Ahoj Zuzko,

předem Ti musím poděkovat za jakékoliv příspěvky, které čtu a hlavně díky tobě jsem dokázala změnit život i bydlení. Je rok tygra a já mám svůj vysněný byt a dnes o půlnoci jsem si dovezla další lásku – svého auťáka Willyho – brouka s oddělávací střechou. Díky tobě se mi změnil život a hlavně pohled na něj.

Za vše dík a konečně, že je ten úžasnej tygr narozenej. Beru si vědomě jeho sílu – teď potřebuji posunout svůj business k lepším a lepším výsledkům. Nezávislost, dostatek financí a hojnost ve všech pozitivních směrech je to, co chci dál rozvíjet.

Bydlet ve vlastním domě bylo mým velkým snem. Ale roky plynuly a můj vysněný domov nikde. Poslední měsíce už jsem pročítala inzeráty i několikrát denně a moje beznaděj se prohlubovala – dům moc malý, moc velký, moc drahý, moc tmavý, bez zahrady… To už jsem ale spolupracovala se Zuzkou a její neochvějná jistota, že ten správný dům se objeví, byla jak z jiného světa – pomohla mi vytrvat. Měla pravdu! Objevil se. Ten pravý. Jenže zdálo se, že v nepravý čas. Byla jsem v zahraničí a cestovat se kvůli pandemii nedalo. Je bláznovství koupit dům, aniž bych ho fyzicky viděla? Pokud máte Zuzku po boku, pak není. Zařídila a obstarala vše. Od prohlídky domu, jednání s majiteli až po podpis kupní smlouvy v mém zastoupení. Naprostá profesionalita, důvěryhodnost, spolehlivost. Zuzko, veliké díky! Je radost s vámi spolupracovat, zažívat nádherné synchronicity a splnit si svůj celoživotní sen o perfektním domově pro šťastnou rodinu.

Dobrý večer, děkuji za seminář v Plzni. Velmi mne nabil pozitivní energií a hned ráno jsem začala energizovat moji pracovnu a je to znát. Celé září jsem byla v takovém vypětí a seminář a následné drobné úpravy v mém interiéru mi dodaly opravdu novou sílu. Děkuji a budu se těšit zase někdy příště.

Milá Zuzko,

Chci ti napsat, jaké změny se u nás dějí. Po tvé první konzultaci, jsem udělala samostatný pokoj pro syna a pokoj pro mne, ale malovat se mi nechtělo.  Říkala jsem si, že místo pro partnera už je, tak určitě přijde. Jenže nešel. Tak jsem se rozhodla, že i vymaluju – energetická očista a změna z bílé nám jedině pomůže.  Přemýšlení o tom, jestli partner přijde nebo jsem odložila a věnovala jsem se práci a plánování malování.

Moc ti děkuji, že jsi mi doporučila tvého známého na malování. Nejenže jsem takového řemeslníka už dlouho nepotkala, protože mi nejen nádherně vymaloval, ale i bez říkání v bytě opravil vše, co bylo potřeba, pracoval čistě a poctivě, ale nakonec, světe div se, mi tu zůstal. Během malování jsme se do sebe zakoukali a teď už 4 měsíce máme nádherný vztah.

Když jsme vstupovali do nového roku 2016, upravila jsem byt, aktivovala letící hvězdu, na nástěnku vizí dala záměr s obrázkem o větší byt nelépe se zahrádkou a stěhujeme se – do krásného většího bytu se zahrádkou, který se zjevil, i když jsme po něm nepátrali J.

Nový byt bude Feng Shui, protože teď už i partner ráno zapíná fontánku s vodou na podpoření bohatství J. Sám odpozoroval, že to funguje.

Moc ti děkuji

VIP konzultace k studiu Feng Shui Academy:

Konzultace probíhala ve velice milé atmosféře mých dotazu a ukázek úkolu provedených  v praxi. Opět se mi potvrdilo,že studium přes internet, dovolí vnímat informace jenom přes vlastní zkušenosti a znalosti. A tak jsem na základě  odpovědi  Lenky obohatila svoje obzory feng shui náprav o další možnosti a vhledy, jak se dá na věci dívat a hledat souvislosti. Přiznávám,že by mne to vůbec ani nenapadlo. Zjistila jsem také,že člověk má vůči svým věcem slepotu a některé věci vůbec nevnímá, nevidí i když jsou občas jako pěst na oko. Takže Lenko, děkuji a těším se na další konzultaci. 🙂 Bylo to “ krátké“ a dotazů je mnoho.

