Výzva pro měsíc květen – 21 dní péče pro můj vztah

Květen je dlouhodobě spojován s láskou. A tento rok to nejsou jen energie pranostik. Lásku nebo vztahy nám přináší i energie letících hvězd pod číslem 2, která přichází do našich domovů právě dnes, 5.5.2021.

Láska má mnoho podob, ale většina z nás si jako první představí lásku partnerskou. Lásku, kde je vášeň, jistota, zázemí, síla a nevyjímaje i sex. To vše je spojeno s naší silou.
Pojďme lépe vnímat naše vztahy, prožívat emoce a najít v nich jistotu. V květnu máme příležitost naše vztahy vyčistit a pozvednout je na vyšší úroveň.

Proto vyhlašuji výzvu – 21 dní péče pro můj vztah

Ode dneška každý den po dobu 21 dní od nás dostanete konkrétní tip a čekají nás různé menší i větší úkoly v našich domovech (vše vám budeme sdílet na našem Facebooku a Instagramu).

Přidáte se?

Síla skupiny je skvělá, tak se pojďme podpořit udělat změnu ve svých životech společně. A pokud budete váhat, nebo se vám nebude chtít, podpoříme vás, aby jste další krok a další den zvládli. Aby jste byli blíž k uvolnění všeho, co vás drží zpátky na cestě za splněnými sny.

Co můžete ztratit? Nic. Ale získat můžete mnoho. A otázkou je “chcete zjistit, co na vás čeká za odměnu”?

Zadejme jasnou objednávku, ať je náš vztah naplňující, vášnivý a prostě ten NEJ pro nás. 

 

Těším se na vás, vaše příběhy a věřím, že společně toho zvládneme víc.

 

Sílu a odhodlání do každého dne!

S láskou pastedGraphic.png
Zuzka

 

P.S. Sledujte výzvu každý den na našich FB stránkách a Instagramu. Sdílejte a inspirujte ostatní.

#vyzva #kveten #vztah #laska #21dni #objednavka #fengshui #fengshuitips #fengshuilifestyle #adamfengshui #klubadamfengshui #osvobodtesesfengshui @adamfengshui_zuzanaadam

 

Komentáře

Back To Top