Vítám Vás ve „světe esencí v magii tří“

Moc mne těší, že můžeme společně tvořit lepší, zdravější a voňavější životy.

Proč magie tří?

Protože právě trojka je odpovědí na mnohé otázky života a symbolicky je číslo 3 aktivující, měnící. Trojka je definice – tak je to dáno.

Mým tématem mnoho let je Feng Shui a FengShui popisuje roviny bytí takto:

NEBE 33 %

Do této kategorie patří např. doba našeho narození, zeměpisná šířka a délka místa, kde jsme se narodili, podnebí, ve kterém žijeme. Rodiče, které jsme si přitáhli, jestli jsme žena nebo muž, sociální zázemí, náboženská víra, v které jsme vyrůstali, náš duchovní život. Můžeme si to představit jako přání, která sudičky vyslovily nad naší kolébkou. Prostě náš osud, karma, nebo tomu také můžeme říkat štěstí, náhody, které nás denně provázejí. Kdykoliv máme vizi, jsme napojeni na „nebe“. Kdykoliv jsme napojeni na vesmír, boha, sebe, tak modlitbou, meditací nebo vkládáním záměru pracujeme s touto energií.

ČLOVĚK 33 %

Do této roviny spadají naše myšlenky a pocity, aktivity, kterým se věnujeme, a také to, jak jednáme každý den. Jsme to vlastně my a tuto rovinu nejčastěji posilujeme, pokud se rozhodneme na sobě pracovat a posouvat se v životě dál, ať už cvičením těla nebo mysli, meditacemi nebo jakoukoliv technikou osobního rozvoje.

ZEMĚ 33 %

To je FengShui – cokoliv, co je kolem nás, ovlivňuje naše pocity a myšlenky. Je to přímý vliv hmoty, tvarů, barev, architektury, designu, krajiny kolem nás, jednoduše prostředí, v kterém žijeme. Náš domov vizualizuje 24 hodin denně naše přání a naše životní cesty.

Magii tří nebo také Sílu tří najdete i v naší kultuře, kde se také třemi rovinami popisuje život člověka jako tělo, mysl a duše, nebo moderněji psychika, která v naší literatuře vystřídala ke konci 19. století rovinu duše. Dnes tuto trojici můžeme znát i jako tělo, mozek a srdce.

Všichni si chceme plnit své sny. A víme, že někdy to je lehké, jindy zase ne. I zde je to jednoduchá matematika. Pokud chceme, aby se přání zhmotnilo, musí být na fiktivních vahách více než 50 % na straně ANO. Před chvílí jsme si celek rozdělili na třetiny. Spoléhat se, že nebe bude stát při nás celými 33 %, je bláhové, ani my nejsme vždy na těch 33 % dokonalí, abychom mohli převážit lávku na stranu – ZHMOTNIT. A proto je skvělé na svou stranu postavit prostředí, náš byt, dům nebo kancelář.

33 % je velká část celku.

Náš byt, dům, kancelář upravíme za pomocí Feng Shui.  Na sobě jsme schopni pracovat skrze osobní rozvoj. A najít aspoň malý kousek jak pracovat s nebem, bylo pro mne vždy fascinující.

Esence

Esence je to, co se uskutečňuje v bytí. To, co nám může pomoci ovlivnit i třetích 33% a tím je nebe. To, co je dáno do slov, je již projeveno ve hmotě, a tedy patří zemi nebo člověku. Ale to, co je „jen“ vůně, jen čistá esence energie květiny, nebo rostliny, kterou stvořil Bůh (Univerzum, Vesmír…) nám skrze smysl čichu (oheň a Gua9) dovoluje se přímo napojit na energii Nebes. A pokud ve vůni esence již rovnou zadáme naše přání, tak najednou, to co bylo téměř nemožné ovlivnit, můžeme mít lépe na dosah ruky.

Esenciální oleje mají v spiritualitě dlouhou historii a mají schopnost ovlivňovat energii a vibrace v okolí, což podporuje duševní a duchovní růst. Nebesa nebo Vesmír se jako pojem používá k popisu duchovního zdroje energie a moudrosti, která existuje v kosmu. Říká se, že esenciální oleje mohou pomoci člověku připojit se k tomuto zdroji a vnímat energie, které podporují duševní a fyzickou rovnováhu.

