Náramky z minerálů a polodrahokamů

500  s DPH

Náramky z minerálů a polodrahokamů jsou speciálně vytvořené na míru k podpoře a ochraně jejich majitele. Při jejich výrobě jsou nabíjeny energií tak, aby jejich majiteli přinesly to, co si přeje a co aktuálně potřebuje podpořit…

Katalogové číslo: - Kategorie: Štítky: , , , , , ,

Popis

Náramky z minerálů a polodrahokamů jsou speciálně vytvořené na míru k podpoře a ochraně jejich majitele. Při jejich výrobě jsou nabíjeny energií tak, aby jejich majiteli přinesly to, co si přeje a co aktuálně potřebuje podpořit; k dodání energie pro určitou oblast dle přání klienta, nebo pro ochranu před vlivy z okolí, které by mu ubíraly sílu, nebo ho napadaly v jeho životní cestě.


Vytvoříme vám elegantní náramek přímo na míru vašemu přání! Stačí si zvolit jeho záměr (vztahy/ hojnost/ ochrana/ na přání/ Retreat) a velikost náramku (S/ M) – kameny budou vhodně vybrané, speciálně sestavené a nabité podle vaší objednávky – do poznámky nám napište pro koho je náramek určený a co má podporovat.

 

Edice náramků Retreat: 
Děkujeme za úžasné dny s vámi na Retreatu, který byl plně v energii příprav na aktuální velice silnou dobu. Vaše energie bude svítit i v těch nejtmavších dnech.
A pro vás, kteří jste s námi nebyli, jsme vytvořili speciální edici náramků „Retreat“. Tyto náramky se po celou dobu Retreatu nabíjely energií tak, aby nesly vše, co budeme potřebovat pro příští měsíce. Byly určeny primárně účastníkům, ale svět se mění a i záměry, a proto vzniklo několik málo náramků přímo na této akci, aby mohly nést energii k vám…

Pokud cítíte, víte, že jeden z nich má být váš, neváhejte – je jich ve velikosti opravdu jen jednociferný počet kusů. 🙂
S láskou Zuzka

 

Náramky přitahují nebeské štěstí a žádoucí vlivy pro váš život tak, abyste dosáhli úspěchu v bohatství, hojnosti, v partnerských vztazích a pro plné zdraví, a naopak ty nežádoucí vlivy eliminují a chrání vás před negativní energií – působí jako silný ochranný amulet.

 

Ochrana andělů na vaší ruce pro vaši osobní cestu života:

 

Náramek – jeho použití: náramek byl vytvořen, aby mohl být s vámi ve vaší blízkosti. Proto ho doporučujeme nosit co nejčastěji.

 

Seznam používaných minerálů a polodrahokamů: ametyst, hematit, jaspis, karneol, korál, křišťál, lapis, láva, magnezit, malachit, obsidián, onyx, opál, růženín, turmalín, tyrkenit.

Kameny (velikost kuliček 4-11 mm) jsou navléknuté na kulaté gumičce, každý náramek je opatřen kovovým přívěskem se symbolem fíkového listu, který posiluje jeho energii.

 

 

Chcete se zbavit strachu a vnitřních nejistot, ochránit před negativní energií, dosáhnout hojnosti, úspěchů a prosperity, nebo chcete více lásky, milování a štěstí?

 

Objednejte si svůj osobní náramek TEĎ!

 

Komentáře

Další informace

Hmotnost 0.02 kg
Rozměry 8 × 8 × 1 cm
Záměr

Vztahy, Hojnost, Ochrana, Retreat, Na přání

Velikost

S – obvod ruky cca 16 cm, M – obvod ruky cca 19 cm

Back To Top