Diář 2016 – žijte s Feng Shui každý den

Vzpomínám si, s jakou láskou a péčí se moje venkovská prababička vracela ke svému kalendáři. Měla svoji malou zahrádku, a tak pečlivě sledovala přibývající měsíc a promýšlela, jakou nejlepší péči by mohla dát svým bylinkám. I já mám svůj kalendář. diar-vizualizace-1bProtože se zabývám učením Feng Shui, nesleduji v něm počasí, ale energii jednotlivých dní.

Všechno vyžaduje správné načasování

Prababička díky kalendáři znala, kdy je třeba rostliny zasít, okopat i pohnojit. S námi je to stejné jako s rostlinami. Když pro svůj růst, poznávání a rozhodování zvolíme správný čas, nebudeme se muset vyčerpávat zběsilým „pádlováním“ proti proudu, ale svezeme se na vlně pohody a úspěchu.

Prostor, my a čas

Učení Feng Shui vnímá tři základní roviny bytí. Prostředí tvořené pěti základními prvky. Energii člověka, který v něm žije a plynoucí čas, který ovlivňuje náš život a dává celé naší existenci ten správný rozměr.

Astrotyp mapuje naše kvality

Pokud se chceme více dozvědět o sobě a o životních výzvách, které nám byly darovány při našem narození a do velké míry určují způsob našeho uvažování, konání a jednání, necháme si podle data a hodiny narození zpracovat tzv. Astrotyp.

Každý den přináší jiné hodnoty

Pokud toužíme pracovat a žít v souladu se svým okolím každý den, rozpoznávat a využívat možnosti aktuálního okamžiku, je třeba brát v úvahu i měnící se kvality každého dne.

Čas všechno mění

Jenom ve filmech se dokážeme neustále vracet do stejného času. Ve skutečném životě prožíváme každý okamžik jinak, protože nám čas přináší pokaždé jiné kvality, příchuť, rychlost i sex – appeal.  Příjemně poklidný čas střídají hodiny zbrklých rozhodnutí, planých slibů. Jednou se spolu s panující energií omlouváme za každé své gesto, jindy létáme díky smělým plánům vysoko nad hradbami obav.

Klasické vzdělávání má své limity

Je to zvláštní. Naučili jsme se podle předpovědi počasí buď oblékat, nebo svlékat teplý kabát. Díky zkušenostem jsme pochopili, že podceňovat ostrý vítr svištící mezi horskými hřbety se nevyplácí a přesto zlehčujeme „náladu,“ se kterou se budí slunce a provází nás na své pouti po celý den. Snad je to proto, že popsat energii dne chce vědomosti i praxi… a neučí se na žádné běžné „základce“ ani střední škole.

Kalendář energií dvaceti osmi lunárních zvířat

Připravila jsem pro Vás všechny, kteří se nechcete vysilovat životem proti proudu, diář s charakteristikami dvaceti osmi lunárních zvířat, které reprezentují koktejl různých energií, se kterými se můžete setkat, prožívat je a poznávat.

Vědění znamená moc

Dešifrování impulsů pro každý den nám skýtá možnost upravit svoje rozhodnutí, chování a jednání tak, abychom nebojovali proti celému Vesmíru, ale jednali v souladu. Existují dny stvořené pro hry a fantazii, v jiných snadněji šéf ocení naši práci, jindy se zase vyplatí zůstat opatrným a ve střehu.

Pokud si začneme všímat kvalit každého dne, dokážeme snadněji vycítit, jaká cesta je pro nás nejlepší. Půjde se nám snadněji.

Tramtadadáá

Připravila jsem pro Vás zbrusu novou stránku s ukázkami z diáře, abyste z něj mohli alespoň maličko ochutnat…a od nového roku Vás může denně provázet.

Pro prvních 548 zájemců již nyní otevírám předprodej diáře 2016 pro rok ohnivé Opice ve speciální akci BEZ POŠTOVNÉHO.
Objednávka diáře ZDE

Komentáře

Back To Top