Jak mi feng shui mění život…

Mění a ve to ve všech oblastech života. Mění se ve všem, co si umíte představit. Práce, vztahy, rodina, dokončování projektů. Vše nové, co se dovídám, zkouším okamžitě na sobě a rodině. Naštěstí neprotestují. A pak – vidí, že se i jim mění život – k lepšímu.
Pokud váháte, zda je feng shui vaše cesta, možná vám to pomůže se rozhodnout. Život je jiný, má jiný rozměr, jiný čas, pokud jste v koloběhu studia, setkávání, na pouti. Pokud jste častěji a blíže Zuzaně Adam, čas přestane úplně existovat. Díky, Zuzi! Vždycky jsem si přála ho nějak zastavit. Tak teď občas není vůbec. 🙂 Čas je to, co přestanete vnímat. Zmizí. Najednou si uvědomíte, že jste odjela na 3 dny, a máte pocit, když se vracíte, že uplynul měsíc, dva. A vy jste ušli další veliký kus cesty za poznáním. Jo, ale fyzicky nestárnete! Aspoň si to myslím, tedy … zatím nikdo nic neříkal. 😉 Jen se vyvíjíte a měníte.
Feng shui pro mne není jen východní učení, je to můj styl života. Je to něco, co začnete mít hluboko pod kůží. Zjistíte, že je pro vás normální doma solit nejen polévku, ale i byt a sami sebe. Mnozí kupují kilo soli co čtvrt roku, my měsíčně 10 kilo a více. Prodavači si už zvykli. Zjistíte, že jak někteří malují co 5 a někdy i více let (prý i po 20, říkal malíř, no fuj), tak vy malujete skoro každým rokem. I malíř už si zvykl. 🙂 Jo, zrovna včera mi říkal, „tak se pak ozvěte!“ Věděl, že se ozvu ne za 4 roky, ale tak za 4 měsíce. V barevníku se už vyznám líp než on. Přestože mi tvrdí, že vidí růžovou, a volá mi domů se zděšením v hlase, donutím ho tím vymalovat pokoj mého syna, no a pak uzná, že výsledek je luxusní. Oranžový. Jemně oranžový. Vezmu barevník a vysvětluji mu, že se musí koukat na to, co je výchozí barva. Jj, feng shuista se vyzná i v malování. 🙂 Ani můj dvorní kutil se už nediví. Dneska mi zase věšel další broušené křišťálové koule a nové obrazy. Nutně jsme doma potřebovali obraz fénixe. Uznejte, že vypadá skvěle. Cítím, že bude mít veliký vliv na dokončování našich projektů.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Ani návštěvy se už moc nediví, když vstupují pokaždé do jiného prostoru. Už se ani nediví, když narazí v koupelně i v kuchyni, ve dřezu i v umyvadle na křišťály. Jednou dostali odpověď na svoje proč a asi jim to stačilo, dál se neptají. Křišťály jsou pro nás spotřebním materiálem, kupujeme je na kila. Stejně jako tyčinky. Stále u nás něco zajímavého jemně voní.
Cítíme se doma příjemně. A o to jde. Žít v harmonii.
PS. Jdu uklízet po malíři, tak někdy příště…

I když, teď mě napadá, zda jsem vás spíše nevyděsila. Snad ne.

A napište mi. Co vy, jak to máte s feng shui? 😉

Renáta

Komentáře

Back To Top