Skip to content

Tajemství 10 Mahavidjá

aneb

Tvořivá síla bohyň pro nalezení svého vnitřního hlasu

Víš, že v každé ženě se skrývá nesmírná tvořivá síla? 

Bohyně, které nás naučí, jak tuto sílu objevit a použít, jsou známé jako Mahavidjá. Pokud toužíš po tom, aby tě tato síla vedla a abys mohla objevit svůj vnitřní hlas, čti dál…

Krok za krokem – principy, které jsou zesilovačem k projevení tvé vnitřní síly, hojnosti, lásky a zdraví v materiálním světě.

Mnozí z nás jsme se léta snažili pracovat víc, mít lepší vize, cíle, manifestovat a přitahovat bohatství, lásku…

Mnozí neuspěli.

I pro mne to z počátku bylo spíše pokus-omyl, i když mnohdy s nutnou dávkou štěstí…

AŽ…

Jsem dostala dar. Ve chvíli, kdy jsem stála po velice silné etapě mého života na hraně mezi životem a …… mi bylo odhaleno tajemství 10 tantrických bohyň.

Ještě nějakou chvíli mi trvalo, než jsem pochopila sílu tohoto daru. Začala jsem ve svém osobním a postupně i pracovním životě, používat spirituální principy 10 Mahavidjá, které jsou symbolem tvořivé síly. Bohyně představují různé aspekty této síly, které nám umožňují propojit se s ní a využít ji k projevení našich vlastních schopností a potenciálu.

Ukazují nám cestu k nesmrtelnosti. Cestu z materiálního ke spirituálnímu. A na této cestě je možné zmaterializovat energii jednoty do plné hojnosti, do plné lásky a tvořit cokoliv, co si dokážeme vysnít. A to silou, kterou do nás vložil Vesmír. Silou a potenciálem, který má každá žena a muži se ji mohou nejenom dotýkat, ale i žít.

Ukazují nám, že všechny projevy energie jsou propojeny a vzájemně se ovlivňují. Pokud propojíme svou energii s tvořivou silou, můžeme dosáhnout neomezeného potenciálu a naplnit své cíle.

Vím, že i ty jsi vždy měla velké sny a i při různých zkouškách života ses nevzdávala.

Šla jsi dál.

A stejně jako já, na začátku své cesty, systémem pokus-omyl jsi jednou úspěšněji a jednou méně úspěšně, zhmotnila své sny, tvořila lásku a plnou hojnost do života.

JE ČAS, ABY SYSTÉM POKUS-OMYL NEMUSEL BÝT DENNÍ REALITOU TVÉHO ŽIVOTA.

PROTOŽE TY SE NEVZDÁVÁŠ!

PROTOŽE TY VÍŠ, ŽE KAŽDÝ ČLOVĚK NA SVĚTĚ SE ZRODIL, ABY ŽIL ŠŤASTNÝ ŽIVOT V LÁSCE, HOJNOSTI A NAPLNĚNÍ.

IMG_9051r copy

Je čas to naplnit.

Je čas být šťastná, v hojnosti a cítit naplnění každého dne. Nebo lépe – žít v tvořivé energii, kterou dokážeme zhmotnit úplně vše, co si přejeme.

Možná si říkáš: Vždyť přesně o to se již léta snažím.

A výsledek?

No, odpověz si sama…

Existuje mnoho technik, mnoho z nich má výsledky.

Ale jak si říkáme s mými klientkami – není problém něčeho dosáhnout, splnit si sen, ale zopakovat to?

A několikrát? Tak, aby se to stalo standardem tvého Vesmíru. 

A často mnohé techniky nepřinášejí výsledky, které si při jejich objevení přejeme.

Pochopila jsem, že není důvod se obviňovat, že jsme měli dělat víc, že jsme měli lépe studovat, pracovat víc hodin, více meditovat nebo jít na pár týdnů každý rok do ášramu.

