Zahradníci vlastních životů.

Víme, že každý růst bolí. Bohužel bez bolesti stojíme na místě. Na tom se shodnou všichni duchovní učitelé a snad i biologové a lékaři. Bolest přichází na úrovni každého z nás.

Co bolelo kdysi, proti tomu jsme dnes rezistentní

Kdysi stačily boty sedřené za dva dny, později nohy sešlapané  na poutích, dnes to už jsou velké bomby. Čím víc rosteš, tím jsi pevnější a tím větší zemětřesení v životě přichází, aby ses znovu přeskládal  do nové, lepší a silnější podoby.

Jak co nejrychleji nechat zemětřesení odejít?

Čím silnější a podporující je prostředí v našem domově, tím rychleji mohou zemětřesení odejít. Ano, nebude to asi méně bolestivé, ale může to trvat kratší dobu.

Proto připravme svůj domov, kancelář, aby v časech našeho růstu stály na naší straně a pomohly nám rychleji ustálit nové energie v našich životech a dostat se zpět do našeho středu ve všech oblastech života.

Čím jste silnější, tím víc oblastí roste najednou

Protože jestliže budete silnější, tak růst nebude přicházet jedna oblast po druhé prostřídané obdobím klidu. Porostete intenzivně, ve všech oblastech najednou, a pak zase přijde čas rychleji rozvíjet, to, co jsme se naučili a ustáli. Po zemětřesení můžeme vytvořit prostor pro rostlinky, které v nové půdě mohou růst. Opět můžeme být na nějakou dobu zahradníkem, který pomáhá svou péčí růst novým rostlinkám.

Nechte si pomoci od svého bytu

Nebuďme v tom sami, náš byt jen čeká na to, aby nám mohl pomáhat. Tak vzhůru do toho, upravme ho tak, ať může plnit to, k čemu byl zrozen.

První kroky najdete zde a v naší škole se učíme společně krok za krokem jak se stát zahradníkem pro svůj domov a svůj život. A pokud cítíte, že chcete být zahradník profesionál, pomoci i dalším lidem v jejich zahradách, vstupte.

Mým posláním je dát vám vše, co potřebujete na této cestě.

Mým posláním je zalévat kytky, z kterých rostou zahradníci svých životů.

Těším se na vás v naší Feng Shui Academy plné těch nejkrásnějších květů.

Zuzka

Komentáře

Back To Top