skip to Main Content
Příprava na start jangového roku Zajíce, konec roku Tygra, Advent, Vánoce a Nový rok 2023

Máte pocit, že jste se zasekli a potřebujete přeskládat šuplíky svého životaTeď je správná doba.

Workshop, kde jsme krok za krokem prošli přípravu na rok Zajíce, abychom všichni nastartovali ve velkém stylu. Máme ještě pár týdnů si ujasnit, co a jak na startovní čáře, nebo vůbec tu svou jedinečnou startovní čáru najít.

Vezměte svůj plánek bytu, plán svého života a pojďte si udělat strategiiRok 2023 čeká…!

Business tří světů

Chci vidět vaše výsledky nejen v klidných dnech, zlepšených vztazích, lepším zdraví a pohodovém životě vyčištěném od bahna.

Upgradujte vaše podnikání, váš pracovní prostor jako podnikatelé nebo i jako zaměstnanci, a vezměte si v oblasti hojnosti to, co je pro vaši životní cestu připraveno.

Připojte se k naší komunitě v aplikaci Adamfengshui!

Vztahy jsou něco, na čem záleží. Jejich budování je drobná každodenní práce. Stejně tak jako růst, business a nalezení svého talentu a poslání. Malý krok denně nás posune k vysněnému blíž a rychleji, než velký krok, který uděláme jen občas. Zítřek tvoříme dnes.

Přijměte pozvání na kávu s naší aplikací, která se zrodila. Dopřejte každý den pět minut pro pohlazení a růst vaší duše. Nebo objevte jiný program v aplikaci, který bude vyhovovat nejvíce právě vám.

Připojte se k naší komunitě v Čase pro duši!

Jestliže chceme pracovat s prostorem, časem a člověkem hlouběji, měli bychom věnovat pravidelnou pozornost i prohlubování našeho studia.

Programy Čas pro duši a Knihovna Adam Feng Shui jsou komunitou lidí, kteří se zajímají nejen o Feng Shui a životní harmonii –  tvořme společně!

Studujte s námi kdekoliv chcete!

Feng Shui Academy, to je skvělá kombinace ONLINE VÝUKY a ŽIVÝCH SETKÁNÍ. Pojďme společně budovat harmonii prostoru, života, vztahů i hojnosti. Studujte s námi!

Objednejte si individuální online konzultaci!

Umění Feng Shui nás učí o harmonii v prostoru. Ať chceme nebo ne, naše tělo i mysl jsou ve spojení s okolím. Potřebujete poradit? Jsme připraveni Vám poskytnout online konzultaci Feng Shui. Ozvěte se nám!

Podívejte se na webináře zdarma!

Každý měsíc pro vás pravidelně vysíláme webináře na téma Feng Shui, osobního rozvoje, bydlení, vztahů, financí atd. Podívejte se na všechny zdarma!

Sledujte nás na sociálních sítích!

Buďte s námi ve spojení a sledujte další tipy a praktické rady Feng Shui.

Uzavřená skupina naší komunity, kde pravidelně najdete příspěvky ze světa Feng Shui, bydlení, také mnoho tipů a praktických rad.

Back To Top