Výzva pro měsíc srpen – Osvoboďte se s Feng Shui a nastartujte úspěšný podzim

Před pár dny (i když se mi zdá že to jsou měsíce) jsme se skvělou skupinou prožili hodně transformační seminář na Moravě. A já bych ráda navázala na energii, která se v tom týdnu naakumulovala.

Proto vyhlašuji výzvu na měsíc srpen

Osvoboďme se s Feng Shui a nastartujme úspěšný podzim.

Možná teď hledáte kousky zbylých energií pro rozhýbání sebe, svěho těla, nápadů co dál a jak jít vašim životem dále. To teplo venku nikomu z nás nepomáhá, když se nám chce tak akorát ležet nebo máčet nohy v lavoru, nebo v tom lepším případě ležet na lehátku u vody.

Přemnlouvat se začít něco dělat, nedejbůh tvořit je téměř nadliský výkon. Ano mám to stejně. A proto jsem sama sobě řekla dost.

Začínám dnes – přidáte se?

Říkám si – vždyť tvé řemeslo je Feng Shui a prostor a pokud se nelze rozhýbat zevnitř, tak si musíš pomoci zvenčí.

A proto ode dneška, každý den do konce sprna půjde z mého domova určitý minimální počet věcí ven. Aby se udělal prostor, aby se byt nadechl, aby se uvolnilo místo pro nové. A já mohla dát vale tomu, co lze nazvat lenora, nebo prostě nechuť se do něčeho pustit.
Podzim je pro všechny oblasti našich životů  takovým novým startem. Tak proč přicházet do tohoto období zatěžkáni 100kg baťohem na zádech?

NE, děkuji nechci

Je čas a já dnes začínám. Každý den půjde tolik kusů čehokoliv pryč z mé domácnosti jaké číslo uvidím v kalendáři napsáno na ten den. Dnes je to tedy jenda věc, zítra dvě a 15 srpna patnáct. Až do konce měsíce.

Přidáte se?

Síla skupiny je skvělá, tak se pojďme podpořit udělat změnu ve svých životech společně. Na každý den vás bbude na našich FB stránkách čekat příspěvek, jak si vedeme u nás v Adam Feng Shui a kde se budete moci pochlubit svými skvělými činy. A pokud budete váhat, nebo se vám nebude chtít, podpoříme vás, aby jste další krok, další den zvládli. Aby jste byli blíže k uvolnění všeho co vás drží zpátky na cestě za splněnými sny.

Jdete do hoto s námi?

Co můžete ztratit? Nic, jen pár dní hledání. Ale získat můžete mnoho. A otázka je – „chcete zjistit, co na vás čeká za odměna?

Těším se na vás, vaše příběhy a věřím, že společně toho zvládneme víc.

Komentáře

Back To Top