Sleva

Karty Sám Sobě Mistrem + Diář 2024

Original price was: 1,397 Kč.Current price is: 1,274 Kč. s DPH

Pro Vás všechny, kteří se nechcete vysilovat životem proti proudu, jsme připravili denní diář s Feng Shui charakteristikami jednotlivých dnů i prostorem pro Váš osobní růst.

+ 108 karet Sám Sobě Mistrem

Popis

Adam Feng Shui Diář 2024

Po úspěšných ročnících Feng Shui diáře Vám přinášíme pomocníka na rok 2024 již dnes, abyste ho měli včas pro své plány.

Rokem 2024 nás bude provázet Dřevěný Drak.

Drak nám přinese nezkrotnou sílu, která všechny projekty našich životů posune do větších rozměrů. I přesto nás čeká rok spíše výbušný, kde bude dobré nepřecenit své schopnosti. V tomto roce přijde štěstí a bohatství ale i pohromy a to vše v mohutných vlnách. Rok plný překvapení, bude přát připraveným. Svět pocítí revoltu proti omezením, které zde jsou.

Ty nejúspěšnější podnikatelky si plánují čas s naším diářem. Svůj business a osobní život plánují v souladu s energií dní. A úspěch? Přijde rychleji, vztahy jsou hezčí a zdraví je pevné.

 

108 originálních sebekoučovacích karet Sám Sobě Mistrem

vychází z devíti životních oblastí (Gua) propojených s naším prostorem (Feng Shui).

Každá oblast je zastoupena 12 tématy – kartami. Tři otázky na každé z nich vám budou každodenním průvodcem a pomocníkem v sebepoznání i při práci s prostorem.

Karty mohou být pomocníkem k sebekoučování – hledání odpovědí v našem životě, na témata, která potřebujeme otevřít, vyřešit, abychom se mohli posunout dál.

Karty mohou pomoci odhalit oblasti v prostoru, kde pomocí konkrétní kroků můžeme pracovat na jejich odblokování, vyladění. Těm z vás, kdo s prostorem pracujete již delší dobu, přinesou přesné akupunkturní body, kde udělat proměnu.

Velikost karet je 83 x 135 mm. 

pastedGraphic.pngOdpověď na aktuální téma vašeho života
Jestliže pochopíme energii a téma, které nás v těchto dnech provází, můžeme nejenom předejít nedorozuměním, ale hlavně toto téma posunout dál. Každý den máte jasný návod, na které činnosti se zaměřit, protože půjdou zlehka, nebo kde to naopak bude samá překážka.

pastedGraphic_1.pngJedinečné propojení koučování a prostoru
Originální propojení západních koučovacích technik s východními naukami Feng Shui a I-ťingu. Spojení dvou kultur, otištěné v našich možnostech pro osobní růst a šťastný život.

pastedGraphic_2.pngProměna prostoru
Jedním z výkladů, které karty umožňují, je podívat se hlouběji na prostor. To ocení hlavně ti z vás, kteří již máte svůj prostor vyladěn a potřebujete najít to nejslabší kolečko řetězu, jehož posílením se zvedne síla všech ostatních částí řetězu, vašeho života, prostoru.

pastedGraphic_3.pngKarta dne
Z balíčku karet SÁM SOBĚ MISTREM si vytáhněte jednu kartu a získejte nápovědu, na co se máte v daný den soustředit.

pastedGraphic_4.pngPravda bez zastírání
Kolikrát se sami nechceme podívat pravdě do očí a hledáme cokoliv, jenom abychom nemuseli řešit, co je důležité? Skrze karty Sám Sobě Mistrem, otázky a hlavní témata máme možnost se již dál nevymlouvat. A sáhnout tam, kde je právě teď nejvíce potřeba a proměna bude mít nejsilnější účinek.

pastedGraphic_5.pngPraktické informace
Témata jsou propojena s trigramy, které znáte s Feng Shui v BaGua, jež popisují náš život. V otázkách najdete praktické cesty, jak se k danému tématu postavit právě teď.

pastedGraphic_6.pngBONUS
Pro každého majitele karet Sám Sobě Mistrem je připraven bonus v podobě možnosti konzultovat jednotlivá témata, karty, otázky. Návody na různé možnosti používání karet.
Jak vnímat zprávu pro daný den, kterou nám popisuje Kniha proměn I´Ťing (YI JING). Trigramy a témata můžeme použit jako věštbu, jak se konkrétní den bude tvářit. Uvádějí nás do dějů, které jsou spojeny s konkrétním dnem.

 

Komentáře

Další informace

Hmotnost 1.085 kg
Back To Top