Praktické prázdninové Feng Shui tipy a výzva pro měsíc srpen

Feng Shui o prázdninách? Vždyť jsme pořád na cestách. Má mě zajímat prostor, kde bydlíme, nebo není důležitý? Vnímají to jinak děti a dospělí? Mnoho otázek pro letní období a my na ně najdeme odpovědi.

Povíme si o výzvě, kterou jsem pro nás všechny připravila na měsíc srpen, kde už určitě budeme mít od vás mnoho krásných zpráv. Povíme si o úskalích, která nás mohou při výzvě potkat.

A téma „Jak navrátit sílu našemu životu skrze prostor“  se v těchto dnech týká téměř každého z nás. Horka, léto a dovolené se nám sice líbí, ale také trochu nás nabádají k tomu jenom být. Ano, být tady a teď je skvělé, ale není to jen tak. Přeci jenom se musíme i trochu dívat dopředu. A  já již mnoho let pozoruji, jak se v letních měsících vše začne kupit. Nevyřízená pošta, papíry, práce, prádlo na žehlení, věci na založení a myslím, že každý z nás by sem napsal mnoho dalších tipů. A mnozí z nás se dostáváme do stavu permanentní únavy, fungování na baterky, nebo jakkoliv to nazveme. Sice si „užíváme“ tady a teď výletů, zábavy, kamarádů, rodiny, návštěv…atd, ale tak nějak zjišťujeme, že energie ubývá.

Jak tedy vrátit sílu sami sobě a našemu životu?

Napište nám své dotazy, budeme se jim věnovat.

Vysíláme 5.8.2019 ve 20,00

 

KLUB Adam Feng Shui – více info ZDE

Feng Shui Academy – kurzy – více info ZDE

Diář a kalendář pro rok 2020

Největší FS akce roku – Feng Shui života 7.9.2019 – vstupenky v předprodeji ZDE

 

 

Komentáře

Back To Top