ZUZANA ADAM, jméno, které již mnoho lidí zná z internetu ve spojení s Feng Shui.

Feng Shui oblast vědění, která mě stále láká, pronikat hlouběji a hlouběji. Mnoho let se v ní učím orientovat a stále objevuji nové a nové věci.

V roce 2012 jsem se potkala se Zuzkou, při konzultaci o prostředí, ve kterém se pohybuji. Poprvé jsem udělala velké změny ve svém bytě a věci kolem mě se začaly hýbat, ale i tak jak jsem nechtěla. Nejdříve jsem tomu úplně nerozuměla a některé věci úplně nechápala, až jsme se opět sešli se Zuzkou a mně začali věci do sebe zapadat. Po konzultacích a koučinku jsem si kolem sebe uklidila, vyčistila a dořešila otevřené věci a splnil se mi můj obrovský sen, získala jsem objekt pro svou organizaci BETYNKA. Nyní jsem věděla, že BETYNKALAND, začnu budovat až po konzultaci se Zuzkou. Zuzka přijela a já jen koukala, poprvé jsem jí viděla při takovéto akci. Vyndala kompas, vše namalovala a přitom vysvětlovala.

Mít dostatek financí stála tu do půl roku šťastná země pro celé rodiny se zážitkovými aktivitami. I když vše není tak růžové jako na začátku, přišli báječní lidé a firmy a začalo se budovat postupně, dle původních plánů a rad od Zuzky. Když si nevíme rady, voláme Zuzce a ta je tu vždy s dobrou radou, nebo tipem.

Nyní jsme ušli velký kus cesty, v BETYNKALANDU se pořádají akce pro děti, pubescenty, dospělé i seniory a objekt se rozrůstá a Zuzka je nám stále skvělým konzultantem.

Děkuji Zuzce za její trpělivost a její cenné rady v oblasti Feng Shui.

Milá Věrko,

Moc děkuji za Tvé trefné a někdy nekompromisní profesionální Feng Shui rady! Po 9 letech v bytě jsem se rozhodla objednat si Feng Shui poradce a dorazila Věrka a už to jelo. Odnesla jsem si 3 hustě popsané strany rad, z nichž některé jsem si myslela, že nikdy nebudu realizovat (zahrnovaly stěhování, malování, vyhazování) – tolik změn najednou po letech „spokojeného“ bydlení v dobře známém prostředí. Prostě revoluce!!!!

Bylo toho na mě moc.

Některé méně bolestné rady jsem aplikovala hned (nová červená rohožka, vyměnit jmenovku na vchodových dveřích…) a některé jsem nemohla strávit. Jenže jsem věděla, proč jsem si Věrku v prvním případě pozvala a tak jsem nechala chvíli působit čas a najednou to ke mně začalo přicházet. Byt si o změnu začal říkat sám!!! Najednou mě strašně začaly štvát věci, které jsem dlouho ignorovala. Systematicky jsem každý den udělala něco a změny pomalu začaly přicházet. Trochu jsem se zklidnila a nesnažila se už každý den hrdinsky stihnout nestihnutelné. Nyní jsem ve fázi, že je vymalováno, totálně přestavěný nábytek a z velké části jsem se i nějakého starého nábytku zbavila. Změny, které ještě musím udělat, jdou už  s lehkým srdcem. Nevhodný stůl čeká na svého majitele na Bazoši, a já se nyní chystám a částečně jsem i začala měnit/vyklízet svůj starý pokoj u rodičů. Pochopila jsem, že lpět na věcech je zbytečné. Některé nás zatěžují svou minulostí a nebo rozčilují svou nefunkčností.

A ten pocit lehkosti, když se člověk takových věcí zbaví, je nepopsatelný. Takže ještě jednou díky, Věrko!

Milá Zuzko,

Prošla jsem tvým kurzem Feng Shui, přečetla knížku Osvoboďte se s Feng Shui, a rozhodla se využít své konzultace v našem pidi bytě. Protože jsem si s tím nevěděla rady.

