Výzva pro měsíc srpen – Osvoboďte se s Feng Shui a nastartujte úspěšný podzim

Před pár dny (i když se mi zdá, že to jsou již měsíce) jsme se skvělou skupinou prožili hodně transformační seminář. A já bych ráda navázala na energii, která se v tom čase naakumulovala.

Máme nejsilnější Mezidobí země, které trvá až do 6.srpna. V tomto období jsme schopni naakumulovat nejvíce energie a připravit se tak na úspěšný podzim. Stejně tak, jak to dělá příroda. Zdánlivě nic se neděje, a přesto se toho děje uvnitř hodně. 

A abychom mohli silně a úspěšně nastartovat, je dobré se důkladně připravit. Jednoduše si připravit “půdu”. Mezidobí je k tomu přímo stvořeno. Nejlepší čas vrátit se do svého středu, abychom dokázali slyšet své Já. Aby náš vnitřní hlas nepřebily ty hlasy zvenčí.

Proto vyhlašuji výzvu na měsíc srpen – od 1. do 31.srpna!

 

Osvoboďme se s Feng Shui a nastartujme úspěšný podzim.

Možná teď hledáte kousky zbylých energií pro rozhýbání sebe, svého těla, nápadů co dál a jak jít vašim životem dále. To teplo venku nikomu z nás nepomáhá, když se nám chce tak akorát ležet nebo máčet nohy v lavoru, nebo v tom lepším případě ležet na lehátku u vody.

Přemlouvat se začít něco dělat, nedej bůh tvořit je téměř nadlidský výkon. Ano, mám to stejně. A proto jsem sama sobě řekla dost.

Začínám dnes – přidáte se?

Říkám si – vždyť tvé řemeslo je Feng Shui a prostor a pokud se nelze rozhýbat zevnitř, tak si musíš pomoci zvenčí.

A proto ode dneška, každý den do konce srpna půjde z mého domova určitý minimální počet věcí ven. Aby se udělal prostor, aby se byt nadechl, aby se uvolnilo místo pro nové. A já mohla dát vale tomu, co lze nazvat lenora, nebo prostě nechuť se do něčeho pustit.

Podzim je pro všechny oblasti našich životů takovým novým startem. Tak proč přicházet do tohoto období zatěžkáni 100 kg batohem na zádech?

NE, děkuji nechci

Je čas a já dnes začínám. Každý den půjde tolik kusů čehokoliv pryč z mé domácnosti jaké číslo uvidím v kalendáři. Dnes je to tedy jedna věc, zítra dvě a 15. srpna patnáct. Až do konce měsíce. 

Ovšem pozor! Tentokrát půjdeme mnohem hlouběji, takže ke každé vyhozené/ odložené/ darované věci vyhodíme navíc X digitálních stop (X= desetkrát znásobíme datum v kalendáři), takže druhého srpna jich bude dvacet, 15. srpna 150 a tak dále, až do finále, kdy z našeho bytu/ domu/ života odejde 31 věcí a 310 digitálních stop. Ano, i náš digitální svět je nutno vyčistit. Tam jsme si toho totiž naskládali tolik, že škoda mluvit. Je potřeba provést digitální debordelizaci. Projděte proto všechny svoje počítače, tablety, úložiště, Cloudy, sociální sítě, CD, kazety, flashky, disky, telefony,… (jistě i vás budou napadat další a další místa, kde je potřeba udělat prostor a vpustit nové věci do života). Každý den od nás dostanete konkrétní tip, co můžete z digitálního světa odstranit (vše vám budeme sdílet na naší FB stránce a Instagramu).

Přidáte se?

Síla skupiny je skvělá, tak se pojďme podpořit udělat změnu ve svých životech společně. Na každý den vás bude na našich FB stránkách a Instagramu čekat příspěvek, jak si vedeme u nás v Adam Feng Shui a kde se budete moci pochlubit svými skvělými činy. A pokud budete váhat, nebo se vám nebude chtít, podpoříme vás, aby jste další krok, další den zvládli. Aby jste byli blíže k uvolnění všeho co vás drží zpátky na cestě za splněnými sny.

Jdete do toho s námi?

Co můžete ztratit? Nic, jen pár dní hledání. Ale získat můžete mnoho. A otázka je – “chcete zjistit, co na vás čeká za odměnu?”

Začínáme výzvu ve dni Kohouta, kterého charakterizuje výborný smysl pro detail, využijte toho! Sdílejte a inspirujte ostatní! 

Těším se na vás, vaše příběhy a věřím, že společně toho zvládneme víc.

Dnes je Den 1 a jedna věc jde pryč z mého bytu a života + 10 digitálních stop.

Tip dnešního dne: Plocha vašeho počítače/ tabletu/ telefonu – opravdu potřebujete mít na ploše 150 různých souborů, odkazů a ikon? Minimálně 10 jich vyhoďte.

Sledujte výzvu každý den na našich FB stránkách a Instagramu.

#vyzva #fengshui #fengshuilifestyle #adamfengshui #osvobodtesesfengshui @adamfengshui_zuzanaadam

Komentáře

Back To Top