Že jsme měli……

I já jsem od svého mládí objevovala mnoho technik, ale chvíli trvalo, než jsem poskládala puzzle. Protože u většiny kurzů a technik se řekne „A“ a chybí „B“, a další podstatné věci.

Princip univerza.

Principy ke spojení dvou v jedno, aby se cokoliv mohlo stát skutečné.

A v této aktuální silné době je celá vesmírná energie schopna kumulovat se v jeden razantní skok. Zrodili jsme se, abychom mohli využít principy, které byly tisíciletí tajné. 

Nemožné možným pro naše životy.

Můžeš se rozhodnout, buď si dnes, kdy máme možnost nejen tušit, jak se doopravdy v plné síle tvoří, vezmeš vědomě tuto schopnost do života, nebo to necháš být a počkáš si na život další.

Máš svobodu rozhodnutí - kterým směrem chceš udělat svůj skok?

Ve svém vědomí neseme program vyšší božské bytosti, kterou poznáváme skrze sebe sama v jednotlivých podobách právě těchto deseti bohyň.

Schopnost vnímat aktuální stav.

Ta nejsilnější ingredience celého tohoto umění objevit v sobě svou energii a schopnost na ni reagovat a umět ji využít tak, aby podpořila mě a mé JÁ.

Když ztrácíme kontakt s vnímáním své energie, lidí a prostoru kolem sebe, pak ztratíme svůj život. Pokračujeme pouze v nastaveném stereotypu z let minulých a přežíváme den za dnem.

Žijeme život jiných a slepě následujeme příkazy zvenčí, místo toho, abychom se ptali sami sebe: „Co je aktuálně má nejlepší cesta života?“ Zda to, co se po mně chce, co se ode mě očekává, je to, co opravdu chci Já. „Souzní to se mnou? Je to má cesta? Mé poslání? Můj příběh?“ Žijeme v domnělé realitě materiálního světa, ztrácíme svou spiritualitu i schopnost vnímat energii.

Jsem Zuzana Adam a tématem, které mne provází celý život je Feng Shui. Práce s prostředím.

Ale to je jen mainstreamové vysvětlení pro náš západní svět.

Právě učení v celé své hloubce propojuje spirituální a materiální svět v jednotu. Jin a jang v univerzum.

Pracuje s magií tří (země, člověk, nebe), kterou propojuje právě v energetickém světě, aby v hmotném byly projevené zákony hojnosti a štěstí, které by každá duše, každý člověk, měl ve svém životě žít.

Tyto zázraky mne fascinují již řadu let.

Tyto zázraky žiju, a skrze ně měním životy klientů.

Zuzka-ctverec-1024x1024

Jsem lektorka a konzultantka Feng Shui se zaměřením na zhmotňování snů a Feng Shui Okamžiku. Autorkou projektu Adam Feng Shui, online kurzů Feng Shui Academy, autorkou bestsellerů Osvoboďte se s Feng Shui I a II, sebekoučovacích karet Sám sobě Mistrem, aplikace adamfengshui a mnoha dalších projektů.

Využívám své intuice a vnitřního instinktu k tomu, abych mohla být mostem mezi hmatatelnými věcmi běžného života a tím, co očima není vidět. 

Klienti po našich společných konzultacích, dokáží uskutečnit nejlepší možnou variantu svého osudu – naplněnou štěstím, možnostmi, zhmotněnými sny a především vědomím o smyslu života.

Mnohokrát jsem začala v různých zemích světa, a vždy jsem dokázala pracovat s lehkostí. A výsledkem vždy byla a je hojnost a naplněný život.
Objevuji a prozkoumávám cesty, a pak se stávám na těchto cestách průvodkyní pro všechny lidi, kteří neměli odvahu vykročit. Jsem šťastná, že naše setkávání v Čechách se postupně rozšířilo na Evropu, a nyní se setkáváme již na několika kontinentech světa.

Moji klienti mění své životy, transformují vztahy, pracovní svět a získávají odvahu udělat kroky, o kterých již dlouho sní.

A proč 10 Mahavidjá?

