Aroma náramek

500  s DPH

Aroma-náramky z minerálů a polodrahokamů jsou speciálně vytvořené na míru k podpoře a ochraně jejich majitele. Při jejich výrobě jsou nabíjeny energií tak, aby jejich majiteli přinesly to, co si přeje a co aktuálně potřebuje podpořit…

Katalogové číslo: - Kategorie: Štítky: , , , , , ,

Popis

Jedinečný aromaterapeutický náramek, který udrží vůni vašeho esenciálního oleje.

V čem je kouzlo tohoto náramku?
Na korálek z lávového kamene kápnout esenciální olej, kámen vůni nasaje a udrží po celý den. Pak stačí jen přičichnout a nechat působit sílu aromaterapie. Vůně působí i při každém pohybu vaší ruky. Sílu esence, s kterou akorát pracujete můžete tak mít s sebou celý den.
Lávový kámen, jeden nebo více, je to, co mají naše aroma náramky stejné. Ostatní kameny, které jsou jeho součástí a záměr, s kterým jsou tvořené, je přímo na míru majiteli.

 

Aroma – náramky z minerálů a polodrahokamů jsou speciálně vytvořené na míru k podpoře a ochraně jejich majitele. Při jejich výrobě jsou nabíjeny energií tak, aby jejich majiteli přinesly to, co si přeje a co aktuálně potřebuje podpořit; k dodání energie pro určitou oblast dle přání klienta, nebo pro ochranu před vlivy z okolí, které by mu ubíraly sílu, nebo ho napadaly v jeho životní cestě.


Vytvoříme vám elegantní náramek přímo na míru vašemu přání! Stačí si zvolit jeho záměr (vztahy/ hojnost/ ochrana/ na přání) a velikost náramku (S/ M) – kameny budou vhodně vybrané, speciálně sestavené a nabité podle vaší objednávky – do poznámky nám napište pro koho je náramek určený a co má podporovat.

Náramky přitahují nebeské štěstí a žádoucí vlivy pro váš život tak, abyste dosáhli úspěchu v bohatství, hojnosti, v partnerských vztazích a pro plné zdraví, a naopak ty nežádoucí vlivy eliminují a chrání vás před negativní energií – působí jako silný ochranný amulet.

 

Ochrana andělů na vaší ruce pro vaši osobní cestu života:

 

Náramek – jeho použití: náramek byl vytvořen, aby mohl být s vámi ve vaší blízkosti. Proto ho doporučujeme nosit co nejčastěji.

 

Seznam používaných minerálů a polodrahokamů: ametyst, hematit, jaspis, karneol, korál, křišťál, lapis, láva, magnezit, malachit, obsidián, onyx, opál, růženín, turmalín, tyrkenit.

Kameny (velikost kuliček 4-11 mm) jsou navléknuté na kulaté gumičce, každý náramek je opatřen kovovým přívěskem se symbolem fíkového listu, který posiluje jeho energii.

 

 

Chcete se zbavit strachu a vnitřních nejistot, ochránit před negativní energií, dosáhnout hojnosti, úspěchů a prosperity, nebo chcete více lásky, milování a štěstí?

 

Objednejte si svůj osobní aroma-náramek TEĎ!

 

Komentáře

Další informace

Hmotnost 0.02 kg
Rozměry 8 × 8 × 1 cm
Záměr

Vztahy, Hojnost, Ochrana, Na přání

Velikost

S – obvod ruky cca 16 cm, M – obvod ruky cca 19 cm

Back To Top