Tajemství 10 Mahavidjá aneb Tvořivá síla bohyň pro nalezení svého vnitřního hlasu

Ve svém vědomí neseme program vyšší božské bytosti, kterou poznáváme skrze sebe sama v jednotlivých podobách právě těchto deseti bohyň.

Schopnost vnímat aktuální stav

Ta nejsilnější ingredience celého tohoto umění objevit v sobě svou energii a schopnost na ní reagovat a umět jí využít, tak aby podpořila mě, mé JÁ.

Když ztrácíme kontakt s vnímáním své energie, lidí a prostoru kolem sebe, pak ztratíme svůj život. Pokračujeme pouze v nastaveném stereotypu z let minulých a přežíváme den za dnem.

Žijeme život jiných a slepě následujeme příkazy zvenčí, místo toho, abychom se ptali sami sebe: „Co je aktuálně má nejlepší cesta života?“ Zda to co se po mě chce, co se ode mě očekává, je to co opravdu chci Já. „Souzní to se mnou?“ „Je to má cesta? Mé poslání? Můj příběh?“ Žijeme v domnělé realitě materiálního světa, ztrácíme svou spiritualitu i schopnost vnímat energii.

  – umět na něm pracovat, naplňovat své poslání. Opět najít a prohloubit lásku k sobě i druhým.

10 principů

Každá žena má v sobě deset bohyň. Všech deset principů vesmírné energie, které je schopna cítit a použít ve správný čas v různých situacích.

Avšak každá žena má svou osobní dominantní bohyni, kterou když probudí do její plné síly, dokáže využít celý svůj potenciál, a to ve všech oblastech života.

V předchozích dvou letech jsem poslechla doporučení a se skupinami úžasných žen jsme prošli celý cyklus objevování bohyň v nás. A nejenom objevení, ale zároveň uchopení principu v našem životě a schopnost použít nejsilnější vlastnosti každé bohyně v našem životě.

Které to jsou?

Schopnost odhalit neznámé, naše ochrana, odstranění nečistot duše, kreativní sexuální síla, odhalení možností času, zničení ega pro zrození jeho nové podoby, soucit a božská laskavost, rozpuštění pout, zvyků a předsudků, kontrola, síla vlastní vůle, magičnost naší řeči a její síla, schopnost fascinovat, prožívání božské extáze, naslouchání, vášeň, hojnost v životě, bohatství, láska, krása, sny, propojení se všemi sférami prostoru a ještě mnoho dalšího.

Praxe pro běžný život

O každé bohyni jsme si popovídali a zjistili spoustu věcí a každou jsme si prožili, vyzkoušeli jsme si, jak se projevuje v našem běžném životě, v situacích ve kterých se nacházíme a které prožíváme.

Dnes, když se po roce iniciace jejich osobní bohyně, podívám na jejich životy, VIDÍM JINÉ ŽENY. Silné, krásné, plné energie, žijící tu nejlepší variantu osudu, který se rozhodli žít. I přes všechny změny vnějšího světa, který nás posledním rokem provází, jejich život je jiný. Naplněný, bohatý, přijímající hojnost a lásku. Odhazují stereotypy a nefunkční vzorce a jdou přímo ke svým snům.

 

Zaslouží si to každá žena

Vědět, jak využít jeden z největších darů, které jsme dostali svým ženstvím. Vědět, jak toto vše v partnerství posunout o mnoho stupňů výše a i když ne vždy partner (někdy i partnerka) slyší, my máme tu schopnost naší energií zvýšit energii tvořenou vztahem. Zlepšit náš život, partnerství, intimitu, sex, lásku, štěstí, bohatost a hojnost. Mít sílu rozhodovat se vědomě a sami za sebe ve svém životě.

To vše jsou dary

které bychom neměli jen tak PROJÍST. A to opravdu není jen metafora, to je fakt, který se v naší konzumní společnosti děje.

 

Jak dary, které můžeme rozvíjet?

Kdy začít?

Jak řekla jedna žena, už není na co čekat o čem přemýšlet, jdu do toho a chci to rychle a teď hned!

A přání se mají plnit.

KDY JINDY, KDYŽ NE TEĎ

Tajemství 10 Mahavidjá

aneb

Tvořivá síla bohyň pro nalezení svého vnitřního hlasu.

Kurz, ve kterém transformuješ zajeté koleje všedních dní a vložíš principy Univerza do svého života.

Poznáš překážky, které ti dodnes stály v cestě a transformuješ je v plný energetický potenciál tvoření a zhmotňování snů.

 

Vaše dotazy na partnerství, jak ho udržet v živé energii, jak ho získat a jak to začínající proměnit v zázrak. Jak neztratit tu zářivou energii, která udržuje jiskru a jak tuto jiskru kultivovat a proměnit v plápolající oheň.

Výsledky u účastníků prvních kurzů cyklu, jejich proměny života a vnitřní síly, jsou neuvěřitelné. Každý si zaslouží objevit tu nejsilnější energii v nás a umět ji používat pro svůj život, nejenom v partnerství.

 

 

 

 


PS:

Máte otázky nebo chcete vědět víc o možnostech pro vaši aktuální situaci?

Napište nám a my Vás brzy kontaktujeme (zde)

Komentáře

Back To Top