Kdysi (v roce 2004) jsem řekla, že rozhodně žádné tantrické nauky ani nic podobného předávat nebudu a ani to řešit s klienty. A víte, že Vesmír se rád baví, takže již léta je jasným tématem mých konzultací v prostoru právě partnerský život a intimita. A posledních 5 let život s bohyněmi nejen pro mne, ale i pro mé klienty. Zkušenosti z minulých kurzů ukázaly, že být v kontaktu s bohyněmi a jejich praxí, potřebujeme všechny daleko častěji, než jsme se schopny potkávat.

A teď je čas, kdy cítím nutnost, všechny tyto principy bohyň poslat mezi co nejvíce lidí

Mým snem je, aby každý člověk tyto principy nejenom znal, ale aktivně je v životě používal. Aby každá žena sílu, kterou dostala do vínku, využívala naplno, a aby muži dokázali tuto sílu k tvoření použít také.

A vím, že sen v obraze se zmaterializuje.

Sen napsaný slovy je už skutečností.

Návrh bez názvu

Ale jak to vše zařadit do praxe, aby vše bylo skutečností?

Pomocí tvořivé energie bohyň a jednoduchých principů, které jsou základovou deskou „pro dům“ naplněného života v hojnosti, lásce a tvoření mého i života mých klientů. 

Dovol si objevit sílu 10 tantrických bohyň a naučit se používat ji v každodenním životě.

Každý z nás je schopen tvořit zázraky.

Stačí si to jen dovolit a občas se hodí mít silné pomocnice (ať nemusíme jít metodou pokus-omyl).

Já dostala jasnou zprávu.

Cestu k bohyním je potřebné předat co nejvíce lidem, dát ji k dispozici všem, kteří chtějí. 

Aby lidstvo mohlo udělat kvantový skok směrem ke krajině zázraků, ne ke katastrofám.

Tajemství 10 bohyň ti pomůže vybudovat stabilní základ, stabilní kořeny vašeho stromu, aby jeho koruna mohla expandovat, napojit se na sílu všech našich předků, kteří ještě tyto principy znali a žili.

10 principů

Každá žena má v sobě deset bohyň, všech deset principů vesmírné energie. 

Každá žena je schopna cítit a použít tuto energii ve správný čas v různých situacích.

Avšak každá žena má svou osobní dominantní bohyni, kterou když probudí do její plné síly, dokáže využít celý svůj potenciál, a to ve všech oblastech života.

V předchozích pěti letech jsem poslechla doporučení a se skupinami úžasných žen jsme prošly celý cyklus objevování bohyň v nás. A nejenom objevení, ale zároveň uchopení principu v našem životě a schopnost použít nejsilnější vlastnosti každé bohyně v našem životě.

corridor-5587351_1920

Které to jsou?

Praxe pro běžný život

Každá bohyně má své informace, ale hlavně prožitky tak, abychom mohli vyzkoušet, jak se projevuje v našem běžném životě, v situacích, ve kterých se nacházíme, a které prožíváme.

Dnes, když se po letech od iniciace osobní bohyně žen z prvních kurzů, podívám na jejich životy, VIDÍM JINÉ ŽENY

Silné, krásné, plné energie, žijící tu nejlepší variantu osudu, který se rozhodly žít. 

I přes všechny změny vnějšího světa, které nás poslední roky provází, jejich život je jiný. 

Naplněný, bohatý, přijímající hojnost a lásku. 

Odhazují stereotypy a nefunkční vzorce a jdou přímo ke svým snům.

woman-ga45e91cf5_1920

Zaslouží si to každá žena

Vědět, jak využít jeden z největších darů – ženství – každá jsme ho dostala do vínku.

Vědět, jak toto vše v partnerství posunout o mnoho stupňů výše a i když ne vždy partner (někdy i partnerka) slyší, my máme tu schopnost naší energií zvýšit energii tvořenou vztahem. 

Zlepšit náš život, partnerství, intimitu, sex, lásku, štěstí, bohatost a hojnost.

