Začátek roku 2023, poslední měsíc Vodního Tygra a mezidobí země, které má pro nás nejsilnější…
S bydlením k lékaři nechoďte aneb Jak se pozná nemocný prostor?
Nemocné bydlení??? Ano, i náš prostor může mít stejný problém jako my. A řeknu popravdě – má ho. Jen to nějak nechceme vidět a nevnímáme to.
Nemoc našeho bytu se dříve nebo později projeví na našem fyzickém těle. Jsme jedna propojená nádoba a tomuto vlivu se nelze vyhnout. Takže pokud pravidelně trpíte rýmou, chřipkou, nachlazením – není to tím, že je podzim. Je to jednoduše námi, naším prostorem a životem, jakým žijeme. Tato propojení fungují po celý náš život a přišel čas si uvědomit, co nám ukazují.
Například v Číně, když se po třetí aplikaci akupunktury pacient za několik týdnů vrátí znova nemocný, dále už lékař neléčí člověka, ale jde se rovnou podívat s Mistrem Feng Shui do jeho prostoru. Ví, že cokoliv jako lékař udělá, se po návratu pacienta do původního prostoru opět naruší. A my bychom také měli začít naslouchat tomu, co se nám naše okolí snaží říci.
Napište nám vaše dotazy, budeme se jim věnovat.
Vysíláme 6.11.2019 ve 20,00
KLUB Adam Feng Shui – více info ZDE
Diář a kalendář pro rok 2020
Feng Shui Adacemy – kurzy – více info ZDE