Čarovný příběh Feng Shui u mě doma

Oblast Dosažení

Během roku 2020, což byl rok kovové Krysy, jsem byla opravdu hodně zaneprázdněná v práci a po práci jsem buď doháněla deficit energie spánkem nebo aktivním odpočinkem někde venku.

Moc času na starání se o byt tedy nezbývalo a kupily se mi rozdělané projekty. Navíc stále přicházely i nápady na nové projekty, ale bylo mi jasné, že nemůžu pořád jen začínat nové věci, ale potřebuju i dokončit už ty rozdělané. Koncem roku se mi konečně podařilo dát si volno od všeho a od všech a zavřela jsem se sama doma a jen tak byla, a protože jsem si volno nadělila hlavně z důvodu dokončení rozdělaných projektů, tak jsem se rozhodla dokončování podpořit v oblasti Dosažení.

Přes celou oblast mám okno a pod ním topení (aspoň něco z prvku ohně tu tedy už bylo, ale bylo mi jasné, že je třeba oblast podpořit mnohem víc). Už dříve jsem zkoušela dát na okno červené závěsy, ale spíše mě rušily a byly tedy kontraproduktivní (až moc ohně na můj vkus). Nechala jsem tedy na okně bílé jemné záclony a dala jsem je do tvaru trojúhelníku. Jak? Nahoře na garnýži jsem je dala úplně k sobě a pak jsem je svázala dole na koncích parapetu tak, že vizuelně tvoří s parapetem trojúhelník se špičkou nahoru. Protože oblast Dosažení je nejen o trojúhelnících a teple, ale i o světle, zapínám si každý den světelný řetěz, který jsem umístila pod parapet (působí to navíc Vánočně a slavnostně, což mi dělá radost, já ráda světýlka 😊). Aby toho nebylo málo, parapet jsem vyklidila a na vzniklý prostor jsem dala 3 svíčky na červených podstavcích. Svíčky si zapaluju denně nové (čajové) a navíc si ještě u zapalování něco přeju (oblast totiž pomáhá i naplňování cílů a snů 😊).

A jak se zharmonizování a podpoření oblasti Dosažení promítlo během uplynulých 2,5 měsíců do mého života?

Velmi rychle a velmi viditelně, musím říct.

Hned od prvního dne, kdy jsem oblast doplnila prvkem Ohně, jsem měla (a stále mám) přirozenou chuť dokončovat věci, ať už se jedná o práci (z minulého roku tam visí opravdu hodně nedodělaných věcí a postupně po menších krocích se mi daří seznam redukovat a i rovnou dokončovat nově příchozí úkoly), či o koníčky = postupně domalovávám obraz Ganéši, na který jsem v druhé polovině minulého roku ani nesáhla, dále jsem namalovala i nový obraz plachetnice pro podporu oblasti Kariéry = daří se mi tedy postupně dokončovat rozdělané věci a i rovnou realizovat nově příchozí nápady.

Podařilo se mi věnovat se i vyklízení v psacím stole, ve skříni a udělala jsem i generální hluboký úklid včetně několikerého vykouření šalvějí. Co je ovšem pro mě asi největší překvapení, tak mě nenapadlo, že můj záměr dokončovat věci se vyplní i v tom, že po víc jak 2leté pauze mě přivábilo nazpět studium Feng Shui Akademie, kde se mi tenkrát nedařilo dokončit lekci s nepravidelnými půdorysy a teď to šlo najednou pěkně plynule bez nervů a vztekání se 😊

To se mi mimochodem na zharmonizované oblasti Dosažení líbí = nemusím se do činností přemlouvat, ale samo se mi chce a je to nenásilné a přirozené. Nemám ani tendence všechno dodělat naráz, jako jsem to dřív mívávala, ale pěkně si činnost rozkouskuju do více kroků a dělá se to pak všechno snáz a příjemněji a hlavně to má výsledky, ne jen rozdělané další a další projektíky.         

Ivana

 

Komentáře

Back To Top