Ke vztahům.

Feng Shui není všemocné, ale na druhou stranu nám mnohdy “pomáhá” svými úpravami udržet něco, co bychom už dávno opustili. A věřte, že mluvím nejenom ze zkušeností klientů, ale i té své. V naději, ve strachu, v neochotě mít pocit, že jsme opět něco projeli, děláme v bytě úpravy a udržujeme nefunkční vztah. Zkusili jste se opravdu sami sebe zeptat, jestli je to právě tento partner, s kterým chcete strávit zbytek života? Proč je pro Vás výhodné zůstávat v takovémto vztahu? (ano je to hodně drsná otázka, ale nejhlubší upřimnost k sobě samému vám odemkne cestu jestli ano nebo ne).

Pokud je to ten ON nebo ONA, tak můžeme (i na osobní konzultaci nebo jednotlivými kroky a úkoly v akademii) pracovat na podpoře vztahu. Pokud si jenom opět lžeme do kapsy a za jakoukoliv cenu nechceme být sami (i za cenu toho, že náš partner duše stojí za dveřmi, ale nemůže dovnitř protože je obsazeno), tak jakékoliv podporující úpravy jenom prodlužují naše trápení se ve vztahu. Pak to má dvě možnosti, buď jednoho dne vybuchneme jako Etna a vše půjde hlava nehlava z našeho života, abychom se mohli nadechnout (okolí pak nechápe, proč jsme tak radikální, když předevčírem jsem vypadali šťastní), nebo se necháme situací zlomit a vzdáme tento život nadobro. Podrobíme se den za dnem stávajícímu životu a tělo bez duše bude čekat na den, kdy i tělo opustí tuto planetu.

Zkuste se doopravdy podívat na svůj život a odpovědět si na základní otázky. A pak se můžete rozhodnout, co chcete podporovat skrze svůj byt.

Zuzka
(omlouvám se za trochu drsný jazyk)

 

    

Komentáře

Back To Top