Mít sílu rozhodovat se vědomě a sami za sebe ve svém životě.

To vše jsou dary

které bychom neměli jen tak PROJÍST. A to opravdu není jen metafora, to je fakt, který se v naší konzumní společnosti děje.

Kdy začít?

Jak řekla jedna žena – už není na co čekat, o čem přemýšlet,

J D U  D O  T O H O

a chci to rychle!

 A teď hned!

A přání se mají plnit.

KDY JINDY, KDYŽ NE TEĎ

Tajemství 10 Mahavidjá

aneb

Tvořivá síla bohyň pro nalezení svého vnitřního hlasu.

Kurz, ve kterém transformuješ zajeté koleje všedních dní a vložíš principy Univerza do svého života.

Poznáš překážky, které ti dodnes stály v cestě a transformuješ je v plný energetický potenciál tvoření a zhmotňování snů.

Začínáme

10 + 3 týdny s Bohyněmi

Společně projdeme principy tantry a 10 bohyň v jejich projevech.

 Principy si pojmenujeme, vysvětlíme v příkladech a prožijeme.

Protože, jak mne učil můj Mistr – „co neprožiješ, nemáš“ – tak stejným způsobem předávám vše i mým klientům. 

V obraze a prožitku.

Tím společně naladíme tvé tělo, mysl a srdce do frekvence podstaty Univerza, abys jednoduše dokázala žít a přijímat to, na co už jsi dávno v návalu povinností přetechnizovaného světa zapomněla.

Kurz je určen pro ženy (ale i pro muže), které touží po posílení svého sebevědomí, kreativity a vnitřní síly.

yoga-g87d3ea6fc_1920

CO NA NÁS ČEKÁ?

TÝDEN 1: Úvod a základní techniky

V prvním týdnu se zaměříme na základní přiblížení naší 10 týdenní cesty s bohyněmi. 

Uchopení duchovního principu tantry.  

Základní techniky, které jsou denní praxí. 

Tantra je starobylá duchovní praxe, která se soustředí na propojení těla, mysli a ducha

Využití tantrických technik a principů ke zlepšení vztahu k sobě samému a ke svému partnerovi. Budete mít možnost objevit a rozvíjet svou vlastní tvořivou sílu a nalézt svůj vnitřní hlas.

Dále se podíváme na sexuální mýty a předsudky a pochopení toho, jak nás v životě, ve štěstí a ve využití plného potenciálu brzdí.  

Dechovými cvičeními a technikami práce s energií se naučíte efektivněji pracovat s vlastním životním potenciálem.

Toto vám umožní dosáhnout většího sebeuvědomění, nalézt vnitřní harmonii a rozvinout vědomí a uvolnit napětí v těle.

Prožitkem se spojíme s principy Shivy a Shakti v životě, které představují mužskou a ženskou energii. 

Harmonizujeme a využijeme energie ke svému prospěchu? 

Vše budete umět již od prvního týdne a postupně vše budeme zdokonalovat.

Dále se naučíte základní tantrické cvičení Růže pro ženy a Flétny pro muže, které pomáhají rozvíjet sexuální energii a posilovat intimitu. 

A nejen to. 

Jaké je využití těchto technik v úplně běžných situacích normálního dne? 

Nechte se překvapit.

Princip 10 zrcadel a využití jejich tvořivé síly a energie pro tvůj rozvoj. 

Další návody pro techniky práce s jantrou a mantrou bohyně, které slouží k meditaci a přinášejí různé úrovně poznání a vědomí. Odhalí ti, jak využívat své vnitřní síly pro dosažení vyššího sebepoznání a sebevědomí.

A konečně se naučíš využívat síly vůní k podpoře své praxe a k dosažení hlubších úrovní sebeuvědomění a vnímání. Vůně mají v tantrické praxi důležité místo a mohou být použity k posílení energie, prohloubení meditace a pro rozvoj vědomí.

Již první týden je naplněn informacemi ke startu, praktickými cvičeními a technikami, které můžeš nasát a zjistit, která je ti nejbližší.

