Cesta

Znáte to, valí se to. Je březen, nestíhám, u mě celkem nic nenormálního. Práce v apatyce, zdravotní poradny, děti, feng shui školičky, konzultace, studium 4. semestru, semináře, webináře, daně. Nevím, co dříve. Večer ulehám dost pozdě, ráno vstávám brzy. Mám pocit, že na zádech vleču ne batoh, ale krosnu.  A je pěkně těžká. Táhne mě k zemi. Každý rok sleduju svého osobního astrologa, jak dodržuje půst 40 dní před Velikonocemi a před Vánoci. Skláním se před ním. A každý rok si říkám, jdu do toho! No a pak se to nějak zkoulí a nedám to. Zato tento rok je tak nějak jiný, možná tím, že na sobě pracuji už nějaký ten čas, cítím, že je čas na další výzvu, další změnu. Další výstup z komfortní zóny…  A do toho vidím na facebooku výzvu Zuzanky, 40-ti denní výzvu pro Feng Shui domova, těla a duše. Výzva přišla jen jeden den poté, co jsem si řekla, že to zkusím. Když jsem ji pak viděla, už to nebylo o slově zkusím, ale „jdu do toho“. Měla jsem u toho ještě kamarádku, se kterou jsme na sebe koukly a věděly jsme, že to dáme. Vím ale, že to nebude jen o jídle, bude to o shození té obří krosny, kterou tahám. Tedy ne, že bych se zbavila práce, dětí či studia, to vůbec ne. Jen vím, že to přeorganizuji a konečně si najdu čas i sama na sebe. Dlužím si to. Potřebuji to. Chci to. Zasloužím si to.

A protože žiji feng shui, nebude to jen o mne, ale také o našem prostoru. Shodíme krosnu i našemu bytu. Tak nějak intuitivně jsme začali už před týdnem úklidem oblečení. Nasolili jsme byt, rozmístili další nápravy pro letící hvězdy. Opečovali vchod.

Není to ale jen o bytu, nejedení masa, je to také o zlepšení vztahů a o komunikaci mezi sebou. Tady máme také dost velké rezervy. Doma se v poslední době jen potkáváme a vyměňujeme si informace, co, kdy a kde má kdo zařídit. Uff, těžké zjištění. Tak i tady zapracujeme.

Tak držte palce, abych neuhnula ze své cesty. A abych to neměla tak jednoduché, budu vám své jednotlivé kroky či krůčky ukazovat na facebooku.  Třeba se vám to zalíbí a přidáte se. Zkusíte to?  😉 

Renáta

 

Komentáře

Back To Top