Výzva pro měsíc leden – Osvoboďte se s Feng Shui a připravte se na nový rok Vepře

Mnozí z Vás mi píší, kdy se znovu objeví nějaká další výzva. A je to tady. Přichází pro nás a naše těla nejsilnější mezidobí země a to již 6. ledna. V toto období jsme schopni naakumulovat nejvíce energie, a  připravit se tak na přicházející rok. Stejně tak, jak to dělá příroda pod přikrývkou sněhu. Zdánlivě nic se neděje, a přesto se toho děje uvnitř hodně.

A abychom mohli silně a úspěšně nastartovat další rok, je dobré se důkladně připravit. Jednoduše si připravit „půdu“.  Mezidobí je k tomu přímo stvořeno. Nejlepší čas vrátit se do svého středu, abychom dokázali slyšet své Já. Aby náš vnitřní hlas nepřebily ty hlasy zvenčí.

Proto vyhlašuji výzvu na měsíc leden – mezidobí země od 6.1 do 4.2.  Hned další den společně přivítáme Zemského Vepře do našich životů.

Osvoboďme se s Feng Shui a nastartujme úspěšný rok.

Možná teď hledáte kousky zbylých energií pro rozhýbání sebe, svého těla, nápadů, co dál a jak jít svým životem dále. Venku zima a my máme nejspíš chuť jen tak se ohřívat u krbu nebo kamen.

Přemlouvat se začít něco dělat, nedej bůh tvořit je téměř nadlidský výkon. Ano, mám to stejně. A proto jsem sama sobě řekla dost.

Začínám dnes – přidáte se?

Říkám si – vždyť tvé řemeslo je Feng Shui a prostor a pokud se nelze rozhýbat zevnitř, tak si musíš pomoci zvenčí.

A proto ode dneška, každý den do konce mezidobí země (4.2.) půjde z mého domova určitý minimální počet věcí ven. Aby se udělal prostor, aby se byt nadechl, aby se uvolnilo místo pro nové. A já mohla dát vale tomu, co lze nazvat lenora, nebo prostě nechuť se do něčeho pustit.
Únor je pro všechny oblasti našich životů  takovým novým startem. Tak proč přicházet do tohoto období zatěžkáni 100 kg batohem na zádech?

NE, děkuji nechci

Je čas a já dnes začínám. Každý den půjde tolik kusů čehokoliv pryč z mé domácnosti, jaké číslo v pořadí na tento den máme (vše vám budeme sdílet na naší FB stránce a Instargamu). Dnes je to tedy jedna věc, zítra dvě a 20. ledna patnáct. Až do konce mezidobí země.

Přidáte se?

Síla skupiny je skvělá, tak se pojďme společně podpořit v tom, že uděláme změnu ve svých životech. Na každý den vás bude na našich FB stránkách čekat příspěvek, jak si vedeme u nás v Adam Feng Shui a kde se budete moci pochlubit svými skvělými činy. A pokud budete váhat, nebo se vám nebude chtít, podpoříme vás, abyste další krok, další den zvládli. Abyste byli blíže k uvolnění všeho, co vás drží zpátky na cestě za splněnými sny.

Jdete do toho s námi?

Co můžete ztratit? Nic, jen pár dní hledání. Ale získat můžete mnoho. A otázka zní:  “ Chcete zjistit, co na vás čeká za odměnu?

Těším se na vás, vaše příběhy a věřím, že společně toho zvládneme víc.

Komentáře

Back To Top