Feng Shui – život ve vlastních rukou…. jak?

První týden roku Buvola máme za sebou a právě přišel čas na to, mít život ve vlastních rukou. Znovu si uvědomit důležitost prostoru, v kterém žijeme a pracujeme v našem životě. Jak nás ovlivňuje, nebo naopak jak bychom mohli my náš prostor natočit tak, abychom dostali od života právě to, co si přejeme.

Je to jako udělat si s prostoru 4 nebo víc D. Kde další parametry asi nebudou fyzikální, ale naše. Symbolizující naše vztahy, rodinu, bohatství, úspěch, budoucnost a štěstí.

Ano, Feng Shui nám dá podporu a návody, jak tyto další vlastnosti v prostoru ovlivňovat, dle svého.

Zní to možná neuvěřitelně, ale je to jednoduše možné. Tisíce lidí již vyzkoušelo ve svém životě, jak se může život proměnit, otočit a změnit jednoduchými úpravami.

Je skvělé vědět jak.

Co kdyby vám někdo řekl, že ve svém okolí provedl pár jednoduchým úprav a najednou se v jeho životě daly věci do pohybu? Že se začali objevovat noví lidé, nové příležitosti nebo že se  objevila jednoduchá řešení do té doby neřešitelných problémů?

Takové zprávy dostávám od svých studentů a klientů téměř každý den.

V prvních letech on-line Feng Shui Academy (2013 – 2020) prošlo tréninkem skoro 30 tisíc lidí. A protože v Akademii již v prvních lekcích dostanete jednoduché postupy, které můžete ihned realizovat, výsledky na sebe nenechají dlouho čekat.

Ostatně nejedná se o žádná kouzla.

Naše okolí z jedné třetiny přímo ovlivňuje náš úspěch, finance, vztahy i zdraví, proto i drobná změna, která rozproudí tok energie vašeho okolí, může nastartovat změny, které vám vyrazí dech.

Pokud chcete otestovat sílu jednoduchých metod Feng Shui na svém vlastním životě, je čas udělat to právě teď.

Před pár dny se u mne stavoval klient pro nosorožce, jako nápravu pro aktuální úpravu prostoru. Povídali jsme si a on říká, jak je systém, v kterém žijeme nepřístupný a člověk se není schopen dovolat pomoci, ani spravedlnosti pro obyčejný život v poklidu.

Jeho další slova mne překvapila.

„Zuzi, mne už vlastně zbyli jen tyto věci,“ ukazuje na nosorožce v ruce, “ je to jediná naděje, že pravda se projeví v životě a já budu moct opět žít. Jednoduše a naplněně.“
Byla to silná slova. A nebyli od ženy, která by vnímala intuitivně věci mezi nebem a zemí. Tyto slova řekl muž, který v životě dosáhl mnohých úspěchů.
Teď do svého života přibral spolupráci s prostorem, kde vědomě upravujeme vše tak, aby mohl žít život v pravdě.

Život ve vlastních rukou.

Nečekejte, až vás někdo zachrání. Vezměte život do svých rukou. Ale nemusíte na to být sami, můžete ruka v ruce kráčet s prostorem kolem vás a i jeho ruce mohu být vaše. Na práci, na podporu, na obejmutí….. na vše, co potřebujete.

Jak?

Právě otevíráme Feng Shui Academy v novém kabátu. Vnímali jsme vaše potřeby, zkušenosti a do nového systému je zařadili. Vznikli z toho dva studijní programy:
Feng Shui Prostoru a Feng Shui času

Chcete být profesionálem nebo být sami sobe Mistrem Feng Shui. Nečekat na konzultaci a nebát se dělat proměny v bytě nebo kanceláři. Naučte se krok za krokem pracovat s prostorem, nebo využívat sílu času ve vašem každodenním životě.

Vstupte a začněte měnit prostor a váš život.


Feng Shui je hra a krásná, která nám může zpříjemnit život, zjednodušit náročné situace a zvýšit šance na úspěch. Už nemusíme čekat jako při losování z klobouku, už můžeme být my těmi, co určí následující dějství života.

Přeji vám, abyste dokázali se na svět dívat s nadhledem a plout svou řekou života….. ty ostatní jsou totiž již přeplněné.

Těším se na vás v kurzu, začínáme již za několik dní

heart
Zuzana

Komentáře

Back To Top