Příběhy našich studentů – životní změna.

Vždy jsem inklinovala k filozofii o energii. Dostalo se mi do ruky několik knih o Feng Shui, cítila jsem, že se s tím ztotožňuji, ale nebyl čas se tomu věnovat více. Spíše jsem neměla informaci, jak na to. Pak jsem objevila nějaké školy Feng Shui a rozhodla se kurz si udělat. Ten, který jsem si vybrala, se neotvíral a tak jsem našla jiný, který jsem absolvovala 10×3 hod. Nespokojená, jak byl nesystematický, byl o penězích lektorky a nezájmu o studenty. Nezahořkla jsem, ale hledala lepší a našla. Podle mých představ Adam Feng Shui.

Podle prvního kurzu jsem udělala nějaké dílčí úpravy v domě. Protože jsme si postavili dům mých snů, tak jsem se tam necítila dobře a něco nebylo v pořádku. Dodnes ale nevím, co vše v pořádku nebylo. Začal skřípat vztah do té doby absolutně harmonický. Snažila jsem se vztah zachránit, udělala jsem vše, co bylo v mých silách a byl to opravdu boj. Začala jsem knihou- Osvoboďte se s Feng Shui. Uklízela a uklízela, vyhazovala vše nepotřebné.

ALE jednoho dne jsem vyklízela půdu, plnou partnerovy minulosti, veškeré staré dokumenty a foto (dědeček politický vězeň, perzekuovaná rodina, obrovská šikana systému, nevydařené manželství, rozvodové papíry staré 35 let, soud o dítě). Prostě vyházela jsem svoje i přítelovy kostlivce. Bohužel, až později jsem se dozvěděla, že takovou věc za někoho v podstatě dělat nesmím. Ještě nebyl a dodnes není připraven se těchto věcí vzdát.

Cítila jsem od první chvíle, že dům nemá Fénixe- stála nám před vchodem naše vlastní stodola, kterou jsme klidně mohli zbourat, byla plná bordelu a věcí ze stavby, které už nebyly k ničemu. O to horší bylo, že za stodolou se rozprostírala nádherná louka a výhled do dáli (můj sen). Nemohla jsem si ho splnit, protože přítel řekl, že jenom přes jeho…

Zoufalství, sny o domově, který má výhled, se hroutily, v domě jsem nerozhodla nic, o všem rozhodoval partner. Aplikovala jsem všechny, v tu dobu dostupné možnosti Feng Shui. Studovala jsem to proto, abych mohla žít harmoničtější život vedle přítele. Vůbec jsem nepřipouštěla jinou variantu.

Ale nakonec všechna opatření harmonizace a podpora mi pomohly ze vztahu odejít. Odstěhovala jsem se a jsem poprvé v životě sama se sebou a velmi spokojená. Nelituji, jenom mě závěr překvapil.

Komentáře

Back To Top