Talisman proti vloupání

500  s DPH

Talismany proti vloupání z minerálů a polodrahokamů jsou speciálně vytvořené na míru k podpoře a ochraně jejich majitele pro ošetření loupeživé letící hvězdy.

Skladem (dostupné na objednávku)

Popis

Talismany/ amulety z minerálů a polodrahokamů jsou speciálně vytvořené na míru k podpoře a ochraně jejich majitele pro ošetření loupeživé letící hvězdy. Při jejich výrobě jsou nabíjeny energií tak, aby jejich majiteli přinesly ochranu před vlivy z okolí, které by mu ubíraly sílu, nebo ho napadaly v jeho životní cestě.


Ochranné talismany jsou zcela jedinečnou originální ozdobou na pověšení v místnosti. Přírodní síly v podobě magicky nabitého talismanu se hodí jako dekorace a zároveň ochrana vašeho domova či kanceláře.

 

LOUPEŽIVÁ HVĚZDA – OCHRANA VAŠEHO ŽIVOTA
Tato hvězda přináší loupež, násilí a finanční ztráty do našich domovů. Nebezpečí se hlavně týká našeho bezpečného domova, stability v životě a vnitřní síly. Energie této hvězdy je v roce 2023 silná. Může přinést nejenom loupeže, ale můžete být i zrazeni těmi, kterým jste dali svou důvěru. Ujistěte se, jestli jsou vaše hlídací systémy v pořádku, a umístěte do této oblasti amulet proti vloupání.

 

Vytvoříme vám talisman přímo na míru – ručně a s láskou – kameny budou vhodně vybrané, speciálně sestavené a nabité pro vás – každý kus je originál. 

Talismany přitahují nebeské štěstí a žádoucí vlivy a naopak ty nežádoucí vlivy eliminují a chrání vás před negativní energií – působí jako silný ochranný amulet.

 

Ochrana andělů ve vašem domově pro vaši osobní cestu života:

 

 Závěs – do bytu, domu či kanceláře

 

Talisman – jeho použití: byl vytvořen, aby mohl být s vámi ve vaší blízkosti a na očích – doporučujeme ho zavěsit ve vaší domácnosti/ kanceláři pro ošetření loupeživé letící hvězdy.

 

Seznam používaných minerálů a polodrahokamů: ametyst, hematit, jaspis, karneol, korál, křišťál, lapis, láva, magnezit, malachit, obsidián, onyx, opál, růženín, turmalín, tyrkenit.

Kameny (velikost kuliček 4-11 mm) jsou navléknuté na nýtu/ vlasci/ kulaté gumičce/ šňůrce, každý talisman je opatřen kovovým přívěskem se symbolem fíkového listu, který posiluje jeho energii.

 

 

Chcete ochránit před negativní energií loupeživé hvězdy?

 

Objednejte si svůj osobní talisman TEĎ!

 

Komentáře

Další informace

Hmotnost 0.02 kg
Rozměry 10 × 3 × 1 cm
Back To Top