Svatební den podle Zuzany Adam (Michálikové)

Dnes je velice moderní říkat – svatba je jen papír. Naše děti už opravdu budou mít představu jen o velké nákladné párty,jejímž výsledkem je papír (ale jak zmiňuje Jarda Dušek, i školy děláme vlastně proto, abychom měli papír a někam to dotáhli).

Jsem vychovaná ve stejné společnosti, ale pořád jsem přemýšlela, proč by to generace před námi dělaly, když třeba ten papír ani neměli v ruce.

Ano, je to změna – velká (podrobnosti si budeme psát jindy). Je to vyjádření – ano, myslím to vážně, a vše, co přijde, budeme řešit společně. Neuteču před tím, nevykašlu se na to, co budujeme, budu stát při tobě. Nedávno jsem viděla jeden pár u diamantové svatby (60 let), řekli mi jen jedno: „Jo, holčičko, my jsme ještě z dob, kdy se věci opravovaly a hned nevyhazovaly.“ Myslím, že k dnešním vztahům je to výřečné.

Ale pojďme zpět k tomu, jaký by ten svatební den měl být?

1) Vyberte šťastné datum – východní země dodnes datum svateb vybírají u svého astrologa. Ano, proč nevykročit do nového života pod šťastnými hvězdami. My jsme to udělali také. Proto pánové, pokud máte myšlenku, že byste jednou chtěli, nechte si datum spočítat, může to vyjít za pár týdnů, měsíců nebo i let. Karel IV. čekal skoro 7 let až bude ta správná konstelace na začátek stavby Karlova Mostu. (Můj dvorní astrolog PhDr. Míla Plášková)

2) Vyberte šťastné místo – ano, není místo jako místo. A nezáleží vůbec na tom, jestli se jedná o zámek, obřadní síň, nebo cokoliv si vymyslíte. Je jedna excelentní metoda (Astrolokace – více o této metodě ve Feng Shui Academy), kde můžete najít se svým partnerem šťastné místo pro svatbu. Byla to zábava hledat na mapě v přesných směrech, jestli tam nalezneme něco zajímavého, kde by se mohl odehrávat obřad – a pak tam ještě dotáhnout oddávajícího.

prstýnky3) Prstýnky – jako symbol lásky, věrnosti a spojení. U tohoto symbolu jsme společně doplnili magii tří, tak jak se projevuje ve všech učeních. A proto jsou naše prstýnky ze tří kovů. Nevypadají že? Žluté a červené zlato nám zlatník schoval na vnitřní stranu prstýnků.

4) Kytka – tu nechte opravdu vybrat ženicha. Já, i když jsem si vymyslela květiny, tak stejně jsem dostala jiné 🙂 ale moc za to děkuji. Můj manžel trefil absolutně tantrické květiny pro podporu tohoto dne. Nevíte, jaká je ta pravá pro vás? Nechte se vést intuicí a někdy rozebereme kytičky podrobněji.

5) Nevěsta – tradice k nevěstě známe asi všechny, stokrát slyšeno, stokrát viděno v romantických filmech. Tak nezapomeňte – něco půjčeného, něco nového a něco modrého. A co takhle připravit svému ženichovi nějaké překvapení, když vám bude pomáhat ze šatů jako manžel???

6) Dbejte na intuici – podporujte tradice, ale stejně u toho vnímejte svou intuici. Před svatbou se najednou kolem vás nahrne spousta lidí, kteří vám ve vší lásce začnou radit všechny tradice světa. Ty se začnou nakonec křížit a odporovat si. Proto prosím tradice ANO, ale věřte svým pocitům, až budete vybírat, které chcete zařadit.

7) Vytvořte si vision board svého svatebního dne – můžete zde promítnout všechna svá přání. Ten můj se pěkně naplnil.

8) Nezapomeňte na první milování v manželství – první polibek vám „vnutí“ ještě u obřadu, ale zkuste si opravdu prozkoumat vaše okolí, kolik lidí dnes (když manželství je jen papír a není to pro milence poprvé) opravdu dodrží svatební noc. I to je první krok v manželství, kterým symbolizujete, jak to dál chcete mít. Proto si zkuste i tuto část naplánovat, možná jen časově jinak, než je tradicí. O tom, jaké změny v energiích to přinese, bude určitě psát můj manžel.

Svatba No Stress9) NO STRESS – je to vaše svatba , NE rodičů, NE hostů a zbylého osazenstva. Takže žádné kompromisy a udělejte si vše tak, jak si přejete vy. Pokud budete vy dva úplně v pohodě, ostatní se budou bavit na nejlepší párty světa (alespoň tak vypadali naši hosté).

The post Svatební den podle Zuzany Adam (Michálikové) appeared first on Zuzana Adam.

Komentáře

Back To Top