Výzva pro měsíc leden – Osvoboďte se s Feng Shui a připravte se na nový rok Zajíce

Startujeme lednovou 31 denní výzvu, ve které krok za krokem s prostorem, časem a člověkem uděláte změnu!

V tomto období jsme schopni naakumulovat nejvíce energie a připravit se tak na přicházející rok. Stejně tak, jak to dělá příroda pod přikrývkou sněhu. Zdánlivě se nic neděje a přesto se toho uvnitř děje hodně.

Abychom mohli silně a úspěšně nastartovat další rok, je dobré se důkladně připravit. Jednoduše si připravit „půdu“. Přichází nejlepší čas vrátit se do svého středu, abychom dokázali slyšet své Já. Aby náš vnitřní hlas nepřebily hlasy zvenčí.

Proto vyhlašuji výzvu na měsíc leden – od 1. do 31.ledna. Společně přivítáme Vodního Zajíce do našich životů.

 

 

Říká se: “Jak na Nový rok, tak po celý rok.” Zkuste dnes vyhodit jednu věc ze svého bytu a udržte si tak krásný rituál očisty po celý nadcházející rok.

Možná teď hledáte kousky zbylých energií pro rozhýbání sebe, svého těla, nápadů co dál a jak jít svým životem dále. Venku je zima a my máme nejspíš chuť jen tak se ohřívat u krbu nebo kamen.

Přemlouvat se začít něco dělat, nedej bůh tvořit je téměř nadlidský výkon. Ano, mám to stejně. A proto jsem sama sobě řekla dost.

Osvoboďme se s Feng Shui a nastartujme úspěšný rok.

 

Začínám dnes – přidáte se?

Říkám si – vždyť tvé řemeslo je Feng Shui a prostor a pokud se nelze rozhýbat zevnitř, tak si musíš pomoci zvenčí.

A proto ode dneška, každý den do konce ledna půjde z mého domova určitý minimální počet věcí ven. Aby se udělal prostor, aby se byt nadechl, aby se uvolnilo místo pro nové. A já mohla dát vale tomu, co lze nazvat lenora, nebo prostě nechuť se do něčeho pustit.

Únor je pro všechny oblasti našich životů takovým novým startem. Tak proč přicházet do tohoto období zatěžkáni 100 kg batohem na zádech?

NE, děkuji nechci.

Je čas a já dnes začínám. Každý den půjde tolik kusů čehokoliv pryč z mé domácnosti, jaký datum tento den máme. Dnes je to tedy jedna věc, zítra dvě a 20. ledna dvacet.

Ovšem pozor! Tentokrát opět půjdeme mnohem hlouběji, takže ke každé vyhozené/ odložené/ darované věci vyhodíme navíc X digitálních stop (X= desetkrát znásobíme datum v kalendáři), takže druhého ledna jich bude dvacet, 15. ledna 150 a tak dále, až do finále, kdy z našeho bytu/ domu/ života odejde 31 věcí a 310 digitálních stop. Ano, i náš digitální svět je nutno vyčistit. Tam jsme si toho totiž naskládali tolik, že škoda mluvit. Je potřeba provést digitální debordelizaci. Projděte proto všechny svoje počítače, e-maily, tablety, úložiště, Cloudy, sociální sítě, CD, kazety, flashky, disky, telefony, … (jistě i vás budou napadat další a další místa, kde je potřeba udělat prostor a vpustit nové věci do života). Každý den od nás dostanete konkrétní tip, co můžete z digitálního světa odstranit (vše vám budeme sdílet v naší FB skupině, na Instagramu a v aplikaci adamfengshui).

Přidáte se?

Síla skupiny je skvělá, tak se pojďme podpořit udělat změnu ve svých životech společně. Na každý den vás bude v naší FB skupině, na Instagramu a v aplikaci čekat příspěvek, jak si vedeme u nás v Adam Feng Shui a kde se budete moci pochlubit svými skvělými činy. A pokud budete váhat, nebo se vám nebude chtít, podpoříme vás, aby jste další krok, další den zvládli. Aby jste byli blíže k uvolnění všeho co vás drží zpátky na cestě za splněnými sny.

Jdete do toho s námi?

Co můžete ztratit? Nic, jen pár dní hledání. Ale získat můžete mnoho. A otázka zní: „Chcete zjistit, co na vás čeká za odměnu?”

Začínáme výzvu ve dni vychytralé Lišky. 🙂

Těším se na vás, vaše příběhy a věřím, že společně toho zvládneme víc. Sdílejte a inspirujte ostatní!

 

Dnes je Den 1 a jedna věc jde pryč z mého bytu a života + 10 digitálních stop.

Tip dnešního dne: Plocha vašeho počítače/ tabletu/ telefonu – opravdu potřebujete mít na ploše 100 různých souborů, odkazů, aplikací a ikon? Minimálně 10 jich vyhoďte.

 

Sledujte výzvu každý den v naší FB skupině, na Instagramu a v aplikaci adamfengshui.

P.S.: Aplikaci adamfengshui si můžete stáhnout: pro Apple ZDE, pro Android ZDE.

 

Komentáře

Back To Top