Esenciální oleje mohou být použity jako součást meditace a rituálů k uvolnění emocí, zlepšení nálady a zvýšení vnímání vlastního těla a okolního prostředí. Některé esenciální oleje jsou spojovány s určitými vlastnostmi a energiemi, jako je například citronová tráva, která se často používá k očištění a povzbuzení, nebo levandule, která je často spojována s klidem a uvolněním.

Většina duchovních tradic věří v propojení mezi tělem, myslí a duchem, a esenciální oleje mohou být použity k podpoře tohoto propojení. Kromě toho se věří, že použití esenciálních olejů může pomoci člověku nalézt vnitřní klid a rovnováhu a poskytnout podporu pro duchovní růst a transformaci.

A my si společně ukážeme jak propojit celou magii tří v úspěch, šťastný život v zdraví, naplnění a lásce.

Vítejte ve světě esencí v magii tří.

 

Proč jsem se rozhodla k esencím a dalším produktům od firmy Bewit?

Léta jsem hledala pro své klienty podporu při jejich cestě. Ano, nebyl problém dovézt posvátný olej s Asijské džungle. Ale nebylo to možné zopakovat pro stovky lidí. A tak jsem hledala dál, zkoušela.

Až …. Be With Love je něco, co jednoduše přitáhne energii. A tak jsem zkoušela…. Při použití olejů k jasným krokům Feng Shui u zakázek přinesli daleko rychlejší výsledky a tam, kde byli zablokovaní lidé, tam se v podvědomé úrovni bloky rozvolnili. Skvělý doplněk mé Feng Shui praxe. Kamarádka a spolupracovnice Martinka je zase olejový mág a již léta miluje toto kouzlo. A tak spojujeme své síly a vědomí.

A když jsem viděla, že systém, kterým firma funguje, umožňuje jednoduchý přístup lidem ke kvalitním esenciálním olejům a dalším produktům, bylo rozhodnuto. Spojit skvělé pomocníky pro náš život a budování hmotné nezávislosti pro naše klienty je skvělý start.


Proč se připojit k Bewitu právě se mnou?

Bewit je jedna z možností, která podporuje spirituální cestu životem v plné hojnosti. A protože od února 2024 máme dvacetiletí 9tky, která nás bude plně obracet k překročení všech našich limitů a komfortních zón, tak esence jsou skvělou „zkratkou“ pro naši duši, jak se odpoutat od matérie a dovolit si vnímat i další energie života. 

A ve chvíli, když dokážeme žít svůj osobní příběh, tak hojnost se stane přirozenou součástí našeho života. Naše srdce otevře i dveře hojnosti, která je jednoduše součástí. Ale my už nejsme zaboření jen ve hmotě.

A lidé, kteří se připojí k mému týmu, plně podporuji na jejich cestě k hojnosti v propojení se spiritualitou.  Lidem, kteří se připojí k spolupráci se mnou, tak zde mohu předat své mnoho leté zkušenosti v tomto typu marketingu, sdílím své zkušenosti a hledám s nimi jejich individuální cestu na základě jejich astrotypu, aby mohli svým autentickým přístupem naklonit svůj život k hojnosti, zdraví a štěstí. Podporuji je na jejich cestě k zdraví, lásce a hojnosti. Společně propojujeme své zkušenosti v společné FB skupině – svět esencí v magii tří. 

Do mého týmy se můžete přidat ZDE:

Už jsi registrovaný v jiném týmu?

 

Jestli jsi už registrován u firmy Bewit, tak můžeš požádat o podporu přímo od tvého sponzora. A můžete společně vytvořit nějakou aktivitu.

Jestli nevíš kdo je tvůj sponzor, můžeš napsat přímo na firmy a zjistit to.

Pokud nejsi se svým sponzorem a jeho podporou spokojen, můžeš požádat o přeložení do mého týmu – také emailem na zákaznickou podporu ve firmě Bewit.

 
Back To Top