TÝDEN 2-11: Tajemství 10 bohyň

Ano, každá z nás je bohyně, a je nejvyšší čas si to nejenom uvědomit, ale i žít. Zasloužíme si lepší život jaký máme. Zasloužíme si velké sny a jejich splnění.

10 archetypů projevených v 10 bohyních. Každá žena v sobě nosí všech 10 archetypů této energie jednoty. 

Postupně společně odemkneme, a ukážeme si cestu, jak je používat v naplněném životě. Jakou energii, principy a  možnosti pro náš život mají. 

Uchop tyto archetypy, prožij a užívej je v plné transformaci hojnosti ve svém životě.

Je čas k pochopení, že všechny věci jsou propojeny a jsou součástí jedné kosmické reality. Tím, že se propojíš s tvořivou silou, můžeš najít vnitřní rovnováhu a harmonii a propojit se s celou existencí.

Bohyně nám ukazují, že tvořivá síla nás může vést k duchovnímu probuzení a posílení naší vnitřní síly. Tyto principy nás vyzývají k propojení se s vlastním já a se vším, co nás obklopuje, abychom mohli dosáhnout vnitřního klidu a naplnit svůj potenciál.

Každé bohyni je věnován vždy jeden týden, ve kterém najdeš základní informace a principy dané bohyně (informace pro mozek), iniciaci bohyně do tvého života (prožitek pro srdce), jógovou ásanu (práce s tělem), jantru a mantry bohyně. Dále budeme pracovat s vůněmi. Součástí jsou i rituály a další vizualizace jednotlivých bohyň.

Tyto techniky ti umožní propojit se s bohyněmi a objevit tvoji vnitřní sílu.

yogini-g1c04d86ad_1920

TÝDEN 12-13: Tajemství 10 bohyň

Jak používat bohyně v praxi? 

To je téma těchto týdnů a ty získáš praktické nástroje pro používání síly Mahavidjá v každodenním životě. Tato síla ti umožní dosáhnout svých cílů, překonat strachy a ovládat svůj život.

A závěrečné téma, které na všech kurzech vyvolalo obrovské nadšení je téma tvé osobní bohyně. Jak ji najít, jak ji přijmout a jak s ní pracovat? 

Ano, to je tvá cesta. 

K tomu všemu po celý čas a i po ukončení kurzu, budeš součástí skupiny žen (a věřím, že i mužů), které se snaží objevit svou vnitřní sílu a tvořivost. Budeš mít možnost sdílet své zkušenosti a podporovat se navzájem na vaší cestě.

Kolik tě Tajemství 10 bohyň bude stát?

V této chvíli je tento kurz něčím, co cítím jako poslání.

Hořící srdce, které bohyně chce a musí poslat do světa.

Vyjádřit hodnotu nového života je nemožné, protože tyto principy dokážou transformovat tvé finance, vztahy, život. 

Pomohou žít tvůj sen.

Jaká je hodnota prožitého snu? 

Nevím…

Nevyčíslitelná?

Ale…

Dnes v době, kdy startuje tento sen je cena:

(Kurz vám zůstává zpřístupněn doživotně)

Tajemství 10 bohyň absolvovalo v minulých letech již mnoho mých klientek (žen a i párů) a jejich výsledky v životech, proměny a transformace jsou někdy až k neuvěření. 

Podívejte se na jejich příběhy, řeknou vám více, než tisíce mých slov. Protože to, co prožiješ, máš.

Co říkají absolventky kurzu

Výsledky u účastníků prvních kurzů cyklu, jejich proměny života a vnitřní síly, jsou neuvěřitelné. Každý si zaslouží objevit tu nejsilnější energii v nás a umět ji používat pro svůj život, nejenom v partnerství.

„Půlroční prožívání bohyň mi pomohlo zvědomit si, přijmout, nebo alespoň se dotknout mnoha aspektů a stránek ženství. Věci, u kterých jsem si mohla říct „aha, prostě to tak je, tečka“. Nemusím se soudit, o něco usilovat. Nic není dobře a nic není špatně.

