skip to Main Content
Retreat – Moje síla podpořená prostorem

Jak jinak než přesunutím nábytku a vymalováním můžete proměnit své energie v domě i energie ve svém těle? K těmto změnám staří Mistři používali různé techniky. A my se v těchto pěti dnech společně podíváme na to, jak využít staré nauky pro dnešní život člověka v Evropě, aby opět nalezl svou vnitřní sílu a udržel si ji. Mnoho praxe a prožitků – to je to, co na nás čeká uprostřed přírody.

Magický rok Vodního Tygra 2022

Jak nastavit proměny pro vaši hojnost, vztahy, životní cestu a vaše Já v roce 2022? Nejenom aby nastala změna, která časem vyprší. Ale aby proměna byla trvalá a směřovala k tomu, jaký život chcete žít.

O toto tajemství a postupy se s vámi podělím v záznamu workshopu.

V záznamu najdete přes 11 hodin povídání i odpovědi na vaše individuální dotazy.
Pojďte si připravit svou osobní mapu na rok 2022!

 

Master Mind – Setkání se Zuzanou Adam

Rok Kovové Krysy jako nový začátek dvanáctiletí nám ukázal svou sílu transformace. Byť jsme mluvili o tom, že vše bude jinak, že to bude rychlé, ale… dovolím si říct, že nikdo z nás neměl ani potuchy, jak moc. Je čas podívat se na predikce a udělat důkladnou přípravu na další roky.

Další akce

Podívejte se jaké další akce jsme pro vás připravili. Těšíme se na viděnou!

Objednejte si individuální konzultaci!

Umění Feng Shui nás učí o harmonii v prostoru. Ať chceme nebo ne, naše tělo i mysl jsou ve spojení s okolím. Potřebujete poradit? Jsme připraveni Vám poskytnout osobní konzultace Feng Shui. Ozvěte se nám!

Napište nám vaše dotazy nebo potřeby a my Vás brzy kontaktujeme

Napište nám vaše dotazy nebo potřeby a my Vás brzy kontaktujeme
Back To Top