Příběh desátého prosince

Dobrý den, Zuzi,
chci se s vámi podělit o můj příběh s Feng shui.

10.12.2019 jsem si do sešitu podrobně popsala daný den včetně všech emocí a pocitů.

Sešit založila do skříňky a zapomněla na něj a dnes při úklidu, třídění a vyhazování jsem ho našla a začetla se.
Úplně jsem zapomněla, co se tenkrát dělo a když jsem to četla běžel mi mráz po zádech jak těžký a turbulentní den to pro mě byl!
A bylo tam všechno – fyzické vyčerpání, únava, tvrdá práce na úkor zdraví ale také „zaručený odpočinek“ a radost, že můžu jít aspoň na procházky! 🙂
Byl o ukončení, úklidu, loučení i o pocitu vinu, že já jsem doma a partner chodí do práce. Taky plný uvědomění, aha momentů, potvrzení si své hodnoty. Byl i plný vnitřního klidu a správných rozhodnutí, kdy jsem sebe dala na první místo.
A jaký byl ten můj rok 2020? Přesně takový turbulentní plný změn, uvědomí, vyčerpání, uvědomění i těžkého loučení s odchodem blízkých i vnitřního klidu. Bylo tam úplně všechno, co jsem prožila v ten prosincový den. Některé věty a pocity jsem si vybavila i v konkrétních chvílích, kdy jsem je v roce 2020 zažila znovu.
Před pár dny, když jsem si dělala svoje zhodnocení uplynulého roku, tak jsem pořád měla, pro mě nepochopitelný, vnitřní klid. Jak to, že se cítím vnitřně klidná, když ten rok byl tak strašný!?
Jedna z vět, který jsem si tenkrát 10.12.2019 napsala byla: „Byl taky plný klidu, i když jsem fyzicky hodně unavená, jsem vnitřně klidná.“
Díky sepsání toho dne se dnes mohu ohlédnout a říct, FAKT TO FUNGUJE!!! A stále tomu nemohu uvěřit a DĚKUJI VESMÍRU, že i v roce 2020 se ke mě včas dostala informace, abych to opět udělala.
A tentokrát ten den 10.12.2020 byl mnohem klidnější a pohodovější.
„Byl to den plný různých činností, různých setkání i uvědomění souvislostí. Cítila jsem se chvíli v pohodě a klidu, pak trochu pod tlakem času a příslibu včasného předání věcí i drobných příjemných radostí a užívání si času pro sebe. Spoléhala jsem se sama na sebe a dělala jsem to, co jsem chtěla.“

Tak teď se moc těším na rok 2021 🙂

DĚKUJI, že mi FENG SHUI vstoupil do života a že konečně cítím to jeho kouzlo. 🙂
DĚKUJI, že vás znám Zuzi, jste skvělým průvodcem.
Přeji vám nejlepší rok 2021 🙂 a děkuji, že jsem toto svoje uvědomění mohla s vámi sdílet.
Krásné tvořivé dny

Jitka

Komentáře

Back To Top