Vaše příběhy s Feng Shui

Nedá mi zrovna dnes neposlat do světa pár příběhu od Vás.

Děkuji vám moc, že se s námi dělíte o své úspěchy.

Děkuji Vám a věřím, že budete inspirací i pro další, kteří nám pošlou své příběhy. Rozjeďte se ve svém životě, kolečkové brusle jsou pro Vás připravené.

S láskou

Zuzana a vaše příběhy

VZTAHY:

Dobrý večer,

Nechala jsem se inspirovat. Zahodila jsem hrůzné obavy co mi na to manžel řekne a prodala jsem (kupodivu) naši starou, rozvrzanou, 8let proleženou postel. A s tím samozřejmě i náš starý rozvrzaný proležený vztah. Ten večer jsme si jeli koupit jen tu matraci, více peněz v tu chvíli nebylo, ale po měsíci jsme natrefili v akci na super velkou krásnou postel za super cenu. A výsledky jsou okamžité.

Blanka

UVOLNĚNÍ:

Dobrý den,
Feng šuei jsem si vždy spojoval s východní filosofií života, a když jsem si někdy od Vás občas něco přečetl, řekl jsem si… ženská zas neví, co by vymyslela a tak to zkouší….
Vše se změnilo v okamžiku, kdy jsem dle Vaší rady vyházel nepotřebné věci, ale i tak jsem si řekl, udělání pořádku udělá každému radost, pravý fičák nastal když jsem dle Vaší rady rozmístil sůl, to už není fičák, mám pocit, že v mém životě nastává rachot, pociťuji změny a řekl bych ze svého pohledu… velmi pozitivní.
Před chvílí jsem shlédl Vaše druhé video….

Těším se na další, Pavel

KAKTUS:

V létě jsem poprvé zavítala na Vaše stránky a vzpomněla si, že jsem vlastně kdysi dávno o Feng Shui něco věděla. Od prázdnin mám v hlavě plán, že vyhazuji staré a nepotřebné věci z domu. Nenašla jsem si zatím čas. Navaluji toho na sebe čím dál víc a pořádně nestíhám nic. Vlastně je to jako s těmi věcmi. Hromadím, nevyhazuji, jedno souvisí s druhým, chápu. 🙂 Vyhazuji tedy postupně a jako první šel z domu kaktus. On to vlastně nebyl kaktus, ale pryšec, pichlavý, obrovský, přes dva metry vysoký. Stál v rohu v partnerské zóně. A ještě u jídelního stolu. Skoro deset let. Asi týden po tom se naše 25 let trvající spokojené manželství doslova otřáslo v základech. Tak hluboký nesoulad, hádku a zlo jsem si ani neuměla představit. Ale pak – jak mávnutím proutku – se stal zázrak. Sedli jsme si, několik hodin mluvili, vše si vysvětlili a jakoby to byla nová startovací čára. Náš vztah se posunul o několik úrovní výš. Každý den žasnu nad tím souladem, láskou a porozuměním i bez slov. Takže já vím, že to funguje, moc dobře to vím. :-)

Jana

CYKLENÍ:

Dobrý den, Zuzko a všichni spolustudující, musím se jen smát. Stále s manželem přemýšlíme proč jsme tak nějak zacyklení s penězi. Pořád se točíme dokola a nemůžeme se dostat na vyšší úroveň (ačkoliv naše materiální zázemí je úžasné), ale po projití bytu z hlediska oblastí jsem zjistila,že v každém pokoji v oblasti bohatství máme kruh. V koupelně mají děti vodní mlýn, v obýváku za sedačkou jsem měla gymnastický kruh + si sedíme na bohatství a v kuchyni to dovršil mixér. 🙂 Začínám opět stěhovat celý byt, ale věci se hýbou velmi pomalu. Zuzko, nemáte nějaký tip pro urychlení dějů?

Děkuji, Květa

Komentáře

Back To Top