Základní energie těla – načerpání v mezidobí země

Právě v těchto dnech nám začíná velmi důležitá část roku – mezidobí země (od 7.července do 6. srpna) – která má v chronoterapii jedno z nejdůležitějších období. K čemu vlastně slouží?

Člověk si mezi jednotlivými sezónami dřeva, ohně, kovu a vody může oddechnout. Každá sezóna má úplně odlišný charakter a mezidobí země nám dává prostor na zklidnění. Můžeme si uvědomit jednotlivé předěly v našem životě a hlavně, že nemusíme vše nést celý život s sebou.

Každého čtvrt roku máme možnost zbavit se minulého a začít s čistým štítem, odpočatý a proměnit energii na nové období.

Skvělé období na úklid a zbavování se fyzického a s tím se ruku v ruce zbavíme nemilých vzpomínek a bolestí. A pak můžeme do nové sezóny vejít lehčí, otevřenější a ve svém středu. Opět nacházíme rovnováhu sama sebe.

V červenci máme speciální úkol, uklidnit se po rozmachu růstu dřeva, zharmonizovat se a připravit na období ohně.

A co můžeme udělat pro své tělo? Čas pro doplnění jeho základní energie.

 

Ve svém bytě se nám bude nejjednodušeji zbavovat všeho, co tam zůstává netknuté již dlouhou dobu. A naše tělo nám právě v tomto období umožňuje doplňování základní energie těla. Pokud naplníme tento „bazén“ základní energie, tak se naše tělo dokáže o své jednotlivé části postarat samo. Nemusíme se dívat na jednotlivé orgány a funkce, pokud doplníme základní energii, tak vše ostatní se vrátí do samo-péče. U mladých to může znamenat totální změnu zdravotního stavu (uzdravení) – u starších postupné zlepšení. Bude se to týkat např. alergií, autoimunitních nemocí, jakýchkoliv únavových problémů aj.

Jak doplňovat základní energii?

Ke svému obvyklému doplňku stravy (na začátku roku jsme pod vlivem letící hvězdy doporučovali Goji), doporučuji doplnit minimálně na celé období denní dávku Aloe.

aloe-413230__180Nezapomeňte tedy v mezidobí země od 7.července do 6.srpna vyhodit vše, co není potřeba, aby šlo s vámi dále, zbavit se minulosti a svých trápení a pro své tělo doplňte to, po čem již dlouho dobu prahne. Teď je ta nejlepší doba.

———————————————————

Aktuální působení roční a měsíčních letících hvězd pro Vás připravujeme v Klubu Adam Feng Shui – víc informací najdete ZDE

————

Pár vět k letící hvězdě zdraví v našem prostoru v roce 2015.

V tomto roce je ovlivněno zdraví žen v domácnosti.

Hlavně ženy mezi 35. a 55. rokem budou mít slabší imunitu a je reálné nebezpečí epidemií a kožních nemocí. To vše platí i pro lidi narozené v roce Hada a Draka.

Těhotné a starší ženy, které mají ložnici v jihovýchodní oblasti bytu, by ji měly na rok 2015 přesunout jinam.

V této oblasti můžete pravidelně pouštět ozdravné mantry, nebo i nahrávku Ho´oponopono, kterou si můžete stáhnout na našich stránkách. Zrozenci roku Hada a Draka by u sebe měli nosit po celý rok svůj amulet pro zdraví.

Ženy všeobecně a lidé Draci a Hadi by měli věnovat větší důraz na skladbu jídla a kompletní výživu. Určitě bude dobré zařadit denně přírodní doplňky na podporu imunity.

 

 

Aktuální působení roční a měsíčních letících hvězd pro Vás připravujeme v Klubu Adam Feng Shui – víc informací najdete ZDE

 

The post Základní energie těla – načerpání v mezidobí země appeared first on Zuzana Adam.

Komentáře

Back To Top