Dnes přichází první nádech roku Krysy

Právě dnes nástupem Krysy (5. řádek astrotypu dne v našem diáři) nám začíná jangový astrologický rok Krysy. Sice to ještě není vidět v kalendáři (rok Krysy začíná 25. ledna), ale Krysa se právě rodí a začne se pomalu seznamovat s Vepříkem a promíchávat své energie.

Staří Mistři tento den využívali ve své práci a životech. Nechali čas, aby podpořil naplno to, co mají v plánu.

A jak to můžeme využít my?

Pokud máte nějaký nápad, který byste chtěli v dalších dnech nebo roce uskutečnit, vše, co ještě není hmotné a nemá jasné struktury, vaše přání, to, co se ještě jen tvoří ve vašich myšlenkách, tak dnes tomu věnujte čas. Pokud je nějaký krok, který můžete udělat již dnes, tak to udělějte. I kdyby to bylo jen vytvoření názvu pro vaši novou knihu nebo nadepsání lodního deníku pro příští rok, nebo naplánování si svých cest kolem světa pro další dvanáctiletí. Vemte papír, tužku a udělejte první krok. Nebesa (jangová sféra) dostanou jasnou správu, že se něco bude zhmotňovat.

Vcelku magický den, a proto i já pro vás připravuji několik tipů pro nadcházejíci dny. Blíží se advent a čas Vánoc, na které se mnozí těšíme – nebo alespoň naše děti. Já ale hlasuji za to si advent užít s opravdovou atmosférou všeho, co nám předkové nechali.

Dárky by měly být praktické

Blíží se Vánoce. Vždycky jsem nabádala studenty, aby kupovali svým bližním dárky praktické. Takové, které se dají sníst, vypít a užít. Rozhodně není ideální, když kamarádi a známí doma ještě spoustu let „oprašují“ doplňky, o které nestojí, nevyhovují jejích vkusu.

Sdílejme společné hodnoty

Letos jsem si uvědomila, že jsou věci, které mohou pomoci. Dokážeme podpořit naše bližní, aby nastartovali změny ve svých životech, a přitom to neznamená, že je k něčemu budeme nutit. Lze podat pomocnou ruku, aniž bychom kárali, poučovali a kritizovali. Stačí darovat knihu plnou příběhů, diář Feng Shui s pomůckami na každý den, barevný kalendář pro celou rodinu s energiemi jednotlivých dní…  Posléze můžeme společně sdílet pokroky a proměny, které se nám v životě přihodily.

Věřím, že skutečná pomoc spočívá v tom, že pootevřeme objevené dveře. Dáme šanci, ale nevyžadujeme výsledek ani vděk. Necháme události plynout.

Dávejme sobě i ostatním skutečnou hodnotu

Připravila jsem pro Vás speciální dárkové balíčky za výhodné ceny. Jsou vytvořeny tak, abyste mohli obdarovat sebe i své bližní. Věnovat věc, která má hodnotu, je hezká i praktická.

Venkovní teploty klesly k nule, napadl první sníh a obchodní domy se naplnily zimními dekoracemi.  Přes všeobecnou nakupovací mánii popřemýšlejte, jakým způsobem chcete trávit svůj čas. Uvědomte si, jak si vážíte sebe i svých blízkých. Zda budete nakupovat tuny zbytečností, nebo dárky, o kterých víte, že mají smysl.

 

Vánoce živě se Zuzanou Adam

Tento rok pro Vás připravuji setkání na téma Magie Vánoc, tentokrát v Praze, Bratislavě a Olomouci, kde věřím, že si po semináři společně chvilku adventně posedíme.

Kromě rituálů, které si připomeneme, některé přímo vyzkoušíme, budeme tvořit vánoční výzdobu, atmosféru a dárky, které budou přímo na míru každému obyvateli vaší domácnosti dle data jejich narození.Co jednomu udělá dobře, jiný přímo nanávidí a my spolu objevíme ten správný mix, jak to ve vaší rodině bude pro všechny dle vašich vnitřních přání. Těším se na Vás osobně. (Rezervujte si místo, abychom pro vás měli připraveny všechny pomůcky.)

