Večerní školička Adam Feng Shui

Večerní školička Adam Feng Shui.

V předchozích letech jste se na nás často obraceli s dotazy, zda existuje možnost zúčastnit se workshopů ve vašich městech. Chceme, aby bylo Adam Feng Shui přístupné každému, kdo touží být v harmonii se svým životním prostorem a potřebuje čerpat z okolí sílu a podporu.

Proto jsme pro Vás rozšířili naše aktivity. Chceme být blíž Vám i Vašim životům. Těšíme se, že budeme i v budoucnu společně hledat a studovat nauky o harmonii.

Co Vám přinese Večerní školička Adam Feng Shui?

  • 12 dvouhodinových večerů ve vašem městě (setkávat se budeme pravidelně 1x za 4-6 týdnů)
  • naučíte se krok za krokem základy Feng Shui a OKAMŽITĚ, po každé lekci budete vědět, jak s prostorem pracovat a jaké změny aplikovat, abyste se mohli co nejdříve těšit z výsledků u každého konkrétního tématu

– povede Vás osobní lektor certifikovaný Adam Feng Shui

Co vše na Vás ve Večerní školičce čeká?

* Jak mohu Feng Shui jednoduše uplatnit ve svém životě?

* Co všechno může můj byt ovlivnit?

* Jak a kudy proudí energie v mém bytě a jiných prostorech? Jak najít hlavní proud a jeho přítoky a také úniky energie v prostoru.

* Jak mohu energii v prostoru ovlivnit a pracovat s ní, aby byla příznivá?

* Koloběh života v pěti živlech, jejich projevy a jak to vše zařadit do denního života.

* Co o nás řekne energetické číslo Ming Kua? Oblíbené poznávání sebe sama a lidí kolem nás na základě data narození.

* 9 bran prostoru, které vstupují do našich životů.

* Vaše životní cesta – první krok, start a schopnost začít?

* Vztahy – vůně lásky, opojnosti a schopnost nebýt sám.

* Kde Vás tlačí minulost? Co si táhneme do dnešních dní?

* Hojnost Vašeho života, bohatství Vašich dní.

* Pomoc z nebe, cesty kolem světa a náhody.

* Tvořivé dítě uvnitř Vás – myslíte, že ještě zůstalo? Jak ho podpořit a lépe komunikovat?

* Vnitřní síla, jak ji nalézt, jak se učit a načerpat sílu do dalších dní.

* Dosažení Vašich snů, cílů, triumfů, úspěchů Vašeho života.

* A spojení toho všeho v harmonii bytí.

Školička ve Vašem městě bude otevřena, pokud do termínu uzávěrky bude přihlášen minimální počet studentů. Proto neváhejte a rezervujte si místo, ať můžeme přijít přímo k Vám.

Více informací o termínech najdete v záložce workshopy ZDE.

NOVĚ si můžete zakoupit JEN lekci, která vás zajímá

1 lekce = 450 Kč

Zvýhodněná cena:

5 lekcí = 2000 Kč (platnost pernamentky 6 měsíců od zakoupení)

10 lekcí = 3500 Kč (platnost pernamentky 12 měsíců od zakoupení)

O otevření třídy, termínu a místě budete obratem informovaní lektorem. Proto pokud chcete školičku ve vašem městě, projevte svůj zájem rezervací, abychom my věděli počet zájemců. Děkujeme a těšíme se na Vás osobně.

Tým konzultantů Feng Shui Academy

Reference studentů:

Školička feng shui je nádherným propojením intuice a tisícileté tradice v jeden smysluplný celek. Učí nás vnímat sama sebe, naše vztahy, hodnoty a dává nám prostor zrealizovat naše přání, představy a touhy a to v jakékoli oblasti života. Doporučuji všem, kteří chtějí žít život dle vlastních představ, kteří chtějí změnu v oblasti vztahů, práce, života. Nalaďte se na pozitivní životní vlnu společně se skvělou lektorkou Lenkou.
Petra, nadšená studentka Feng Shui

————————————-

Setkání na živo s FS v miniškoličce, je to setkání s novými lidmi, možná navázání nových přátelství 🙂 , už si nedělám úkoly doma sama, ale vše se zpracuje přímo na hodině pod dohledem lektorky, každá má otázka je zodpovězena, a že jich je :-). Co žák to jiný příběh, jiný problém, takže na hodinách vlastně hledáte řešení ne jen na svou otázku, ale i na otázky svých spolužáků, a to bych řekla, že je velký posun oproti on line studiu, protože to zjištění, že se dá napravit takřka vše, jen musíme vědět, co od té nápravy očekáváme, je fascinující. Asi bych mohla psát superlativa a superlativa, a když to tak zhodnotím, tím že jsem ze začátku byla samostudent, varianta setkání se na hodinách v kolektivu studentů a s lektorem je pro mě velkým přínosem.

