Jak přežít nejenom tento rok a nepřibrat?

Ano, mává na nás Vepřík a jeho neutichající chuť k jídlu. O tom, jak můžeme své chutě naplnit a uspokojit, si povídáme na webináři. Najdete tam spoustu praktických rad.

O víkendu jsem si kromě jiného povídala se svou studentkou a ona sama připomněla to, o čem mluvívám s mnoha ženami.

Co dalšího nám přináší kila nahoru?

Jedna z věcí, kdy my ženy přibíráme, poukazuje na tantrickou část našeho života. Jak?

Spojením muže a ženy přebírá žena velkou část energie muže a má ji zpracovat a pozvednout. Pokud je muž  “ v pohodě”, pokud je na vyšší úrovni nebo blízko té vaší, tak se to daří. Pokud je ale příliš „zasekaný“ předchozími energiemi milenek, nebo stavem života, jaký žije, tak to moc nezvládáme.

Představte si, že do sklenky čiré vody dáte kapku hlíny.

To jde. Postupně se voda opět vyjasní a dokonce může být jasnější. Ale pokud tam dáte inkoust?

Hmmm, víte asi, co se stane. Zpočátku to možná nevnímáte. Jen pocit, že jste nějaká jiná, ulepená, něco je divně. Začnete čistit a pozvedávat sebe zpátky (buď vědomě, nebo podvědomě). A pak už to najednou  nejde.

Nastavíte “obranu” a začnete se oplácávat.

Kilo za kilem. Nejdřív bříško jako štít proti emočnímu ublížení a pak postupně vše ostatní.

Znáte to?

Ano, každá z nás. A má to tři možnosti. Koupit větší oblečení a najít spousty rozumných důvodů, proč v tom, co a jak žiji, pokračovat dál.

Nebo začít dlouhodobě transformovat a pozvedávat svůj partnerský vztah, jen na tom musí opravdu pracovat oba.

Nebo se zamyslet a říct si, jestli to, co vám ukazuje tělo, není potřeba opravdu řešit. Jestli žijete to, co jste chtěla. A jestli to, že jste čistička vašeho partnera, milence, kamaráda s výhodou, stojí za to a posouváte se pořád společně dál, nebo jste jen zastávka mezi jeho dny, a vám potom není moc dobře. Potkávám se s tímto modelem u mnoha klientek a nejednou jsem si ve svém životě pokládala stejnou otázku, když jsem kupovala nový šatník.

Ale věřte, vždy najdeme cestu.

A není z toho (i přesto, že by to tak mohlo vyznít) jenom cesta rozchodu, často najdeme mnoho cvičení (o kterých si povídáme i na našem letním retreatu) , jak sebe a tím i partnera pozvednout na společné cestě šťastným životem. 

A my jsme pak opět krásné, s váhou takovou, abychom se cítily jako úžasná, přitažlivá a nádherná žena.

Přeji vám, abyste se v této části života rozhodovaly vědomě a vaše energie mohla dělat svět lepším. Váš, i ten kolem. Jsme ženy a to je dar, který jsme dostaly. Proto ho nezahoďme a nenechme ze sebe udělat studnu plnou špinavých emocí, které nejsou naše.

 

 

Komentáře

Back To Top