Račte si přát?

Miluji rituály, kdy si sednu, popřemýšlím nad svou touhou, svým přáním, napíšu jej na pěkný papír, sroluji do ruličky a převážu červenou stužkou. Přání vložím do dlaně a věnuji mu energii. Představuji si konkrétně to, po čem toužím, svému přání věnuji lásku. Vidím, jak voní, vidím barvy své vytoužené věci. Těším se z ní, jako bych ji už měla, jako by se mi mé přání už splnilo. Pak srolovaný papírek uložím v bytě na místo pomocníků a požádám o pomoc se splněním mého přání. Nezapomenu poděkovat, protože už ho přece mám.  😉

Nedávno jsem si na toto místo v bytě pořídila krásnou keramickou mandalku, do které zastrkáváme nejen přáníčka, ale i…..  😉 ( viz foto )

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Víte, že vše, co proběhne naší hlavou bere Vesmír vážně a splní to?

I to, co si nepřejete vědomě a s rozvahou? Že bere vážně i to, co jen probleskne hlavou?

Miluji nejen rituály, ale i takováto rychlá přání, která jsou takovou jakousi bleskovou modlitbou.

Dnes se mi jedno takové přání splnilo.

Vyslala jsem jedno rychlé přání naprosto bezděčně do Vesmíru. Byla to setina vteřiny a hned jsem na ně zapomněla.

Do hodiny mi v e-mailu přistála zpráva s prosbou o pomoc od člověka, po kterém jsem toužila, aby se ozval. Vesmír splnil mé přání tentokráte hodně rychle.

Chvíli jsem jen tak koukala a to doslova s otevřenou pusou, než mi to došlo, TOHLE jsi přece chtěla! Poděkovala jsem a tetelila se blahem, že to tááák hezky funguje.

A co vy? Máte svá tajná přání? Věnujete jim svou energii? Přejete si jen a jen pro sebe? Protože ať chceme nebo ne, přát si pro sebe není sobecké, je to projev náklonnosti k sobě. A také proto, že přát si za druhého, byť se skvělým úmyslem, může být pácháním dobra na druhých a oni si nakonec mohou přát zcela něco jiného.

Přejte si s láskou? Cítíte radost a vášeň, těšíte se ze svého přání?

Zcela upřímně si odpovězte, zda to, co si přejete je to, co opravdu chcete tam někde uvnitř vás.

Že si jdete rozmyslet svá přání? To je dobře. Mám radost.

Tak krásné přání si…

Renáta

Komentáře

Back To Top