AstroZoom Private

4,560  s DPH

Osobní AstroZoom (Private AstroZoom) je připraven na míru na základě data vašeho narození a témat, které aktuálně potřebujete podpořit, k dodání energie pro určitou oblast dle přání klienta, nebo pro ochranu.

Popis

AstroZoom je speciálně vytvořený obraz na míru klienta dle jeho Astrotypu pro aktuální rok nebo osobní přání klienta, který obsahuje všechny principy k podpoře a ochraně jeho majitele. Při jeho tvorbě je nabíjen energií tak, aby jeho majiteli přinesl to, co si přeje a chránil ho před vlivy z okolí, které by mu ubíraly sílu, nebo ho napadaly v jeho životní cestě.


Osobní AstroZoom (Private AstroZoom) je připraven na míru na základě data vašeho narození a témat, které aktuálně potřebujete podpořit, k dodání energie pro určitou oblast dle přání klienta, nebo pro ochranu. To vše si vyberete sami a obraz je vám připraven na míru vašeho aktuálního života. Je vhodné ho zaměřit na energie aktuálního roku v postavení vládce roku a letících hvězd.

 

Private AstroZoom – jeho použití: Obraz bude vytvořen na míru vašemu životu, a aby mohl být s vámi co nejčastěji a ve vaší blízkosti. Proto ho doporučujeme jako tapetu nebo spořič (nebo obojí) na váš mobil nebo tablet.

 

Termín dodání: 7-30 dní od dodání všech podkladů od klienta.

Objednejte si svůj Private AstroZoom TEĎ!

AstroZoom pro rok 2023 si u nás můžete objednat ZDE.

 

Ukázka osobních Astrozoomů:

 

Komentáře

Back To Top