Využíváte sílu kamenů?

Jela jsem z Krkonoš a na krku se mi houpal nový amulet. Cítila jsem, že ho nutně potřebuji, že potřebuji jeho sílu pro období návratu. Hrábla jsem si tam pěkně do sebe a potřebovala jsem na svou další cestu ochranu. Amulet vydržel pár dní, pak se úplně rozpadl. Skvěle odvedl svou práci. Od té doby mám už třetí a kromě něj využívám i sílu kamenů.

Nyní už asi 14 dní dělám rekonstrukci v práci, obchůdek s bylinkami a dekoracemi dostává novou podobu. Skoro bych řekla, že zde nezůstal kámen na kameni. Hýbalo se vším, vyklízelo se, malovalo, loučila jsem se s některými věcmi, energie vířily. Za tyto přesuny děkuji své kamarádce Lucce, která přijela na pár týdnů k nám. Po té nejhrubší práci jsme obchůdek nasolily, ošetřily tyčinkami, obešly s olibanem. A obě jsme měly potřebu se něčím chránit. Na řadu přišel obsidián. Pro letošní rok je ochranným kamenem pro ženy. První náramek se Lucce ztratil, druhý si nasadila na ruku poté, co vyčistla obchod olibanem a do půl hodiny se celý rozpadl. Jen jsme na sebe tiše koukaly než jsme se rozesmály s vědomím, jak moc nás chrání. Já svou obsidiánovou ochranu nosím od února na krku v podobě náhrdelníku. Rozpadl se mi ten den večer doma. Poděkovaly jsme jim za dobře odvedenou „práci“ pro nás a naši ochranu.

Následně jsme si šly vyhledat, jak moc velké účinky má tento kámen a nestačily jsme se divit. Je kamenem sebedůvěry, dodává zdravé sebevědomí, pomáhá vyrovnávat se s nástrahami každodenního života, je kamenem pravdy a upřímnosti, pomáhá nám sáhnout si do podvědomí a vytáhnout ven vše, co je hluboko ukryté a to pozitivní i negativní. Velmi účinně bojuje s negativní energií, pohlcuje ji a chrání proti ní. Tato ochrana je velmi silná.

Muži se letos mohou chránit opalitem, magnesitem, tyrkenitem a hematitem. Děkuji vždy všem kamenům, které používám, za sílu, kterou mi dávají.

Už se těším na léto a ráda bych vás pozvala do Krkonoš. Seznámíte se s feng shui, prožijete si svůj příběh, pohroužíte se do rituálů, zrelaxujete se a to vše v lůně krásné přírody. Odkaz najdete zde: 5 dní s Adam Feng Shui.

Těším se, že se tam potkáme.

Renáta Herczová

Komentáře

Back To Top