Máš velký dar, vyvolat v lidech jejich vlastní tvořivost a intuici. Spousta věcí, co a jak změnit mi sama začala chodit, jen co jsi vstoupila do dveří. Děkuji ti za tvé postřehy.

Poté, co jsem udělala samostatný pokoj pro syna a z obýváků pro sebe, najednou se vytvořilo místo i pro nového partnera, který přišel z nebes J. Syn už nechce spát u babičky, ale doma ve svém pokojíčku. Žije se nám tu mnohem lépe. I moje podnikání se lepší.

Moc ti děkuji

Milá Zuzko,

Velmi ti děkuji za konzultaci, kterou si udělala u nás v uhelných skladech.  Sama jsem terapeut a cítila jsem, jak tam je mnoho věcí špatně, ale mému tátovi jsem to mohla říkat horem dolem a stejně k žádné změně nedošlo. Konzultace jako dárek byl výborný nápad. Sice se kroutil, ale když si vešla do dveří, nevěřila jsem svým očím. Sám začal vymýšlet, co by se mělo  udělat znovu a jak to udělat… Jsi kouzelnice.

Sice se po tvé konzutaci 2 měsíce nic zásadního nezměnilo. Zasáhl až Strejda Vesmír, který k nám do firmy poslal zloděje. To byl ten poslední impuls. Najednou to všechno šlo. Přestavuje se, tapetuje, maluje, velké změny se dějí.

Děkuji ti i za servis a čas, který dáváš zodpovídání mých dodatečných dotazů.

Jsem moc ráda, že jsme tvých služeb využili a už se těším, jaké změny se začnou dít.

Ohledně VIP konzultace (ke kurzu ve Feng Shui Academy) s tebou chci říci, že jsem se na ni těšila, ale zároveň jsem ve své pýše se domnívala, že všechno, co jsme brali, umím a chápu. Pak jsem  v praxi viděla, jaké že nástrahy v konkrétním terénu číhají. Jednak jsi mi pomohla se zorientovat v pokládání mřížky ve vyšších a nižších  patrech a s dalšími, řekla bych, technickými dotazy. Je to jako mozaika, která se skládá a jednotlivé drobné informace, které přicházely, se usadily na své místo. Nejvíce ale oceňuji, jak jsi mi osvětlila návod, jak vnímat symboliku a přemýšlet o ní a jak jsi mne upozornila na moje kontraproduktivní postupy.   Nesmírně jsi mi pomohla v rozhovoru o zrcadlech a zrcadlení.  Vzala jsem si k srdci, co jsi mi řekla  a ještě jednou moc děkuji.

S Fengšuej poradenstvím od Zuzany Adam jsem velmi spokojená. Feng šuej mě intuitivně lákalo již dávno a mohu upřímně říci, že po aplikování všech Feng šuej doporučení od Zuzany, se o něco vylepšily všechny oblasti našeho života. Mám motivaci uklízet a uklízím ráda a naše prostředí nás programuje na to, kým jsme. Byla jsem velmi příjemně překvapena z toho, že Zuzana dělá i věci navíc a ochotně zodpovídá na všechny moje Fengšuej dotazy, čehož si velmi vážím. Zuzka nám pomohla vytvořit v našich nových bytech (v našem domově a kanceláři) velmi příjemné prostředí tím, že nám vybrala barvy stěn a nábytku. Zuzanu Adam mohu s klidným svědomím doporučit všem, kteří se o Fengšuej zajímají, protože Zuzana je v této oblasti prostě skvělá.

Když jsem si po rozvodu pořídila vlastní byt, byla jsem poněkud bezradná. Nechtěla jsem byt zahltit věcmi z minulosti, ale mé představy byly až příliš minimalistické: vše pokud možno bílé a bez rostlin. Rady Věrky (především o barvách) mě poněkud překvapily, ale pak mně přišly velmi inspirativní. Pomalu si pomocí jejích rad upravuji prostředí a moc mi to vyhovuje. Ještě mám hodně co vylepšit a pochopit. Proto se těším i na plzeňskou Feng Shui školičku.

Zuzku Adam jsem poznala asi tak před 6 lety, kdy jsem jako samouk studovala Feng Shui. Ani dneska nevím, kde jsem na ní objevila telefonní číslo.