Skvělé byly různé způsoby poznávání jednotlivých bohyň – obrázky, mantry, mandaly, barvy, popis… A především čas strávený s každou z nich a možnost si ji tak „prožít“ v mém každodenním životě.

Proč bych doporučila kurz dalším ženám? Pro mě je to další střípek do mozaiky poznávání sebe sama. Zároveň nahlédnutí pod nánosy programů, manipulací, soudů a úhlů pohledu k ryzímu ženství. K jeho základním principům.
V průběhu času, ve společnosti 10 bohyň i těch reálných v tělech mých spolu-studentek, se v mém životě událo mnohé. Konkrétně už to nedokážu říct. Ale znáš to „vlastně se NIC neděje“ 😀 a přitom se přetáčí celý tvůj Vesmír.
 

Byl to úžasně krásný čas, mám teď z toho takový pocit. O závěrečném ceremoniálu ani nemluvě. Stále to mám v sobě.“

Markéta

„Milé ženy, Bohyně,
Dovolte mi, abych se s Vámi podělila o své zkušenosti, které díky bohyním zažívám. V každodenním životě prožíváme mnoho zkoušek a životních příběhů a je jen na nás, jak si je všechny odžijeme. S jakou energií se potýkáme, a co do všech emocí vložíme.

Mojí filozofií je, že když se rozhodnu pro danou věc, a může to být cokoliv – třeba sport, studium, dieta nebo i přijetí zodpovědnosti za svůj život – je pro mě důležité zvolit si to napořád jako svůj životní styl.

A proto po doteku deseti bohyň se můj život postupně měnil. Každá máme jiné tempo, já například ve svých projektech postupuji pomalu, a proto mi výsledky přichází pomaleji, ale o to intenzivněji. A teď zažívám období růstu i chvály, a i lidé, kteří mi v životě nedůvěřovali a odsuzovali, tak mi dnes sklání poklony.

Kurz se Zuzkou jako lektorkou je velký zážitek a všem ho doporučuji. Prožijete si se Zuzkou, i s bohyněmi krásné chvíle. A i když někdy na bohyně nemyslím tak, ale bohyně myslí na mě, protože jsem je přijala do svého životního stylu a pomáhají mi.

Přeji Vám všem krásné zážitky s bohyněmi.“

Slávka

311453240_10222239857413379_2430059864750662821_n

„Bohyně jsou naprosto boží! Pomocí jednoduchých cvičení mi vždycky pomůžou být v síle, sebevědomá a zvládnout všechny obtížné úkoly. 🤩 Když stojím v koloně – stačí na ně chvíli myslet a už to zase jede. 😁

Kateřina

„Před Bohyněmi jsem byla ve slepé uličce snad ve všech oblastech svého života, na hranici vyhoření v osobním i v profesním životě.

Už samotný kurz mi pomohl objevit stránky mé osobnosti, o kterých jsem ani nevěděla, že je mám, natož, že je mohu rozvíjet a používat nejen ku prospěchu svému.
Zdraví, vztah se sebou a okolím, intimní život, práce, tam všude Bohyně můžou pomoci. Najít, prozřít, odstranit škodlivé a podpořit vše dobré ve vašem životě.“
 

Magdalena

magda-stastna

KDY JINDY, KDYŽ NE TEĎ

Tajemství 10 Mahavidjá

aneb

Tvořivá síla bohyň pro nalezení svého vnitřního hlasu.

Kurz, ve kterém transformuješ zajeté koleje všedních dní a vložíš principy Univerza do svého života.

Poznáš překážky, které ti dodnes stály v cestě a transformuješ je v plný energetický potenciál tvoření a zhmotňování snů.

10+3 týdny ponořeni v objevování tajemství bohyň.

POJĎME SPOLEČNĚ TVOŘIT LEPŠÍ SVĚT.

Máte otázky a potřebujete s námi mluvit?

Napište nám a my Vás brzy kontaktujeme ZDE.