Lenka

—————————————-

To, že jsme obklopováni energií mi naplno došlo, až když jsem podle schématu BaGua přemístila pohovku z oblasti předci a harmonie do oblasti vztahů. V oblasti vztahů a dětí jsem měla už rok krabice s knihami,šanony a různé doklady. Už 2 roky se snažím zrekonstruovat obývák, ale pořád mě chyběla ta správná motivace. A tak jsem hned po první schůzce začala konat. Nejdřív ten obývák. O víkendu jsem vyklidila skříně v ložnici. To byla úleva. Co je tam najednou místa! A ten lehký pocit v sobě! Jako bych odložila velký nákup i s batohem. A pak přišla na řadu kuchyň, chodba, sklep, počítač,mobil. Vyklízím pořád a stále je co vyhazovat. Léta se  potýkám s tím, že nemám d oma pořádek tak jak bych chtěla a přišla jsem na to, že jsme zahlceny věcmi,které nepotřebujeme k životu a jen nám pořád někde překážejí. Tak to a mnoho dalšího jsem si uvědomila  ve večerní školičce. Otevřela mi oči a dala novou energii do života. Na každé setkání se velice těším. Dovídám se tam spoustu věcí, které mne velmi inspirují od lektorky, ale i od ostatních zúčastněných. Na schůzkám si říkáme co kdo změnil a jaké to pak mělo nebo zatím nemělo následky. Je tam nádherná atmosféra a krásné lidičky.Jako bonus vnímám i to, že to jsou krásné 3hodiny které mám jen pro sebe. Nikdo po mě nechce večeři, nemusím nic dělat jen si tak sedíme a povídáme,  často je tam veselo. Domů pak pospíchám a v hlavě si plánuji co zase udělám pro to, aby byl život ještě krásnější.

Asi se mi bude stýskat až to skončí a nebo budu pokračovat v dalším studiu pro profesionály.

Renča Jičín

—————————–

Často si nevím rady, co a jak dál, některé věci se mi zdají neřešitelné….a objevila jsem Feng Shui – stačí prý najít „dokonalé umístění“ a energie se začnou hýbat – vážně? No tak to bych já, nevěřící Tomáš – chtěla vidět. A opravdu! Funguje to. Knih o feng Shui je spousta, informací ještě více. Ale nikde není odpověď přesně na tu otázku, kterou mám zrovna na jazyku. Ale našla jsem ji a nacházím: na večerní školičce. V příjemném a komorním prostředí, kde se nemusím bát zeptat lektorky a třeba jí i skočit do řeči, protože téma se týká nás všech a všechny nás zajímá. Je zajímavé poslouchat zkušenosti ostatních, kteří jsou již v učení dál a mají spoustu zkušeností. A ještě zajímavější je přijet domů a některé změny – ale vždy v souladu se sebou samým – udělat. A pak se jen dívat, jak se to celé dává do pohybu a vše najednou funguje lépe. Mám známou, která mnoho let nedovedla vyřešit rodinné záležitosti – ale seznámila se s Feng Shui a začala pracovat s energií. A vše se rozpohybovalo. Dnes je spokojená a šťastná. Tyto změny na sobě pozoruji také. A hlavně, cítím, že mám volbu a že třeba „jen“ změna barv y nebo tvaru udělá mnohé – a často i za mě.

Je toho spusta…další věcí je, že začínám vidět i souvislosti v životě svých dětí a přátel…..a dovoluji si jim předat pár poznatků a dnes už i zkušeností. Jsem ráda, že jsem do školičky vstoupila, že utrácím za zvonkohry a sůl a cítím, jak se mi najednou doma žije lépe.

Děkuji za tuto skvělou a pro mě jedinečnou možnost vzdělávání – při osobních a srdečných setkáních.

Držím Vám palce a přeji hezké dny. Kamila

—————————————–

Komentáře

Back To Top