skip to Main Content

Feng Shui Academy – živé příběhy z praxe

Na dveře nám klepe nový semestr v naší Feng Shui Academy. 2.6.2020 pro Vás odvysíláme speciální webinář, který poodhalí naše skrytá tajemství. Dostanete praktické rady pro harmonii Vašeho domova. Tentokrát Vás webinářem nebudou provázet pouze učitelé Akademie, ale představí se i některé naše studentky.

Spolu s Vámi je vyzpovídáme, jak vnímají svoje studium, dozvíte se jejich osobní zkušenosti s uplatňováním nabytých vědomostí. V čem jim pomohlo on-line studium, co oceňují na živých setkáních. Prozradí na sebe, co se jim v životě díky studiu Feng Shui změnilo.

Teorie i trénink

Ve Feng Shui Academy máme vytvořený unikátní systém výuky, kdy využíváme možností moderních médií. Studenti se mohou vzdělávat z pohodlí domova a přitom sdílet svoje postřehy a starosti s komunitou podobně naladěných lidí, tříbit si svoje postřehy v diskuzním fóru. Individuální studium doplňujeme živými setkáními, kde sumu teoretických znalostí doplňujeme praktickými cvičeními a technikami vyžadujícími osobní přístup a okamžitou zpětnou vazbu.

Napište nám vaše dotazy, budeme se jim věnovat.

Vysíláme 2.6.2020 ve 20,00

 

KLUB Adam Feng Shui – více info ZDE

Feng Shui Adacemy – kurzy – více info ZDE

Karty Sám Sobě Mistrem – více info ZDE

Ebook Magický rok Krysy 2020 – info ZDE

 

 

Komentáře

Back To Top