Letící hvězda Feng Shui – srpen 2015

8.srpna -7. září na náš prostor bude působit vedle základní roční letící hvězdy (všechny informace a léčby najdete v eBooku Magický rok Ovce) i ta měsíční. Je dobré opravdu každý měsíc poupravit svůj byt a věnovat pozornost doporučením a nápravám. Samozřejmě bychom to mohli dělat i k menšímu časovému úseku, ale to snad jenom pro absolutně významné dny našich životů.

letící hvězda 2015 - obrázek

V každé oblasti najdete dvě čísla.  Velké číslo je roční hvězda (kterou již pravděpodobně znáte) a malé v pravém dolním roku je číslo měsíční letící hvězdy Feng Shui.

První věc, kterou byste měli udělat, je zjistit, v které oblasti se nachází nejdůležitější pokoje ve vašem domě – vaše ložnice, sporák a vstupní dveře.

Jsou to tři základní pilíře Vašeho života a je potřeba o ně pečovat. Pokud je máte v některém z ohrožených sektorů, o to víc se zaměřte na jejich úpravu a pokud jsou v silném sektoru – tak vyplujte na jejich energii do výšin.

A pokud znáte své zvíře narození, tak určitě budete vědět, o kterou oblast je nutné pečovat v tomto období. Ano přesně o tu, která je vaším osobním Ba Gua – oblast, kde je vaše zvíře doma.

Celkově tento měsíc přeje začínání projektů a možnosti získat příjmy navíc. Otevírají se možnosti pro váš další rozvoj, možnost učit se a udělat první krok v jakémkoliv směru pro Váš život. Neváhejte, projděte svůj byt a podpořte oblasti, které jsou pro Vás aktuální.

CENTRUM 3/8 – do této oblasti nám přiletí hvězda prosperity, která vytvoří pro všechny členy domácnosti příležitosti k získání peněz. Doplňte zde mísu bohatství, čínské mince pro podporu podnikání a vašich příjmů. V tento měsíc je ten pravý čas začít nové projekty a realizovat nové obchodní strategie a nápady. Vyhněte se všemu pomlouvání, mohlo by se vám to nepěkně vymstít, přece jenom v tomto sektoru pořád vládne roční hádavá hvězda. Křišťálovou kouli můžete použít pro zlepšení vztahů všech členů rodiny. Nezapomeňte pořád podporovat prvek ohně – červená barva, světlo, svíčky.

VÝCHOD 1/6 (Zajíc) – je pro tento rok místem vhodným pro kariéru a finanční štěstí. V tento měsíc si můžete chytnout své štěstí v penězích, kariéře nebo jinak projevené hojnosti.  Umístěte sem vodní prvek nebo křišťálový globus. Pokud hledáte novou práci, podpořte toto místo. Tato oblast je v tento měsíc obzvlášť dobrá pro muže, kteří začínají svou kariéru.

JIHOVÝCHOD 2/7 (Drak a Had) – je v tento měsíc ohrožen loupeživou letící hvězdou, která přináší hrozbu ztrát a bojů. Umístěte zde modrého nosorožce, který symbolicky udržuje osoby se zlými úmysly mimo Váš dosah. Pozor na nepříjemné konkurenty ve vaší práci a rodinné spory.

JIH 7/3 (Kůň) – energie konfliktů je vyšroubovaná, buďte proto opatrní. Hádky a nesmyslné dohady jsou v dohledu. Cokoliv, co si jen umíte představit je v dohledu – podvody, spory se sousedy, soudní spory. Pro potlačení špatných vlivů sem umístěte vodní prvek (akvárium), který tuto energii zklidní. Udržujte všechny ostré předměty mimo tento prostor. Pokud zde máte kuchyň, dbejte, aby všechny nože byly pořád schované – hrozí nebezpečí úrazu.

JIHOZÁPAD 9/5 (Ovce a Opice) – vy, kteří máte ložnici v této oblasti, byste měli zvýšit opatrnost v zdravotních otázkách. Dejte do této oblasti 6 kovových mincí, které vám pomohou překonat špatné vlivy.  Neriskujte, nehazardujte, jistě byste tentokrát prohráli. Pozor na otevřený oheň – nenechávejte svíčky nebo jiný oheň v této oblasti bez dozoru. Hrozí nebezpečí požáru.

ZÁPAD 5/1 (Kohout) – této oblasti nám uleví měsíční Bílá hvězda. Prvky (voda a země) jsou však v rozporu, a proto je zde možné riziko úrazů způsobeno nehodami v tomto měsíci. Pozor na zvýšené nebezpečí různých nehod, hlavně při cestování.  Zvyšte pozornost pokud v těchto místech máte ložnici, kuchyň nebo vstup. Pravidelně zvoňte zvonkohrou s 5 melodiemi, kterou tam máte umístěnou od února pro roční letící hvězdu.

SEVEROZÁPAD  4/9 (Pes a Vepř) – studenti, zvláště ti, kteří se připravují na nějaké zkoušky, budou v tento měsíc podporováni. Křišťálový globus vám pomůže k úspěchu u zkoušek. Pokud se rozhodujete začít studovat, je ten nejlepší čas se zapsat do kurzu 🙂 (třeba do podzimního semestru Feng Shui Academy). Tato kombinace přináší i úspěch v podnikání.

SEVER 8/4 (Krysa) – prosperita a štěstí je oslabeno.  Doplňte energii ohně pro vyvážení protichůdných energií (pokud zde máte vchod, červená rohožka bude skvělá). Ale i zde bude čtyřka podporovat studenty. Studenti mohou u zkoušek těžit z tohoto prostoru. Pro zlepšení této energie umístěte do této oblasti křišťálový globus. Pro nezadané je v povětří milostný románek – pokud ho chcete přitáhnout, povzbuďte energii v tomto místě pivoňka nebo červené a růžové růže (živé nebo na obraze). To na co dejte v tomto měsíci pozor jsou vaše emoce – hlavně vy, kteří jste se narodili v roce Krysy.

SEVEROVÝCHOD 6/2 (Buvol a Tygr) – Nemoc přináší měsíční hvězda do této oblasti a to nejvíce pro děti, které by mohly trpět žaludečními problémy (je léto, pozor na salmonelu) a horečky. Starší a těhotné ženy by se měly v tomto měsíci vyhnout pobytu v této oblasti – hlavně pokud tam máte postel, přesuňte svůj spánek pro tento měsíc jinam. Umístěte zde kovovou zvonkohru  nebo symbolizujte číslo 8, abyste co nejvíce posílili energii těch, kdo vás mohou něco naučit pro život.

Komentáře

Back To Top