Příběhy našich studentů z Akademie – „solení“.

Feng shui mě zajímá již delší dobu, poprvé jsem se s ním seznámila, když jsem narazila v ostravské Zoo na čínské mince ve stánku a zjišťovala jsem, k čemu slouží.

Tehdy poprvé jsem se začetla a zaujalo mne, co všechno se dá prostorem ovlivnit.

Udělala jsem si pár úprav v bytě a koupila si první knihu. Sled událostí na sebe nenechal čekat, spousta věcí mi došla, kromě toho jsem začala číst i jiné inspirující knihy a požádala jsem o rozvod, pár let pak bylo chaotických.

Po zklidnění situace a také zklidnění mě jsem se znovu ke čtení knížek vrátila a bylo mi jasné, že mi to nestačí a chci nějaké vedení, směrování. V tu chvíli jsem narazila na Feng Shui Academy a neváhala jsem ani minutku.

Po poslechu lekce k čištění prostoru jsem se rozhodla, že nebudu žádný troškař a vezmu to hezky zgruntu, jak se říká, a půjdu rovnou do čištění s 50 kily soli. Vyrazili jsme do obchoďáku, kde na nás tedy dost podivně koukali, kupovali jsme v době, kdy se ještě chodníky nesolili, cca 110 kilo soli, v obchodě jsem dostala záchvat smíchu, když na nás koukali nevěřícně 2 prodavačky a 1 prodavač, no a cooo? Jedu čistit, koukejte, jak chcete, šlo mi hlavou. Děti dostaly pod postel po 24 kilech soli. Dceři se spustila zelená rýma, kterou jsme nakonec zvládli pomocí Goji a syn po 2 dnech hlásil, že ho tolik nebolí hlava a lépe spí.

My si s mužem dali pod postel do umělohmotných krabic po 25 kilech soli. “ No to jsem si dala“. Hned druhý den jsem pocítila účinky soli a její čištění, začaly se čistit průdušky, nános nahromaděný snad za posledních 40 let ( bylo mi 42 ) všechen binec šel ven, a to tedy hodně silně, „ne – moc“ se mě držela od počátku listopadu do Vánoc, tělo se čistilo opravdu důkladně, ale asi to bylo potřeba, také jsem si spoustu věcí zase uvědomila. Po cca 14 dnech jsem sůl vyhodila, protože jsem cítila, že do sebe natáhla veškerý binec ze mne, takže použitá šla do kontejneru. Takže vzhůru do čištění bytu solí, všem opravdu upřímně doporučuji.

Renatka

Komentáře

Back To Top