A nejenom já připravuji Vánoční setkání, večerní workshopy najdete v mnoha městech České republiky.

Magický rok Krysy

A protože kov chce mít ve všem jednoduše jasno a naplánováno, tak již dnes je pro Vás připraven termín pro dvoudenní workshop Magický rok Krysy v Praze a Bratislavě.

Seminář je jedním z nejoblíbenějších v Adam Feng Shui – proto neotálejte a rezervujte si svá místa již dnes, termíny se již plní.

Těšíme se na Vás a dnes, pokud máte sny, tak jim dejte podobu – určitě se to vyplatí.

Zuzka

—————————————

28.11.2019, Praha – Úspěšné nastavení vašeho Businessu – připravte se na nové 12-ti letí a start nového roku 2020

Úspěšné nastavení vašeho Businessu – připravte se na nové 12letí a start nového roku 2020

Krok za krokem nastavíme prostor vaší firmy nebo vašeho online podnikání.
Strategický plán úspěšného businesu pro roky 2020-2031.
Obchodní partnerství – na jakých základech bude fungovat nejlépe.
Spokojení zaměstnanci základ týmového úspěchu.
Správný člověk na správné místo.
Jaké má být vaše místo ve firmě z pohledu prostoru, ale i činností, kde budete největším přínosem pro váš business.

 

NOVINKA:
eBook – Magický rok Krysy 2020

V eBooku najdete, jak vše udělat krok za krokem ve vašem bytě nebo kanceláři, abyste připravili svůj prostor na energie času v tomto roce.

Provede Vás tím, jak jednotlivé nápravy udělat, na kterých místech vašeho bytu, jak objevit energie roku Krysy, využít je ve svůj prospěch a sdílet je šťastně s rodinou nejen v tomto roce.

Ebook je vhodným praktickým průvodcem i pro ty, kteří s Feng Shui nemají zatím mnoho zkušeností.

Uvnitř najdete i tabulky denních energií pro rok 2020.

 

PS 1: eBook – Magie Vánoc, kde najdete spoustu tradic pro ty Vaše. Věnujte letošní Vánoce a Nový rok sobě, svým snům, své rodině a svým přáním, která se Vám budou plnit v průběhu celého roku. Provedeme Vás tím, jak jednotlivá kouzla Vánoc pojmenovat, využít ve svůj prospěch a sdílet je šťastně s rodinou nejen v tomto roce.

PS 2 : Diář a kalendář pro rok Krysy 2020  – zbývá posledních 100 kusů – neváhejte a rezervujte si ten svůj.

PS 3: NOVINKA – Sebekoučovací karty Sám Sobě Mistrem 

108 originálních sebekoučovacích karet Sám sobě Mistrem vychází z devíti životních oblastí (Gua) propojených s naším prostorem (Feng Shui).

Každá oblast je  zastoupena 12 tématy – kartami. Tři otázky na každé z nich vám budou každodenním průvodcem a pomocníkem v sebepoznání i při práci s prostorem.

Karty mohou být pomocníkem k sebekoučování – hledání odpovědí v našem životě, na témata, které potřebujeme otevřít, vyřešit, abychom se mohli posunout dám.

Karty mohou pomoci odhalit oblasti v prostoru, kde pomocí konkrétní kroků můžeme pracovat na jejich odblokování, vyladění. Těm z vás, kdo s prostorem pracujete již delší dobu, přinesou přesné akupunkturní body, kde udělat proměnu.

PS 4: Projekt Klub Adam Feng Shui. 

Platforma pro náš společný růst nejenom o Feng Shui, ale i dalších duchovních technikách a hlavně o praxi.

Více informací najdete ve videu na stránce Klubu ZDE

Teď můžete vyzkoušet členství za 1kč na 30 dní a zjistit, co vše můžete v naší knihovně Feng Shui najít.

Uvnitř na Vás čeká již 32 tréninků z mnoha oblastí.

Komentáře

Back To Top