Talismany z minerálů a polodrahokamů

500  s DPH

Talismany z minerálů a polodrahokamů jsou speciálně vytvořené na míru k podpoře a ochraně jejich majitele. Při jejich výrobě jsou nabíjeny energií tak, aby jejich majiteli přinesly to, co si přeje a co aktuálně potřebuje podpořit…

Katalogové číslo: - Kategorie: Štítky: , , , , ,

Popis

Talismany/ amulety z minerálů a polodrahokamů jsou speciálně vytvořené na míru k podpoře a ochraně jejich majitele. Při jejich výrobě jsou nabíjeny energií tak, aby jejich majiteli přinesly to, co si přeje a co aktuálně potřebuje podpořit; k dodání energie pro určitou oblast dle přání klienta, nebo pro ochranu před vlivy z okolí, které by mu ubíraly sílu, nebo ho napadaly v jeho životní cestě.


Ochranné talismany jsou zcela jedinečnou originální ozdobou např. na zpětné zrcátko (nebo jen pro štěstí do kastlíku) vašeho vozu nebo na pověšení v místnosti. Přírodní síly v podobě magicky nabitého talismanu se hodí nejen pro vaše cesty, ale také jako krásná dekorace a zároveň ochrana vašich cest, vašeho auta, domova, či kanceláře.

 

Vytvoříme vám elegantní talisman přímo na míru vašemu přání – ručně a s láskou! Stačí si zvolit jeho umístění (na zpětné zrcátko/ na mřížku ventilace/ na stínítko/ na přání) – kameny budou vhodně vybrané, speciálně sestavené a nabité podle vaší objednávky – každý kus je originál – do poznámky nám napište pro koho je talisman určený a co má podporovat. 

 

Talismany přitahují nebeské štěstí a žádoucí vlivy pro váš život tak, abyste dosáhli úspěchu v bohatství, hojnosti, v partnerských vztazích a pro plné zdraví, a naopak ty nežádoucí vlivy eliminují a chrání vás před negativní energií – působí jako silný ochranný amulet.

 

Ochrana andělů ve vašem autě/domově pro vaši osobní cestu života:

 Háček – např. ventilace

 Závěs – např. zrcátko/ stínítko

 

Talisman – jeho použití: byl vytvořen, aby mohl být s vámi ve vaší blízkosti a na očích – doporučujeme ho zavěsit do vozidla/ v domácnosti/ mít ho u sebe.

 

Seznam používaných minerálů a polodrahokamů: ametyst, hematit, jaspis, karneol, korál, křišťál, lapis, láva, magnezit, malachit, obsidián, onyx, opál, růženín, turmalín, tyrkenit.

Kameny (velikost kuliček 4-11 mm) jsou navléknuté na nýtu/ vlasci/ kulaté gumičce/ šňůrce, každý talisman je opatřen kovovým přívěskem se symbolem fíkového listu, který posiluje jeho energii.

 

 

Chcete se zbavit strachu a vnitřních nejistot, ochránit před negativní energií, dosáhnout hojnosti, úspěchů a prosperity, nebo chcete více lásky, milování a štěstí?

 

Objednejte si svůj osobní talisman TEĎ!

 

Komentáře

Další informace

Hmotnost 0.02 kg
Rozměry 10 × 3 × 1 cm
Umístění

Na zpětné zrcátko – závěs/ gumička, Na mřížku ventilace – kratší – háček, Na stínítko – kratší – závěs, Na přání

Back To Top