40-ti denní výzva pro Feng Shui domova, těla a duše

Při psaní březnového emailu pro Vás o Popelčené středě a zvycích, které s ní souvisí, mi zůstala v hlavě neodbytná myšlenka na významnost příštích 40 dní.
Vzpomínka, jak jsem s kamarádkou Katkou před  šestnácti lety společně přijala výzvu k předvelikonočnímu půstu. V té době to bylo ještě o kousek zajímavější, když jsme společně chtěly na oběd. V hospodách totiž bylo ještě pořád možné jako jediné bezmasité jídlo dostat smažák (v tom lepším případě bez šunky), smažený hermelín a smažák. Po dvou týdnech to už nebylo k smíchu.

Stejná myšlenka mne provázela  nočními sny a vzbudila mne dnes ráno.

Já jsem se rozhodla naskočit na tuto vlnu, kterou vzedmulo mnoho statisíců lidí po celém světě. Je čas půstu, je čas očisty.

Účelem půstu není nejezení masa, ale má být soustředění se na duchovní růst a můžeme daleko lépe pracovat na proměně a obnově svého života. Obnovit sebe, své vztahy s okolím a objevit harmonii svého života.

Možná je právě dnes příležitost se zamyslet a udělat pro své tělo, duši a životy o kousek víc. A půstem nejenom symbolicky vítat jaro, ale odstranit ze svých životů mnoho nánosů minulých období.

Proto jsem se rozhodla vyhlásit 40 denní výzvu (až do Velikonoc) pro osvobození našich domovů, našeho těla a naší duše. Symbolická trojice, která provází lidstvo od nepaměti.

Jarní úklid na nás čeká, uklidit – detoxikovat tělo můžeme začít již dnes, a k tomu se jako odměna přidá očista duše. Osvoboďte se s Feng Shui .

Kdo jde do toho se mnou? Kdo přijímá výzvu?

Těším se na Vás a na novou změnu našich životů, čistějších, jemnějších a hlavně v naší režii.

Zuzana

Komentáře

Back To Top