel si ji. Mnoho praxe a prožitků – to je to, co na nás čeká uprostřed přírody.

Připravte se na rok Vodního Tygra 2022

Máte pocit, že jste se zasekli a potřebujete přeskládat šuplíky svého života? Teď je správná doba.
Webinář, kde krok za krokem projdeme přípravu na rok Tygra, abychom všichni nastartovali ve velkém stylu. Máme ještě pár týdnů si ujasnit, co a jak na startovní čáře, nebo vůbec tu svou jedinečnou startovní čáru najít.
Ještě pár míst je k dispozici, tak vezměte svůj plánek bytu, plán svého života a pojďte si udělat strategii.
Rok 2022 čeká…!

Master Mind – Setkání se Zuzanou Adam

Rok Kovové Krysy jako nový začátek dvanáctiletí nám ukázal svou sílu transformace. Byť jsme mluvili o tom, že vše bude jinak, že to bude rychlé, ale… dovolím si říct, že nikdo z nás neměl ani potuchy, jak moc. Je čas podívat se na predikce a udělat důkladnou přípravu na další roky.

Další akce

Podívejte se jaké další akce jsme pro vás připravili. Těšíme se na viděnou!

Objednejte si individuální konzultaci!

Umění Feng Shui nás učí o harmonii v prostoru. Ať chceme nebo ne, naše tělo i mysl jsou ve spojení s okolím. Potřebujete poradit? Jsme připraveni Vám poskytnout osobní konzultace Feng Shui. Ozvěte se nám!

Napište nám vaše dotazy nebo potřeby a my Vás brzy kontaktujeme

Napište nám vaše dotazy nebo potřeby a my Vás brzy kontaktujeme
Back To Top