Když je žák připravený, učitel se vždycky najde!

V devadesátých letech se začalo objevovat spousta různých informací o feng shui, ale nemohla jsem najít nikoho, kdo by se v této oblasti orientoval trochu víc. Nakonec mi byla doporučena lektorka, která se FS věnovala“profesionálně“. Navštívila můj byt, ale její návrhy skončily v koši, byť to byly velice podrobně vymalované plánky. Krásné, ale pro mne komplikované, neosobní… tehdy jsem je vnímala jako kosmetické úpravy, které nejdou do hloubky. Prostě jsem nebyla připravena.

Před šesti lety jsem řešila opět spoustu drobných i velkých problémů, zhoršoval se můj zdravotní stav, komplikoval se mi osobní život, moje práce mne přestávala bavit… jsem byla lehce bezradná, nespokojená, nevěděla, do čeho se pustit dřív a jak…

Požádala jsem kamarádku o radu a ona se mě namísto odpovědi začala vyptávat, jak vypadá můj byt, kolik tak mám věcí, jak jsou uspořádané atd. V duchu jsem si ťukala na čelo, co to je za nesmysl Ano, to bylo moje první opravdové a hluboké setkání s feng shui. Kamarádka mi vysvětlila, jaký zásadní vliv mají energie na život lidí a já – podle jednoduchých instrukcí – provedla v bytě takovou čistku, že to ještě po letech cítím v kostech! Však to byla fuška, „pročistit“ několik desítek let života. A když jsem přidala ještě trochu barev na ty správné stěny – ejhle, jak se mi rozběhlo podnikání! Jedna radost! Teď už vím, jak feng shui funguje v bytě /peněžence, kabelce…/, takže když se mi v životě něco ‚zadrhne‘, hned vím, že je potřeba provést nějaké změny a zádrhel se rozpustí jako pára nad hrncem A to dříve či později, prostě udělám první krok a zbytek už vesmír zařídí. Poznala jsem také, jak se nevyplatí některou z oblastí vynechat či ošidit kosmetickými úpravami. Pomocí feng shui můžete některé nedostatky zakrýt, ale důsledky toho odkládání vás dříve či později dostihnou…i v tom je vesmír spravedlivý.

A jaké jsou vaše zkušenosti?

      

Komentáře

Back To Top