Příběhy našich studentů z Akademie – Nový prostor.

Jsem podle čísla Ming Kua 5, země. Dlouho mi trvá, než se rozhoupu k akci. V loňském roce jsem se rozhodla cca v lednu, že budu v rámci své práce dělat semináře a různé školičky, včetně Feng Shui. Řekla jsem si, že si najdu prostor, který by se mi líbil a byl vhodný pro mé aktivity. V domě, kde mám apatyku, byl jeden volný, nelíbil se mi, byl ve sklepě. V červenci jsem se domlouvala s kamarádkou, že využiji prostor její solné jeskyně. Nápad to nebyl špatný, ale … něco mi na tom vadilo.

Koncem prázdnin jsem se rozhodla, že si doma konečně uklidím 4 velké metrové skříně v předsíni. Jsou až do stropu a byly plné. Samých „důležitých“ věcí. Seminárky a přednášky z vysoké školy, hromada výrobků mých dětí, nářadí, sklenice od kompotů a samé další „lahůdky“.

Jeden celý víkendový den jsem třídila, uklízela, vyhazovala. Byla toho spousta. Kontejner se plnil, skříně se vyprázdnily. Dětské výtvory jsem schovala do 1 krabice, uložila jsem kufry, sklenice jsem darovala známé, přednášky jsem odnesla do kontejneru na papír.

Jak krásně se mi dýchalo. 🙂

Cca za týden se na mě v práci přišel podívat majitel domu, pozeptat se, jak se daří, neviděli jsme se téměř ¾ roku. Zabrousili jsme i na počasí a ptala jsem se, kdy mi udělá okno, které mi v prodejně opravdu hodně chybí. Slovo dalo slovo a navrhl mi, ať si pronajmu místnost za svou kanceláří. Byla po dlouhé době prázdná a neobsazená. A hlavně měla OKNO. Zbystřila jsem.

Během 5 minut mi místnost ukázal, stanovil cenu a dohodli jsme se.

Po týdnu jsem seděla a přemýšlela nad událostmi minulých dní. A pak mi to došlo. Uklízela jsem v oblasti kariéry a najednou to šlo. Místnost k seminářům byla na světě.

 

Renatka

Komentáře

Back To Top