Sny se plní. I ty, které otiskneme do prostoru.

První březnový den nám přináší víru v blízké slunečný dny a rozkvetlé keře a louky. Všichni se asi pomalu těšíme na víc slunce do našich životů a delší dny. To vše přinese víc energie, víc síly vstát ráno z postele a jít za svými sny.

Přemýšlela jsem, jaké téma v tento měsíc vyzvednout a poslední dny mých konzultací mi přinášejí společného jmenovatele.

Splněné sny.

Řekneme si skvělé, vždy jsem si chtěla splnit tento sen. A jiné dny si říkáme: „Co se to děje?“. Odpověď je jednoduchá: jenom se plní to, co jsme si přáli.
Že ne? Toto jste nechtěli? Tak pojďme společně zapátrat nad vyřčenými slovy, nad myšlenkami, co nám chodí hlavou, nad obrazy, které se v naší hlavě ukládají.

Nejhorší věc na přáních je, že se plní. Do poslední tečky.

A nikdy se neptají, jestli cesta vypadá stejně, jak jsme si ji chtěli vykreslit, ale zapomněli na to. A proto slova nebo myšlenky na to, že chceme, abychom již nemuseli dělat to nebo ono, mohou někdy přijít cestou. která by nás ani nenapadla.

S klienty vždy procházíme minulé činy a přání. A téměř ve všech případech objevíme to stejné. Vždyt jsem to chtěl – ale takhle? To mne nenapadlo.

Pokud to nedopadlo dobře, znamená to jediné – příběh není u konce.

Mnohokrát si říkáme, proč? Proč to tak bolí? Proč musím odejít? Proč se musím stěhovat? Proč se přestala se mnou dotyčná osoba bavit? Je to jen cesta, začátek naší změny (transformace) k novému. A to staré musí nejdříve odejít, abychom my vystoupili ze zajetých kolejí. Zastavili se a znovu probrali celou situaci. A mohli si vytyčit svůj cíl, svůj směr, kam chceme, aby náš život nabral směr našeho osobního příběhu.

Proč se někomu sny plní a druhému ne?

Vše, co potřebujeme, je mít větší část na straně „splnit“ než na straně „nesplnit“.  A k tomu, aby to platilo, můžeme využít tři věci, sebe, svůj prostor a štěstí. Na sobě pracujeme, abychom své kroky vedli směrem naplněného života. Štěstí buďpřijde, nebo ne. A pak je tu prostor kolem nás, který může být tím rozhodujícím faktorem. Podpořit naše sny, naše vize. A ti, kteří to pochopili a začlenili do vědomého života i spolupráci s prostorem, mají velké úspěchy. Nemyslím jenom ty finanční (i když ty se také hodí). Úspěchy ve všech oblastech – práce, finance, zdraví, láska, vztahy, rodina. A to je jeden z mnoha důvodů, proč pečovat o naše domovy, kanceláře stejně tak, jak pečujeme o sebe, své tělo.

Byt je jenom naše velké tělo.

A má také mnoho možností, jak o něj pečovat, zvelebovat, udržovat ho zdravý. A Feng Shui jenom prakticky popisuje jednotlivé kroky, jak to udělat. Stejně tak jak se naučíme si čistit zuby, hygienu našeho těla, líčení a oblékání. To vše stejné můžeme dělat vědomě v našem velkém těle. Vědět, který „oblek“ nám přinese úspěch v které oblasti našeho života.

Ano, i to nám přináší Feng Shui. Objevujte ho, zkoušejte, stejně jak děti, když zkouší, jak se používá zubní kartáček. A buďte odborníky na svůj život, na své zdraví a na své velké tělo (byt).

S láskou do krásných nových dní
Zuzana

Komentáře

Back To Top