Ebook – Magický rok Buvola 2021

V eBooku najdete, jak vše udělat krok za krokem ve vašem bytě nebo kanceláři, abyste připravili svůj prostor na energie času v roce 2021. Provede Vás tím, jak jednotlivé nápravy udělat, na kterých místech vašeho bytu, jak objevit energie roku Buvola, využít je ve svůj prospěch a sdílet je šťastně s rodinou nejen v tomto roce.

Ebook je vhodným praktickým průvodcem i pro ty, kteří s Feng Shui nemají zatím mnoho zkušeností.


Jak nejlépe využít energii roku pro Váš život, ošetřit svůj byt od nepříznivých vlivů a co nejvíc podpořit ve Vašem bytě vše, co přinese rok Buvola.

Za chvíli to bude už pár dní od evropského Nového roku, kdy si mnoho z nás dávalo různá předsevzetí, cíle a hledalo nová přání. Jak jste na tom? Vykročili jste na cestu za jejich splněním? Nebo jenom opět jako mnoho let předtím mávnete rukou a řeknete si někdy příště?

Ve své Feng Shui Academii mluvím o tom, jak prostor může ovlivňovat naše přání a jejich splnění. Ano, je to celá jedna třetina energie, jedna třetina toho, jestli se naše předsevzetí splní.
Další třetina jsou „nebesa“, jak tomu říkají v Číně. Já tomu s oblibou říkám náhoda neboli štěstí. To opravdu ovlivnit nemůžeme, ale i Vesmír stojí často za námi.

A co ta třetí? To jsme my sami a naše činy, které nás v cestě za cílem posouvají dál. To máme plně ve svých rukou. Toto je oblast, kterou ovlivňujeme my sami. Jak? Například tím, že uděláme akci, třeba i v našem prostoru.

A kdy se naše cíle a předsevzetí splní? Když je PRO alespoň 51%….. tak to nevzdávejte, podpořte prostor a sami sebe.

12. února 2021 dostáváme ještě jednu šanci. Máme další Nový rok…ano, ten čínský. Tak nasedněte na vlnu a chopte se ještě jedné šance začít tento magický rok 2021 znovu.

Ještě před tím každoročně 5.2 se mění energie letících hvězd a tím přichází i čas na proměnu v našem prostoru.

Proč se říká: „Jak na Nový rok, tak po celý rok“?

Dnes bych se s Vámi ráda podělila o vše, čím můžete i vy nastartovat energii nového roku Buvola.

Mnoho mých studentů pravidelné léčby prostory vyzkoušelo a každoročně je praktikují. Proto vím, že fungují nejenom mně.

Právě dnes přišel ten správný čas, aby se rozletěly do světa a pomohly plnit sny dalším tisícům lidí.

Proč byste měli právě vy dělat nějaké úpravy v bytě a proč zrovna začátkem Čínského roku?

Pokud máte sny, chcete víc peněz, najít svou lásku, nebo si jednoduše život užívat naplno, tak zde dostáváte do svého života novou cestu, jak své sny žít. Skrze Váš prostor, v kterém bydlíte a podnikáte. Ano, nezapomeňte na své kanceláře, mají velký vliv na úspěch vašeho podnikání.

Zkuste to, mnozí z Vás již aktivně pracujete s Feng Shui, právě přišel čas zařadit do vašeho prostoru i vliv času – letící hvězdy, která nás každoročně ovlivňuje. Omezit její nástrahy a posílit štěstí, které Vám nese.

Věnujte pár dní sobě, svým snům, své rodině a svým přáním, která se Vám budou plnit v průběhu celého roku.

V eBooku najdete, jak vše udělat krok za krokem. Provede Vás tím, jak jednotlivé nápravy udělat, na kterých místech vašeho bytu, objevit energie roku Buvola, využít je ve svůj prospěch a sdílet je šťastně s rodinou nejen v tomto roce.

 „klikněte a objednejte si eBook TEĎ!

Co najdete uvnitř?

  1. Znamení čínského zvěrokruhu, jejich charakteristiky a vztahy mezi jednotlivými znameními
  2. Co nám přinese rok Buvola
  3. Co přinese jednotlivým znamením?
  4. Letící hvězda v roce 2021 – nástrahy a  jednotlivých hvězd a nápravná řešení pro Váš byt
  5. Tabulky denních energií na rok 2021

 

 

Komentáře

Back To Top