S bydlením k lékaři nechoďte aneb Jak se pozná nemocný prostor?

Nemocné bydlení??? Ano, i náš prostor může mít stejný problém jako my. A řeknu popravdě – má ho. Jen to nějak nechceme vidět a nevnímáme to.

Nemoc našeho bytu se dříve nebo později projeví na našem fyzickém těle. Jsme jedna propojená nádoba a tomuto vlivu se nelze vyhnout. Takže pokud pravidelně trpíte rýmou, chřipkou, nachlazením – není to tím, že je třeba jaro nebo podzim. Je to jednoduše námi, naším prostorem a životem, jakým žijeme. Tato propojení fungují po celý náš život a přišel čas si uvědomit, co nám ukazují.

Například v Číně, když se po třetí aplikaci akupunktury pacient za několik týdnů vrátí znova nemocný, dále už lékař neléčí člověka, ale jde se rovnou podívat s Mistrem Feng Shui do jeho prostoru. Ví, že cokoliv jako lékař udělá, se po návratu pacienta do původního prostoru opět naruší. A my bychom také měli začít naslouchat tomu, co se nám naše okolí snaží říci.

 

Podcast a zajímavé rozhovory  – Rádi posloucháte rozhovory, zajímá vás co je nového, připomenete si zásadní piliře Feng Shui a i dalších duchovních technik?

Přidejte se k podcastu Zuzany Adam a nenechte si ujít zajímavosti na cestě vašeho osobního příběhu.
– více info ZDE

 

Čas pro duši a Klub Adam Feng Shui – více info ZDE 

Feng Shui Adacemy – kurzy – více info ZDE

eBook Magický rok  naleznete ZDE

připravované živé akce – více ZDE

chcete hlouběji probrat své zdraví napište ZDE

 

Doporučené esence pro uzdravení sebe a prostoru

 

Pro práci s harmonizací energie našeho prostoru a s tématy jako – deprese, únava, smutek, emoce, chřipka, nachlazení….bych doporučila tyto éterické oleje. (odkazy na čisté esence máte u každého olejíčku)

GET UP (vstaň) – směs dokonale hodící se pro období, kdy s námi emoce lomcují a my se dostáváme do únavy, depresí, nechuti cokoliv dělat. Pomůže nám odrazit se ode dna, zmírnit pocit zmaru, prokrastinace a přenese nás přes dny, kdy jsme apatičtí. Vhodná v krizových situacích, kdy se cítíme zoufalí.

I´M HAPPY – když nám je ouvej, tak pocit štěstí v sobě hledáme těžko a tak je skvělé si esenci tohoto pocit dodat zvenčí. A pak platí jak venku tak uvnitř….

SELF LOVE – velké téma, které nás obchází všechny. Když jsme na dně, tak sebeláska nám chybí a měli bychom si ji rozhodně připomínat.

COURAGE (odvaha) – pomáhá nám překonat strach. Posílí naší životní energii a vůli, kterou v těchto dnech potřebujeme.

CONFIDENCE( sebedůvěra) – dodá jistotu pro náš život, co s letící hvězdou listopadu je plně propojeno. Energie letící hvězdy nám říká, abychom byli pevní, věřili si a vytvořili kolem sebe kruh jistoty. Tato esnece nám k tomu pomůže.

HELP H (šťastné srdce) – nám pomáhá od únavy, tím že uvolní napětí a my místo sešupu energie, naopak energii sobě přidáme.

ORANGE – citrusová magie pro náš prostor. Tato esence je dobrým pomocníkem pro tento rituál a období startu.

Použití:
2-3 kapky do difuzéru
1 kapka na zapěstí a čichat
do roll onu – 3-5 kapek do nosného oleje cca 5ml a natřít – na plosky nohou, nebo zápěstí

Doporučuji si nejprve udělat registraci v eshopu, protože pak máte už na 1 objednávku akci 3+1 zdarma u esenciálních olejů.
Registrace do eshopu je zdarma.

Pokud potřebujete poradit, jsme tu pro vás

NACHLAZENÍ a esence

PROTECT – ochrana – tento olej by neměl chybět v žádné domácnosti. Je to nejsilnější antibakteriální, antivirotická a protiplísňová ochrana. Nám doma už zachránil nejednou dlouhou léčbu – od rýmy, kašle přes laryngitidu až po zápal močového měchýře.

IMM – posiluje naši imunitu, účinek je antivirotický, antibakteriální a pomáhá při opravě DNA, jakmile se cokoliv zvenčí rozhodne napadnout naši imunitu. Vhodné i jako prevence

COLDET – pro vybudování silné imunity je důležité aby naše střeva fungovali na jedničku. A pro jejich podporu je tady tato esence.

dále – FENIKL, HŘEBÍČEK, KADIDLO

Pokud potřebujete poradit, jsme tu pro vás

 

 

 

 

Komentáře

Back To Top