Můj den s Feng Shui

Již dlouhou dobu zkoumám rozdílné energie dní a to, jak mohu tyto zákonitosti použít pro reálný koloběh života. Tak, aby to nebylo omezující, ale abych se vezla na vlně – stejně jako surfař na moři. Některé dny (vlny) jsou fajn, některé radši, kdyby nebyly, nebo bychom je mohli doma prospat.

Vše se opakuje – proč to nevyužít?

Vnímala jsem, jak se vše opakuje v cyklech, stejně jako celý náš život, až se ke mně dostala metoda astrotypů dne. Každý den má svou energii vhodnou pro něco jiného. Tak jsem začala zkoumat, počítat si každý den, jaké „zvíře“ vládne a co to pro mne znamená. Přiznávám, že často jsem na to zapomněla, a když se najednou začaly dít věci – přicházelo spoustu emailů od klientů, volali objednávky na konzultace nebo se přeplňovaly semináře – říkám si, co se děje? Co je jinak? A tu jsem se koukla do mých tabulek – vše bylo jasné. Krysa roznesla informace do všech stran, lidi začali být zvídaví a Opice pak dotáhla obchody.

Wow, hned mi bylo jasné, že je škoda to nechávat náhodě. Jen tabulky v počítači mne opravdu nebavily a dopisovat si vše do diáře také. Proto jsem pro rok 2016 vytvořila náš první diář na míru, kde vše, co potřebuji k dobrému plánování a surfování na vlnách dne, mám jednoduše na jedné stránce.

Je to pro všechny.

A proč bych to měla využívat jen já – ať to jde do světa a všichni máme možnost žít nejlepší variantu našich dní, co na nás čekají. Proto diář nejenom pro mne, ale pro nás všechny.
Hned si na stránce dne také zapíšu, co jsem změnila v interiéru, protože to mi dává jasnou zpětnou vazbu, jak moje plány a energii dní podporuje prostor a změny, co v něm dělám. Konečně nemusím hledat, kde to mám vše zapsáno, nebo myslet na to, že si změny dopíšu do Feng Shui deníku. Teď mám vše na jednom místě. S jasným datem a popisem.

Když nevím?

No a co když nevím, jak podpořit svůj záměr v prostoru? Mám pocit, že vše jsem udělala a něco mi uniká? Tak vytáhnu karty „Sám Sobe Mistrem Feng Shui“ a zeptám se. Jsou to jasné pokyny, jako například: „Sviť v chodbě 21 dní, vykliď komoru nebo dodej kytky na jídelní stůl.“ A prostor Vám začne pomáhat. Nevěříte? Zkuste to – zamilujete si to stejně jako vaši kolegové.

Ráno si plánuji svůj den.

To je můj den s Feng Shui – ráno se podívám, s jakou energií dne mohu počítat, jací budou lidé kolem a jak půjdou některé věci mně. Pak se rozhodnu, jestli v ten den píšu článek, telefonuji s lidmi, připravuji se na konzultace s Vámi nebo jenom jdu na procházku a bloumám po městě usebraná do svého světa. Ano, ne vždy to jde a občas i v nevalný den musíme udělat důležité věci, ale hned ráno se mohu rozhodnout, s jakým postojem se vydám na úřady nebo na schůzky, a vím, jak budou reagovat lidi kolem.

Dárky pro mou kamarádku, která hledá cestu životem.

Těším se, že pro tento rok máme spoustu dárků pro lidi kolem. Mnozí studenti se mne ptají, jak nejjednodušeji vysvětlit, co pro ně Feng Shui znamená a jak jim změnilo život. Jednoduchá rada – věnujte kamarádům knížku Osvoboďte se s Feng Shui nebo diář i karty. Mohou si sami začít hrát a vytvářet své vlastní příběhy, ve svých vlastních životech. Nebo vaše kamarádka hledá cestu, jak změnit svůj život, jak najít sebe sama?  Vy jí můžete otevřít brány světa, který jste objevili – určitě ocení knížku nebo diář. A pak můžete společně mluvit o všem, co zkouší ona ve svém prostoru a co jste již vyzkoušeli vy. Najednou máte parťáka k diskuzím a vše jde jednodušeji.

S Feng Shui dokážete řídit svůj život podle svých přání.

Zuzana
—————————————

PS: eBook – Magie Vánoc, v kterém najdete spoustu tradic pro ty Vaše. Věnujte letošní Vánoce a Nový rok sobě, svým snům, své rodině a svým přáním, která se Vám budou plnit v průběhu celého roku. Provedeme Vás tím, jak jednotlivá kouzla Vánoc pojmenovat, využít ve svůj prospěch a sdílet je šťastně s rodinou nejen v tomto roce.

PS 2: tabulka denních energií pro prosinec je pro vás připravena – naleznete ji ZDE.

Komentáře

Back To Top