AstroZoom 2024

500  s DPH

AstroZoom 2023 je připraven pro využití síly roku Vodního Zajíce a letící hvězdy 4 tak, abyste dosáhli úspěchu v bohatství, pro plné zdraví a osvobození života z generačních a karmických.

Popis

AstroZoom je speciálně vytvořený obraz pro aktuální rok, který obsahuje všechny principy k podpoře a ochraně jeho majitele. Při jeho tvorbě je nabíjen energií tak, aby jeho majiteli přinesl to, co si přeje a chránil ho před vlivy z okolí, které by mu ubíraly sílu, nebo ho napadaly v jeho životní cestě.


AstroZoom je energetický zářič a ve chvíli, kdy je nabitý, tak přitahuje žádoucí vlivy pro váš život a naopak ty nežádoucí eliminuje. Zbourá energetické bariéry, které vám brání v dosahování úspěchu v daných oblastech, které jsou jeho zadáním.

AstroZoom 2024 je připraven pro využití síly roku Dřevěného Draka a letící hvězdy 3 tak, abyste dosáhli úspěchu v bohatství, pro plné zdraví a osvobození života z generačních a karmických. To jsou tři témata, které jste si přáli posílit v roce Dřevěného Draka nejvíce. Využívá síly zakořeněné pevně pro naše budoucí vize, sílu Draka, bohyně roku a vaši vnitřní pevnost a odhodlanost posune výš. Ochrana andělů a přitažení nebeského štěstí pro vaši osobní cestu života.

 

AstroZoom 2024 – jeho použití: Obraz byl vytvořen, aby mohl být s vámi co nejčastěji a ve vaší blízkosti. Proto ho doporučujeme jako tapetu nebo spořič (nebo obojí) na váš mobil nebo tablet.

Objednejte si svůj AstroZoom TEĎ!

Osobní AstroZoom na míru si u nás můžete objednat ZDE.

 

Komentáře

Back To Top