Karty Sám Sobě Mistrem Feng Shui

99  s DPH

Karty SÁM SOBĚ MISTREM FENG SHUI vás jednoduše provedou vaším prostorem a pomohou vám zodpovědět otázku, jakou úpravou v bytě začít a jak udělat první krok.

Popis

Karty Sám Sobě Mistrem Feng Shui

Karty SÁM SOBĚ MISTREM FENG SHUI vás jednoduše provedou vaším prostorem a pomohou vám zodpovědět otázku, jakou úpravou v bytě začít a jak udělat první krok. Soubor karet obsahuje jednoduché a účinné léky „Feng Shui okamžiku“ pro Váš byt či kancelář, abyste dokázali využít v danou chvíli ty nejlepší možnosti, které Vám osud nabízí.


Balení obsahuje 10 výkladových karet a pravidla hry.
Karty jsou zabaleny v papírovém obalu, náhled je na fotografii.

 

NÁVOD

Karty zamíchejte a myslete přitom na dotaz, který chcete zodpovědět. Nejlepší je napsat si otázku na papír. Pak odložte stranou jednu kartu. Ta symbolizuje vás a váš nynější stav.
Následně vyložte karty ve stejném sledu, v jakém následují čísla na obrázku. Tabulka s devíti políčky symbolicky vyjadřuje oblasti vašeho života a ve Feng Shui se nazývá BaGua (Pa-Kua). Každou vaši otázku je možné přiřadit nejméně k jednomu číslu z tabulky BaGua.
Karty otočte opět ve stejném sledu, v jakém následují čísla na obrázku. A věštba je pro vás připravena.
Přednostně se zabývejte tou kartou, která souvisí s tématikou otázky a odpovídající životní oblastí. Pokud vás například zajímá, co můžete udělat pro zlepšení vaší finanční situace, zaměřte se na kartu v sektoru 4 – bohatství a osobní růst.
Až poté se věnujte ostatním kartám, které s otázkou tématicky souvisejí.

 

pakua2

 

Naše prostředí ovlivňuje náš úspěch, zdraví, štěstí a lásku více než z jedné třetiny. Karty SÁM SOBE MISTREM FENG SHUI vás jednoduše provedou vaším prostorem a pomohou vám zodpovědět otázku, jakou úpravou v bytě začít a jak udělat první krok. Soubor karet obsahuje jednoduché a účinné léky „Feng Shui okamžiku“ pro váš byt či kancelář, abyste dokázali využít v danou chvíli ty nejlepší možnosti, které vám osud nabízí.

Přejeme vám mnoho hravých dnů!

 

P.S.: Karty Sám Sobě Mistrem (108 karet) si můžete objednat ZDE.

Komentáře

Další informace

Hmotnost 0.300 kg
Rozměry 12 × 7 × 2 cm
Back To Top