Ale neváhala jsem a pozvala si jí jako odbornici, že potřebuji projít byt a upravit energii, aby se nám lépe bydlelo. Nemyslím tím, že by se nám bydlelo špatně, všichni jsme byli šťastní a spokojení, ale já na nějaké jiné úrovni věděla, že to může být ještě lepší.
Už když jsem se s ní setkala poprvé, tak jsem jistojistě věděla, že to není naposledy. Její energie byla úžasná a naše setkání na mě udělalo ohromný dojem. V té době mě Zuzka nasměrovala na osobní rozvoj, za což jsem jí dneska nesmírně vděčná.
V té době jsme stavěli rodinný domek, takže mi poradila i co se týkalo plánků výstavby a našich osobních plánů kolem. Sice jsme spoustu věcí měli opačně, ale vše se ještě dalo napravit a zachránit.
Další setkání bylo v létě asi po 3 letech, kdy jsme se měli stěhovat do našeho domku. Požádala jsem jí o odbornou radu co se týče barev a vymalování. Sice jsem z těch vybraných  barev byla tenkrát dost překvapená, ale dneska už si to ani jinak nedovedu představit. A půl roku na to jsem měla nějaké problémy. Věděla jsem, že i to se dá řešit pomocí Feng Shui – a bylo úžasné pozorovat, jak se situace mění a obrací k dobrému.

Setkání se Zuzkou mi přineslo do života změny. Spoustu změn. Malých, velkých, hlavně rychlých 🙂 Protože Zuzka je živel! Ale ne ten typ, který vrazí hlučně do místnosti a všechny hned překřičí! Ona má v sobě obrovskou vnitřní sílu, spoustu energie stejně jako sebejistotu, která mnohé lidi může překvapit. Zvláště starší lidi na ni zpočátku reagovali: „Taková mladá, jak ta to může vědět?“ Ale její duše to prostě VÍ a ZNÁ, bez ohledu na pozemský věk.

Se svojí střeleckou intuicí se vždy strefí do černého a vy můžete jen zírat, JAK na to přišla. A třeba až po nějaké době pochopíte, uznáte, přiznáte sami sobě, že to bylo přesně to „pravé ořechové“, co jste tehdy potřebovali / i když nechtěli/ slyšet. V tom je její kouzlo.

Poprvé jsem Zuzku požádala o radu asi před šesti lety. V situaci, kdy jsem byla lehce bezradná, nespokojená, nevěděla, do čeho se dřív pustit a jak…namísto odpovědi se mě začala vyptávat, jak vypadá můj byt, kolik tak mám věcí, jak jsou uspořádané atd. V duchu jsem si ťukala na čelo, co to je za nesmysl 🙂 Ano, to bylo moje první setkání s Feng Shui. Zuzka mi vysvětlila, jaký zásadní vliv mají energie na život lidí a já – podle jednoduchých instrukcí – provedla v bytě takovou čistku, že to ještě po letech cítím v kostech! Však to byla fuška, „pročistit“ několik desítek let života. A když jsem přidala ještě trochu barev na ty správné stěny – ejhle, jak se mi rozběhlo podnikání! Jedna radost!

Teď už vím, jak Feng Shui funguje v bytě /peněžence, kabelce…/, takže když se mi v životě něco ‚zadrhne‘, hned vím, že je potřeba provést nějaké FS změny a zádrhel se rozpustí jako pára nad hrncem 🙂  A to dříve či později, prostě udělám první krok a zbytek už vesmír zařídí.

Zuzka vás zklame v jediné věci – nikdy vás nebude litovat a planě utěšovat v nějaké těžké či složité situaci. Vždycky vám ale pomůže – radou, nápadem nebo tím, že prostě nazve váš problém jinak, otočí váš úhel pohledu a vy možná zjistíte, že váš problém není žádná tragedie, ale jednoduše řešitelná záležitost.

Já jsem se od ní časem naučila nejen základy Feng Shui, ale hlavně dívat se na věci z různých stran, abych si z každé situace uměla „vybrat“ to lepší, nebo dokonce : z průšvihu vytvořit nejlepší příležitost svého života.

Zuzko, děkuji ti, že jsi součástí mého života.

Back To Top