Zvonkohra laděná – trubková

899  s DPH

Zvonkohry hrají ve Feng Shui významnou roli jako „nápravný“ prostředek ke zlepšení proudění energie tam, kde z nějakého důvodu stagnuje nebo neproudí volně.

Kategorie:

Popis

Zvonkohra laděná – trubková

Průměr trubek je 1,2 cm, jejich délka 24 cm, celková délka zvonkohry 50 cm

Zvonkohry hrají ve Feng Shui významnou roli jako „nápravný“ prostředek ke zlepšení proudění energie tam, kde z nějakého důvodu stagnuje nebo neproudí volně. Slouží také jako předěl, ochrana proti vniknutí neharmonické energie z vnějšku. Jsou výborným pomocníkem při práci s tokem energií v prostorech.

Jednotlivé trubky zvonkohry jsou přesně naladěny do pěti tónů čínské stupnice, které jsou ekvivalentní k pěti prvkům z Taoistického pohledu na Nebe – Zemi – Člověka. Proto mají pozitivní vliv na orgány a systémy lidského těla i duše (zlepšují se nálady, emoce, city a asociace). Jde o tóny: KUNG – ŠANG – ŤUE – Č – JU.

Každá zvonkohra je laděna do stejného akordu, pouze v různých oktávách. Čím větší je průměr trubky a trubka delší, tím jsou tóny hlubší a připomínají zvuk zvonů.

Umístění podle Feng Shui

Zvonkohru můžete umístit v bytě, kanceláři, prodejně, zahradě, zkrátka všude tam, kde potřebujete aktivovat stagnující energii.
Může sloužit jako předěl mezi dvěma energeticky odlišnými celky jako je například vchod do domu (obchodu) a ulice, tedy předěl mezi intimním, klidným prostorem a veřejným, hektickým. Zvonkohra přeladí energii, pročistí ji.
V dlouhých chodbách dokáže energii zadržet a rozptýlit do postranních chodeb nebo místností.


Rada na závěr

Zvonkohru nezavěšujte na přímé slunce a déšť, prodloužíte tím vzhled dřevěných částí, které jsou chráněny fermeží. Trubky prošly chromatováním a mohlo by dojít ke změně povrchu, což není na závadu kvality zvuku.

Komentáře

Další informace

Hmotnost 0.500 kg
Rozměry 50 × 15 cm
Back To Top