Podcast

Co najdete uvnitř:

🎯 Video-tréninky, které nejsou součástí žádného kurzu

🎯 Rozhovory na aktuální témata

🎯 Praktické rady a tipy

🎯 Aktuální energie letících hvězd na každý měsíc a den

🎯 Meditace a rituály

A mnoho dalšího… Přidej se a posuň svůj život vpřed. Několik nových videí týdně pro vás. Můžete sami rozhodnout témata, která vás zajímají.

Magický rok Draka a letící hvězda 2024 - online workshop + záznam

Jak nastavit proměny pro vaši hojnost, vztahy, životní cestu a vaše  v roce 2024? Nejenom aby nastala změna, která časem vyprší. Ale aby proměna byla trvalá a směřovala k tomu, jaký život chcete žít.

O toto tajemství a postupy se s vámi podělím v online workshopu.

Pojďte si připravit svou osobní mapu na rok 2024!

Co vše nám rok přinese?
Kam zaměřit své plány?
Jak vypadá mapa našich snů pro rok 2024?

Magie hojnosti

aneb „Principy, které nám umožní prožívat plnou hojnost v životě.“

Mnozí z nás jsme se léta snažili pracovat víc, mít lepší vize, cíle, manifestovat a přitahovat bohatství… Mnozí neuspěli. I pro mne to z počátku bylo spíše pokus-omyl, i když mnohdy s nutnou dávkou štěstí… AŽ… Jsem pochopila a začala jak v podnikání, tak v životě používat spirituální principy MAGIE HOJNOSTI…

Business tří světů

Chci vidět vaše výsledky nejen v klidných dnech, zlepšených vztazích, lepším zdraví a pohodovém životě vyčištěném od bahna.

Upgradujte vaše podnikání, váš pracovní prostor jako podnikatelé nebo i jako zaměstnanci, a vezměte si v oblasti hojnosti to, co je pro vaši životní cestu připraveno.

Připojte se k naší komunitě v aplikaci Adamfengshui!

Vztahy jsou něco, na čem záleží. Jejich budování je drobná každodenní práce. Stejně tak jako růst, business a nalezení svého talentu a poslání. Malý krok denně nás posune k vysněnému blíž a rychleji, než velký krok, který uděláme jen občas. Zítřek tvoříme dnes.

Přijměte pozvání na kávu s naší aplikací, která se zrodila. Dopřejte každý den pět minut pro pohlazení a růst vaší duše. Nebo objevte jiný program v aplikaci, který bude vyhovovat nejvíce právě vám.

Připojte se k naší komunitě v Čase pro duši!

Jestliže chceme pracovat s prostorem, časem a člověkem hlouběji, měli bychom věnovat pravidelnou pozornost i prohlubování našeho studia.

Programy Čas pro duši a Knihovna Adam Feng Shui jsou komunitou lidí, kteří se zajímají nejen o Feng Shui a životní harmonii –  tvořme společně!

Studujte s námi kdekoliv chcete!

Feng Shui Academy, to je skvělá kombinace ONLINE VÝUKY a ŽIVÝCH SETKÁNÍ. Pojďme společně budovat harmonii prostoru, života, vztahů i hojnosti. Studujte s námi!

Objednejte si individuální online konzultaci!

Umění Feng Shui nás učí o harmonii v prostoru. Ať chceme nebo ne, naše tělo i mysl jsou ve spojení s okolím. Potřebujete poradit? Jsme připraveni Vám poskytnout online konzultaci Feng Shui. Ozvěte se nám!

Podívejte se na webináře zdarma!

Každý měsíc pro vás pravidelně vysíláme webináře na téma Feng Shui, osobního rozvoje, bydlení, vztahů, financí atd. Podívejte se na všechny zdarma!

Sledujte nás na sociálních sítích!

Buďte s námi ve spojení a sledujte další tipy a praktické rady Feng Shui.

Uzavřená skupina naší komunity, kde pravidelně najdete příspěvky ze světa Feng Shui, bydlení, také mnoho tipů a praktických rad.

Back To Top