Osvoboďte se s Feng Shui II – nová kniha v předprodeji do 7. prosince

Krásný dobrý den,

jak již víte, hlavním tématem tohoto roku je změna, proměna, transformace a nastavení nového řádu pro náš další život, osvobodit se s Feng Shui ve svém životě. Prožíváme toho hodně, mnohé končí a místo toho začíná něco dalšího.

Ano. Vždy, když zavřeme jedny dveře, jsou zde k otevření minimálně jedny další. Ale ty první musíme nejdříve zavřít.

Otevřete nové dveře?

Já jsem s Feng Shui začala pracovat před 18 lety, spirituální nauky mi do života vklouzly daleko dříve. Před pěti lety jsem odstartovala projekt Adam Feng Shui knížkou Osvoboďte se s Feng Shui, která je dnes v 5000 domácnostech.

V Adam Feng Shui jsme den za dnem prošli postupně všech devět oblastí BaGua. Našli a vykročili na novou cestu Feng Shui, vybudovali mnoho vztahů se studenty a dnes již kolegy konzultanty, navázali na kořeny skvělé nauky, rozšířili její možnosti v našich zemích, ponořili se do hledání a nalézání svého Já a středu pro harmonii, vytvořili skvělou komunitu Klubu Adam Feng Shui, podívali se do krajiny za zrcadlem, sladili prostory s naším vnitřním Já a dostali se do poslední oblasti, kde je čas překročit vlastní stín a vydat se na další cestu novým BaGua v projektu Adam Feng Shui.

A přesně tak, jak tuto cestu odstartovala kniha, tak i dnes nás všechny do nového světa, který nám tento rok nabízí, bude provázet kniha – nová.

Osvoboďte se s Feng Shui II

 

 

Právě teď bych ráda Vám jako prvním dala možnost získat svou knihu v předprodeji. Jako poděkování, že jste celá ta léta s námi. Jako poděkování pro vás samotné, že jste odhodláni pro svůj život udělat víc.

Přijměte speciální předprodejovou nabídku za exkluzivní cenu a svou knihu budete mít odeslanou přímo z tiskárny.

Druhý krok

O čem kniha je? O dalším kroku v prostoru, když už výzvy zvládáte krásně a váš prostor se umí nadechnout, aby vám pomohl přitáhnout možné i nemožné. O energii v prostoru. Jak ji vnímat, jak s ní pracovat a co to přináší do každé z devíti oblastí, když tam energii máme, anebo nemáme.

Jak mne znáte, tak kniha není jen teorií, ale krok za krokem vás provede praxí. Protože pokud to, co máte na papíře, jen přečtete, tak se ve vašem životě nestane nic.

V knížce najdete návody, jak pracovat se svým prostorem dál.

Využijte vlnu a svezte se

Právě teď se zvedá vlna energie, knížka se pro vás připravuje a půjde do tisíců domácností již v adventní čas. A právě toto nese s sebou obrovskou vlnu, která vám může pomoci, nastartovat vás, dát sílu… cokoliv, co si budete přát.

Je na vás, jestli ji využijete nebo budete čekat, než nějaká další půjde kolem. Surfaři by vám řekli, co to znamená chytnou vlnu. A jaké to je, když plavete sami.


Startujeme předprodej pro naše věrné klienty. Tato nabídka je omezená do 7. prosince. 

Využijte jí a nasedněte na vlnu s Osvoboďte se s Feng Shui II.

Objednejte si svou knihu již dnes.

S láskou heart

Zuzka

Komentáře

Back To Top